Gönderen Konu: 2023 Play-In vs. Minnesota Timberwolves  (Okunma sayısı 2987 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
Ynt: 2023 Play-In vs. Minnesota Timberwolves
« Yanıtla #140 : 12 Nisan 2023, 08:03 »
Maçı Rui ve Schröder değiştirdi. Ve Ham bu Rui'yi, Bulls maçında herkese verecek süre yok diye oynatmamıştı. Reaves ve D'Angelo'nun tecrübesizlik ve heyecandan küçüldükleri yerde, Schröder özellikle milli takım tecrübesiyle büyük fark yarattı.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #141 : 12 Nisan 2023, 08:04 »
Minnesota'ya da üzülmedim değil. Pelicans maçları play-off sertliğinde geçmese büyük ihtimal bugün bizi de yenerlerdi.2 ay öncesine göre en iyi senaryoyla kendimizi Play-off'a attık. Umarım Russell'in şu performansı tek maçlıktır

Geldiğinden beri en kötü maçını oynadı, bu maça denk gelmesi kötü oldu sadece.

Çevrimiçi GeraltOfRivia

• Superstar
« Yanıtla #142 : 12 Nisan 2023, 08:05 »
Zor da olsa bir şekilde kazanmayı başardık, Schröder büyük yürek koydu. Davis Towns'a karşı oynadığı gibi J.J.J'a oynarsa işimiz var. Davis'in kötü oynadığı senaryoda LeBron oyunu forse etmek zorunda kalıyor ve son çeyreği çıkaracak enerjisi kalmıyor.

Çevrimdışı Peace

• Rookie
  • *
« Yanıtla #143 : 12 Nisan 2023, 08:07 »
Ben Lebron geliyorum! Ucundan girdik, vakit birlik olma vakti.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #144 : 12 Nisan 2023, 09:06 »
Maçın özeti. Japon teknolojisi ve Almanlıktan alınan tat.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #145 : 12 Nisan 2023, 09:51 »
maç sonunun o şekilde olacağını tahmin etmiştim,hatta daha kötüsü olarak 3+1 diyordum. "rahat maçımız yok" geleneğini sürdürdük.

hakemlerin dengesizliğinde o son topa (Davis'in faulü) flagrant falan da çalacağını düşündüm bir an. "landing space" olayından uyduracaklar diye.

bu maç için Lebron ve Davis'in dakikaları abartı değil miydi? Onlardan bir 5-7 dakika alıp Bamba'ya verse ne olurdu? gereksiz "pil" tüketimi oldu gibi ikili adına.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #146 : 12 Nisan 2023, 10:02 »

bu maç için Lebron ve Davis'in dakikaları abartı değil miydi? Onlardan bir 5-7 dakika alıp Bamba'ya verse ne olurdu? gereksiz "pil" tüketimi oldu gibi ikili adına.

Doğru rotasyonla maç sonuna daha diri saklanabilirlerdi. İlla Bamba oynasın demiyorum ama madem Wenyen'ı oynatma planın var, bari o süreyi Bamba'ya ver.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #147 : 12 Nisan 2023, 10:10 »
dakika ayarlama konusunda gerçekten uzman beyefendi ya.

umarım Grizz serisinin ilk maçına kadar ders alır :/

Çevrimdışı kaan

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #148 : 12 Nisan 2023, 11:42 »
Tek maç eleminasyon sistemi o yüzden dakika ayarlaması olacak bir maç değildi bu. Kim formdaysa oynaması gereken, LBJ ve AD'nin gerekirse 48 dk oynayacağı bir maçtı. D-Lo'nun elinin bir tarafına kaçması da rotasyonu değiştirdi, Schöreder çıktı aldı maçı.
Timverwolves için çok kolay maçtı zaten iki önemli eksik çıktılar maça, kaybedecek hiç bir şeyin olmaması rahatlığıyla 3 çeyrek at koşturdular. Son çeyrekte işler ciddiye binince ayakları yere çivilinemişçesine tam anlamıyla "choke" ettiler. KAT da aynı KAT, hala faul problemi, son çeyrek "0" sayı.
Resmen tecrübeyle aldık maçı, hayırlı uğurlu olsun.