Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 236851 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #650 : 04 Şubat 2020, 10:36 »
Biliyorum etmeyeceklerini, bu yüzden mantığı ne diye sormayın dedim..

Çevrimiçi Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #651 : 04 Şubat 2020, 12:01 »
2-3 numara oynayabilen, eli düzgün bi adam daha faydalı olmaz mı? Bence aranan oyuncunun topu yere vurmasına ya da oyuna yön vermesine pek gerek yok. Reddick takımında çok bayık görünüyor son dönemde mesela.

Çevrimiçi GeraltOfRivia

• Superstar
« Yanıtla #652 : 04 Şubat 2020, 12:23 »
LeBron'dan başka playmaker yok kadroda.Rondo diyebilirsiniz ama onu play-offta oynatmak intihara teşebbüsle eş değer.Bu yüzden kesinlikle playmaker almamız lazım.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #653 : 04 Şubat 2020, 12:40 »
kenarda Jason Kidd var,döve döve öğretmesi gerekir aslında kadroda 1 numara görünen isimlere ama...

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #654 : 04 Şubat 2020, 12:55 »
Andre Iguodala is prepared to sit out the rest of this season if Memphis isn’t able to orchestrate a trade with one of the agreed-upon teams he designated by Thursday’s trade deadline. Iguodala and Memphis mutually agreed he would not report to the Grizzlies while the team tried to find a trade partner. The 36-year-old has yet to play after being traded by Golden State to the Grizzlies last summer.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #655 : 04 Şubat 2020, 13:08 »
Andre Iguodala is prepared to sit out the rest of this season if Memphis isn’t able to orchestrate a trade with one of the agreed-upon teams he designated by Thursday’s trade deadline. Iguodala and Memphis mutually agreed he would not report to the Grizzlies while the team tried to find a trade partner. The 36-year-old has yet to play after being traded by Golden State to the Grizzlies last summer.

Iggy genel olarak kariyeri boyunca sevdiğim bir oyuncuydu. Hatta 2000'lerin sonunda Lakers'a gelmesini çok istiyordum. Ama bu sezon baştan sona sıçtı batırdı. Memphis'in Playoff mücadelesine çok net katkı verebilirdi, abilik, veteranlık, ne derseniz onu yapabilirdi.

Dillon Brooks'un tepkisini de ekleyelim.

https://twitter.com/mgiannotto/status/1224543369759686656

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #656 : 04 Şubat 2020, 13:18 »
Iggy'i sene başından beri sadece buy-out ile bekledim. Takasla şansımız olduğunu hiç düşünmedim. Bire bir takastan bahsetmiyorum, üçüncü dördüncü takımları araya katsak bile nasıl bir paket oluşturulabilir pek içinden çıkamıyorum. Green'i koymaktan başka şans yok, ona da kim yanaşır kestiremiyorum.

KCP'yi hiçbir şekilde yollamam. Nefretten doğdu bu aşk :D
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #657 : 04 Şubat 2020, 13:50 »
76ers şutör arıyormuş.. Onu Tobias Harris'e 32 milyon gömmeden önce düşüneceklerdi.. Ama ilaçları bende..

Green --> Richardson + Thybulle..

Evet, şutör ararken Richardon'ı vermeleri mantıklı değil ama olsun; belki paralel evrende olur..

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #658 : 04 Şubat 2020, 14:24 »
Mantığı ne diye sormayın..

Aslında şu olsa muazzam bi takas olur bizim için ama Dinwiddie değerli bi oyuncu malesef.

Çevrimiçi Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #659 : 04 Şubat 2020, 14:43 »
LeBron'dan başka playmaker yok kadroda.Rondo diyebilirsiniz ama onu play-offta oynatmak intihara teşebbüsle eş değer.Bu yüzden kesinlikle playmaker almamız lazım.

Playoffta Lebron'un 40+dklarda süre alacağını, Rondo'nun da maç seçme özelliğini playoffta arkasında bırakacağını düşünürsek, sağlıklı senaryoda pek süre kalmıyor oyun kurucu için. Düzensiz şans bulan adayların da Rondo'dan üstün olacağını tahmin etmek güç. D.Rose ya da bu ayarda birine tek atımlık hakkı kullanmaktansa oyunu açabilecek, iç-dış dengesini arttırabilecek bi şutör daha mantıklı geliyor bana. Takas senaryolarında Kuzma kesin gidici gibi. Böyle bir durumda 3.5 oynayabilecek bir rol oyuncusu (R. Convington gibi) da gerekli olacaktır. Yönetimin draft hakları ve mevcut kontratlar sebebiyle hamle şansı kısıtlı, FA'den birileri alınabilir mi muamma. Buradaki tek atımlık şansı iyi değerlendirmek gerekli. Combo guard oynayabilecek, istikrarlı bi şutörü de takaslardan çıkarabilmek bana gerçekçi gelmiyor. O rol idare edilip, günümüzde bolluğu olan 3&d tarzında birine bel bağlamak daha efektik gelmişti.

Cousins'ın kontratını kitleriz diye düşünülüp, tutuluyor şu ana kadar. Green'den vazgeçeceklerini sanmıyorum. Cousins, 2-3 senelik bi kontratla takaslanabilir Kuzma ile beraber.

Iggy'nin yaptığı da Memphis'in yaptığı da çok saçmaydı şu ana kadar. Ligde bu kadar emrivaki, oyuncu şımarıklıkları olmamalı. Çıkar 2-3 hafta oynarsın, hala değerin olduğunu gösterirsin, takas tekliflerini değerlendirirsin. Zaten son yılında ayakları bu kadar yavaşlamış, şutu istikrarsız bi adama karambole kim girer ki.