Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 236905 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #2230 : 23 Mayıs 2023, 12:08 »
Veremeyeceğimiz para ne kadar sence?

Şu salary mevzularından hemen hiç anlamıyorum ama geçen 4 yıl için 50'den biraz fazla verebileceğimiz söyleniyordu.

https://bleacherreport.com/articles/10076740-lakers-rumors-at-least-1-team-will-give-austin-reaves-bigger-contract-than-la-wants

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #2231 : 23 Mayıs 2023, 12:40 »
Öncelikle bir zahmet güvenilir min. iki şutör buluversinler. KCP'den sonra istikrarlı kanat oynamadı kaç zamandır. Çıtaya bak KCP...

Çevrimdışı korkuncfeanor

• Sophomore
  • **
  • Alexander The Goat
« Yanıtla #2232 : 23 Mayıs 2023, 12:48 »
Bu takıma Caruso gelmeli, maç izleme motivasyonum 10 kat artıyor. LeBron bence J. Kidd tarzı oyun kurucu gibi oynamalı, en az beş sene daha oynar böyle. Potaya saldırabilecek fizikli bir forvet gerekiyor. Jerami Grant ihtimali var mı bilmiyorum. 5 numaraya ise Jokic-savar bir uzun ihtiyacı var. Çünkü şampiyonluk için bölüm sonu canavarı Jokic olacaktır önümüzdeki yıllarda.

Reaves'in fade-away atışları estetik gözüküyor, yorumcu bir pozisyonda 'beauty' dedi ki bu tür atışlar her türlü sporun kendine özgü güzelliklerinden biri. Önümüzdeki sene bir seviye daha yukarı çıksa muhteşem olur.

Maçı bitiren beşin LeBron-Reaves-Grant-Davis-Yırtıcı uzun olduğu bir senaryo mükemmel olur. Hachimura ve Vanderbilt de beğendiğim oyuncular fakat özellikle Rui'nin üst seviyede istikrarlı oynaması gerekiyor. Grant yerine düşünülebilirler.

Önümüzdeki sene için umutluyum, FO çalışsın bakalım.

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #2233 : 23 Mayıs 2023, 12:57 »
Bu takıma Caruso gelmeli, maç izleme motivasyonum 10 kat artıyor. LeBron bence J. Kidd tarzı oyun kurucu gibi oynamalı, en az beş sene daha oynar böyle. Potaya saldırabilecek fizikli bir forvet gerekiyor. Jerami Grant ihtimali var mı bilmiyorum. 5 numaraya ise Jokic-savar bir uzun ihtiyacı var. Çünkü şampiyonluk için bölüm sonu canavarı Jokic olacaktır önümüzdeki yıllarda.

Reaves'in fade-away atışları estetik gözüküyor, yorumcu bir pozisyonda 'beauty' dedi ki bu tür atışlar her türlü sporun kendine özgü güzelliklerinden biri. Önümüzdeki sene bir seviye daha yukarı çıksa muhteşem olur.

Maçı bitiren beşin LeBron-Reaves-Grant-Davis-Yırtıcı uzun olduğu bir senaryo mükemmel olur. Hachimura ve Vanderbilt de beğendiğim oyuncular fakat özellikle Rui'nin üst seviyede istikrarlı oynaması gerekiyor. Grant yerine düşünülebilirler.

Önümüzdeki sene için umutluyum, FO çalışsın bakalım.

LeBron'u Kidd tarzı oyun kurucu gibi oynatmak adamı harcamak olur. LeBron gibi top yönlendiren bi guard'ı takımına ucuza ekleyebilirsin de %60 eFG ile 30 sayı ortalama tutturacak birini ekleyemezsin. Playoff'larda yine kritik anlarda topu yönlendirir ama ana plan bu olmamalı. Çok gereksiz bir fantezi.

Çevrimdışı FritzWalter

• Rookie
  • *
« Yanıtla #2234 : 23 Mayıs 2023, 13:15 »
Benim için bu seride hayal kırklığı Davis oldu açıkçası. seri öncesi jokiç i nötrlerse geçeriz demiştim ki ben bırak nötrlemeyi üstünlük sağlamasını bekliyordum ama tam tersi oldu maalesef ve jokiç ciddi bir üstünlük kurdu ve bu bence seriyi bizden alıp denver a götürdü

LeBron un açıklaması çok büyük ihtimalle blöf ama mevcut takımla devam edilmemesi adına yapılan bir blöf. Kyrie yada Draymond gibi isimlerden birisini talep edeceğini düşünüyorum ben. Dlo konusunda mecburiyetimiz yok derken aklımdan geçen de bu senaryoydu aslında. Lebron bu sene dediğim gibi bırakmayacak ama önümüzdeki sene Bronny i iddialı bir takıma draft ettirip oğlumla bir last dance yapacağım diyerek gitmesi de çok muhtemel. Böyle bir senaryoda Dlo nun 3-4 yıl senelik 20-25 milyon dolarlık kontratının elimizde patlaması muhtemel bu senaryo yerine o kontratı hiç almamayı tercih ederim

Yaz döneminin en önemli konusu Reeves olmalı ama tutamayacağız maalesef çalışma etiği bu kadar yüksek kritik anların tillahında eli titremeyen bir oyuncu için ciddi kontratlar alacaktır. 4 yıl için 70 alır diyordum ama bu play off yürüyüşünden sonra bence bu da hayal oldu bir takım çıkıp 4 yıl için 90-100 verirse şaşırmam

Ben bir şekilde kyrie yi alacağımızı düşünüyorum. Yeniden yapılanmaya gitmeyip Lebron ve Davis le şampiyonluk kovalama amacındaysak tek çıkış yolumuzun da Kyrie olduğunu düşünüyorum evet zor ve güvenilmez bir yol. Yolda şarampole yuvarlanıp uçurumdan düşmek çok daha olası ama şampiyonluğa gidecek başka da bir yol yok gibi

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #2235 : 23 Mayıs 2023, 14:54 »
Şu salary mevzularından hemen hiç anlamıyorum ama geçen 4 yıl için 50'den biraz fazla verebileceğimiz söyleniyordu.

https://bleacherreport.com/articles/10076740-lakers-rumors-at-least-1-team-will-give-austin-reaves-bigger-contract-than-la-wants

RFA olduğu için kimin ne verdiğinin önemi yok, her şeyi match'leyebiliyoruz. Ama teknik olarak bird haklarına sahip olmadığımız için Arenas kuralına giriyor kontratı ve ilk iki sene 10-11M civarı oluyor tutarsak kontratı. 4 yıl 90 verse bir takım match'lersek 10-10-35-35 gibi düşünebilirsin yani kontratını.

Bronny ile oynayacağım diyen LeBron için Kyrie ve Green toplarına girilmez. Ama ben bu sezonki fedakarlığı için (tabiki de kişisel olarak da şampiyonluk fırsatı kovalama hedefi de var) ona duyduğum saygı çok arttı ve gerçekten bir Lakers oyuncusu gibi hissediyorum artık. Bu sezon takastan sonra oyuncuların yakaladığı kimya da 2020 ve 2021 sezonlarını anımsatan cinstendi. O yüzden yallah köyüne demezdim. Ama ciddili emekliliğe karar verse çok ilginç şeyler olabilir. Çünkü bu sefer cap'te cidden boşluk yaratma ihtimalin ortaya çıkıyor doğru hamlelerle.

İlginç bir yaz bizi bekliyor.

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar

Çevrimdışı GeraltOfRivia

• Superstar
« Yanıtla #2237 : 23 Mayıs 2023, 20:57 »
Kyrie'nin ve Trae'in playoffta Staples'da maç izlemesi tesadüf olamaz, ikisinden birinin gelecek sezon bizimle olması yüksek ihtimal. İkisi arasından birisini tercih edecek olsam Trae'i seçerim. Gömüle gömüle underrated hale geldi çocuk.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #2239 : 23 Mayıs 2023, 21:15 »
Ben Pelinka'ya güveniyorum da Jeanie Buss'a güvenmiyorum. Umarım koruruz kadroyu.

Kyrie'nin ve Trae'in playoffta Staples'da maç izlemesi tesadüf olamaz, ikisinden birinin gelecek sezon bizimle olması yüksek ihtimal. İkisi arasından birisini tercih edecek olsam Trae'i seçerim. Gömüle gömüle underrated hale geldi çocuk.

Trae Young'ı sevmekle birlikte, savunmadaki defoları playoff'ta çok baş ağrıtabilir.