Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 236915 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #1830 : 07 Nisan 2022, 20:06 »
Manyak mı bunlar diyeceğim de, 47 milyonluk biten kontrat takımlar için muazzam bir cap rahatlatması.

James Wiseman, Jonathan Kuminga, Moses Moody, Jordan Poole ve bir miktar draft hakkı karşılığında neden olmasın.

Moody onların olsun, 1 draft hakkına da fitim..

Çevrimdışı GeraltOfRivia

• Superstar
« Yanıtla #1831 : 07 Nisan 2022, 20:39 »
« Son Düzenleme: 08 Nisan 2022, 06:42 Gönderen: RuSTeDSouL »

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #1832 : 07 Nisan 2022, 20:47 »
Takımda LaMelo varken, Rozier'in de 4 yıllık kontratı varken, Rozier'i çıkmadan Westbrook'u almaları mantıksız olur.
« Son Düzenleme: 08 Nisan 2022, 06:43 Gönderen: RuSTeDSouL »

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #1833 : 07 Nisan 2022, 21:10 »
Ben karşılığında bir fincan türk kahvesine bile razıyım.

Jordan konuştursun kendini bakalım..
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #1834 : 07 Nisan 2022, 21:16 »
Takım sahibinin Jordan olduğunu şimdi fark ettim. Takas falan yok yansın LeBron da diyebilir :d

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #1835 : 07 Nisan 2022, 22:05 »
Bu iki takım arasında Hornets kafayı yemediyse pek makul bir takas yok, çünkü kötü kontratları yok adamların. Hayward ve Oubre'nin birlikte girmediği bir takasta kontrat eşleştiremiyoruz bile doğru düzgün. Ama şöyle bir iki talip varmış gibi algı oluşsa da rahatlasak cidden. 44M'u Westbrook'a kitlemenin en büyük dezavantajı kadro derinliğinin içinden geçilmiş olmasıydı. Birkaç ortalama NBA oyuncusu bile gelse kardır. 2020 örneğinde cidden gördük ve kendimi dahil ederek söylüyorum fazla yersiz eleştirmişiz :D

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #1836 : 07 Nisan 2022, 22:19 »
Bu iki takım arasında Hornets kafayı yemediyse pek makul bir takas yok, çünkü kötü kontratları yok adamların. Hayward ve Oubre'nin birlikte girmediği bir takasta kontrat eşleştiremiyoruz bile doğru düzgün. Ama şöyle bir iki talip varmış gibi algı oluşsa da rahatlasak cidden. 44M'u Westbrook'a kitlemenin en büyük dezavantajı kadro derinliğinin içinden geçilmiş olmasıydı. Birkaç ortalama NBA oyuncusu bile gelse kardır. 2020 örneğinde cidden gördük ve kendimi dahil ederek söylüyorum fazla yersiz eleştirmişiz :D

Normal şartlarda 1 süperstar 3 tane iyi rol oyuncusundan daha iyidir. Ama sorun şu ki Westbrook artık süperstar değil. Bunun üstüne bu sezonki takım da Westbrook'a uyum sağlayacak bir takım değil.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #1837 : 07 Nisan 2022, 22:35 »
Normal şartlarda 1 süperstar 3 tane iyi rol oyuncusundan daha iyidir. Ama sorun şu ki Westbrook artık süperstar değil. Bunun üstüne bu sezonki takım da Westbrook'a uyum sağlayacak bir takım değil.

Westbrook'un o süperstar olmaması dışında, ona bu takımın ihtiyacı olmaması da problemdi zaten baştan. Ama ne olursa olsun baştan aşağıya bir rezillikti bu sezon. Ariza ve Bazemore gibi bir yıl önce playoff takımı rotasyonlarında pozitif katkı veren oyuncuları hiç devreye sokamayan Vogel da suçlu. Ama günah keçisi olacak kadar büyük bir suçu olduğunu da düşünmüyorum.

Bir ara konsantre olup zaman ayırabilirsem sağlam bir yaz planı yazısı ile geleceğim, çalınacak oyuncular, Westbrook'tan kurtulma stratejileri vs.

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #1838 : 07 Nisan 2022, 22:46 »
Westbrook'un o süperstar olmaması dışında, ona bu takımın ihtiyacı olmaması da problemdi zaten baştan. Ama ne olursa olsun baştan aşağıya bir rezillikti bu sezon. Ariza ve Bazemore gibi bir yıl önce playoff takımı rotasyonlarında pozitif katkı veren oyuncuları hiç devreye sokamayan Vogel da suçlu. Ama günah keçisi olacak kadar büyük bir suçu olduğunu da düşünmüyorum.

Bir ara konsantre olup zaman ayırabilirsem sağlam bir yaz planı yazısı ile geleceğim, çalınacak oyuncular, Westbrook'tan kurtulma stratejileri vs.

Brooklyn'de 3 tane süperstar olduğu için böyle bir plana gidildi muhtemelen. Derozan ve Westbrook arasından da Westbrook tercih edildi.

Geçen sezon Davis sakatlanmasaydı, Murray'siz Denver ve Kawhi'sız Clippers ile eşleşip çok rahat finale çıkacaktık. O zaman böyle radikal hamleler de yapılmazdı.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #1839 : 08 Nisan 2022, 04:44 »
realgm'e malzeme olmaya başladık.

3 başlık görünüyor şu an

Lakers Haven't Ruled Out Stretching Russell Westbrook, Could Be Used To Keep Malik Monk

Lakers Waive Trevor Ariza To Create Roster Spot For Young Player

Anthony Davis: I Don't Think Lakers Plan On Trading Me