Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 236843 defa)

0 Üye ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı badmfker

• Rookie
  • *
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #1290 : 31 Ocak 2021, 03:45 »
bradley beal için hem biz, hem clippers bastırıyormuş.

Çevrimiçi RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #1291 : 31 Ocak 2021, 07:17 »
bradley beal için hem biz, hem clippers bastırıyormuş.

Clippers verebilecek neyi var ki..

Çevrimdışı Merih24

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #1292 : 16 Şubat 2021, 09:43 »
Blake Griffin ne kadar ölü de olsa contender adayı bir takıma giderse üzülürüm. Olası bir Lakers birlikteliğinde ne verebiliriz onu düşünüyorum ama işin içinden çıkamıyorum :( Ad’nin yokluğunda Markief , Marc falan güven vermiyor açıkçası. Takviye lazım oraya gibi geliyor bana.

Çevrimdışı PrinceHektor

• Rookie
  • *
« Yanıtla #1293 : 16 Şubat 2021, 12:12 »
Griffin in 39 milyonluk 1 yıl daha kontratı var Lakers zaten o topa girmez de ben başka bir contender ın da o topa gireceğini zannetmiyorum. Oklahoma belki draft picki karşılığı o kontratı almayı düşünebilir iki senedir yaptıkları gibi Griffin i  parlatıp hem gelişinden hem gidişinden draft hakkı koparabilirler

Olası bir buy out da ise gitmeyi düşüneceği şüphelilerden biri mutlaka Lakers olur. Clippers ın baya haber vermeden takas ettiği söyleniyordu dönmeyi düşünür mü emin değilim, Nets e savunma lazım orada defoları çokça ortaya çıkacaktır. Lakers Griffin için uygun bir takım gelse bence de ciddi katkı verir.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #1294 : 18 Şubat 2021, 09:52 »
Verebilecek, veya vermek isteyeceğimiz, pek bir takas parçası yok ama Lakers'ın Orlando pivotlarına sulanma geleneği nedeniyle dursun burada :D

https://twitter.com/LakeShowCP/status/1361482174734589952

Çevrimdışı PrinceHektor

• Rookie
  • *
« Yanıtla #1295 : 18 Şubat 2021, 10:09 »
aman uzak dursun. Harrell bile bu çocuğun yanında elit savunmacı kalır. Savunma için bu kadar olağanüstü bir fiziğe sahip olup bu kadar kötü savunmacı olmak özel beceri ister bu çocukta da o beceri fazlasıyla var. Yaşı genç ileride gelişir mi bilmem bana o ışığı pek vermedi gelişse bile Lakers ın onda ısrar edecek zamanı olduğunu düşünmüyorum

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #1296 : 18 Şubat 2021, 10:50 »
Beal manyağının 33.1 sayı ortalamasıyla oynamasına ne diyorsunuz peki? Üstelik Westbrook hastası takıma gelmesine rağmen..
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimiçi RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #1297 : 18 Şubat 2021, 13:23 »
Verebilecek, veya vermek isteyeceğimiz, pek bir takas parçası yok ama Lakers'ın Orlando pivotlarına sulanma geleneği nedeniyle dursun burada :D

https://twitter.com/LakeShowCP/status/1361482174734589952

Tıfıl Bynum'u All Star yapan camia, Mo Bamba'dan Mutombo yaratır.

Yaşı genç ileride gelişir mi bilmem bana o ışığı pek vermedi gelişse bile Lakers ın onda ısrar edecek zamanı olduğunu düşünmüyorum

Aksine herkesten çok zamanı var..

NOT: Buyout olursa Lakers'ın Griffin ile anlaştığına dair haberler gördüm.
« Son Düzenleme: 18 Şubat 2021, 13:27 Gönderen: RuSTeDSouL »

Çevrimdışı PrinceHektor

• Rookie
  • *
« Yanıtla #1298 : 18 Şubat 2021, 14:11 »
Tıfıl Bynum'u All Star yapan camia, Mo Bamba'dan Mutombo yaratır.

Aksine herkesten çok zamanı var..

NOT: Buyout olursa Lakers'ın Griffin ile anlaştığına dair haberler gördüm.

Benim bilmediğim bir haber var ve Davis sezonu kapatıp sezon anlamını yitirdiyse evet Lakers ın zamanı var ama Davis dönecek ve Lakers şampiyonluk için mücadeleye devam edecekse zamanı yok

Play off da kesinlikle sahaya atamayacağın Bamba için Gasol veya Harrell dan vazgeçmek bence akıllıca bir iş değil (ya takasta kullanacaksın yada Bamba ya süre vermek için kenarda oturtacaksın) Orlando gibi hedefleri olmayan yapacağı max iş ilk turda elenmek olan bir takım bile o dakikaları Bamba yerine tavanı belli olan Khem Birch e vermeyi tercih ediyor. Çünkü Bamba hücumda zaten çok sınırlı savunmada da blok rakamları yanıltıcı olmasın çok kötü bir uzun üstüne çalışma etiği de çok sorgulanan bir isim

Davis sağlıklı dönüp  %100 üne ulaşacaksa Griffin de sağlıklı kaldığı takdirde Lakers için ciddi bir x faktör olacağını düşünüyorum iki taraf içinde çok iyi bir birliktelik olur.

Çevrimdışı Merih24

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #1299 : 18 Şubat 2021, 15:45 »
Griffin için buyout senaryosunu bir çok yerde yazıyorlar. Ben açıkçası Ad’nin minimum 1,5 ay olmayacağını düşünüyorum. Playofflardan önce dönecektir bence de ama Griffin o boşluğu dolduramasa bile rotasyona bir ferahlama getirebilir. Bakalım belki de hiç hamle yapmayız, olanlarla idare ederiz.