Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 236799 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı PrinceHektor

• Rookie
  • *
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #1250 : 22 Kasım 2020, 20:26 »
Bu 2020 şampiyonluğunda Bubble etkisinin önemli olduğu neden düşünülüyor ben pek anlamıyorum. Bu argümanı bir kesim bu şampiyonluğa bok atmak için kullanıyor da siz neden böyle düşünüyorsunuz?

Ben 50-60 maç yardırmışım saha avantajını elde etmişim corona patlamadan önce vites arttırmışım en ciddi rakiplerimi tokatlamış herşey rayında giderken hop 3 ay ara veriliyor ve  benim bütün normal sezon emeklerim boşa gidiyor çünkü artık saha avantajım yok, rakibimin 5 maç oynayıp iki maç yatması yanına kar kalıyor ama genel kanı Bubble lakers ın şampiyonluğunda önemli etken :)

Sürekli Bucks ve clippers la karşılaşmadan gelen şampiyonluk deniyor da normal sezon ve play off birbirinden çok farklı bu iki takımın da çok ciddi yapısal problemleri vardı bucks isterse bu sene 65-7 bitirsin normal sezonu şu kadrosuyla yine play off ta patlayacak Clippers yapısal problem üstüne takım kimya problemleri falan Lakers da çok akan bir takım değildi ama iki yıldız problem çözücü olarak görevlerini yaptılar. Kawhi o konuda George dan yeteri kadar destek alamadı ve ben bunun Bubble dan ziyade oyuncunun baskı yönetimiyle alakalı olduğunu düşünüyorum
 Ben lakers ın corona hiç olmasa yine aynı rahatlıkla şampiyon olacağını düşünüyorum. Bu sene içinde şu anlık  tek şüphe benim için Nets. Durant ın nasıl döndüğüne bir bakmak lazım ki durant iyi olsa bile onlar da harden takasıyla takımı sirke çevirebilirler

Çevrimdışı grkn

• Rookie
  • *
« Yanıtla #1251 : 22 Kasım 2020, 21:03 »
Kieff clippersla anlaşmak istiyormuş gasolün de taliplisi çok heyecan dorukta bakalım ne olacak

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #1252 : 22 Kasım 2020, 21:06 »
Kieff clippersla anlaşmak istiyormuş gasolün de taliplisi çok heyecan dorukta bakalım ne olacak

Klasik tepkiyi vereceğim ama Clippers'a gitmek istiyorsa SİKTİRSİN GİTSİN.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #1253 : 22 Kasım 2020, 21:23 »
Hadi be Pelinla hadi amk kuruduk burada be..

Bu arada Torrey Craig'i kaçırmamışızdır da gelmemek kendi tercihidir. Yok eğer almamak bizim tercihimizse amk öyle işin ben..

Çevrimdışı GeraltOfRivia

• Superstar
« Yanıtla #1254 : 22 Kasım 2020, 21:32 »
Bu adamlar mal mı anlamıyorum. Oturmuş bir düzen var takım geçen sene şampiyon olmuş. Sadece şutunu atıp rebound alacaksın tek yapacağın şey bu. Takılacaksın rahatça sakince. Tüm bunlara rağmen gidip sirkte maskara olma peşindeler.
Ne diyeyim kapı orada defolun gidin ne haliniz varsa görün.

Çevrimdışı korkuncfeanor

• Sophomore
  • **
  • Alexander The Goat
« Yanıtla #1255 : 22 Kasım 2020, 21:38 »
Kieff'e verecekleri parayı da Marcus'a vermiş olabilir Clippers. 8-8 bölüşmüşlerdir.

Gıcık olduğum kimseyle imzalamadık. Kieff iyi bir oyuncu ama özellikle son topta sıçmasından sonra soğumuştum.

Gasol'e vet min'den fazlasını veren olacaktır. Kariyer kazancı yüksek değilse parayı seçebilir.

Çevrimiçi yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #1256 : 22 Kasım 2020, 22:04 »
Keşke Torrey Craig'i Bucks'a kaptırmasaydık, neyse artık. Birileri gelecek zaten de bakalım kim gelecek :D

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #1257 : 22 Kasım 2020, 22:05 »
Bu adamlar mal mı anlamıyorum. Oturmuş bir düzen var takım geçen sene şampiyon olmuş. Sadece şutunu atıp rebound alacaksın tek yapacağın şey bu. Takılacaksın rahatça sakince. Tüm bunlara rağmen gidip sirkte maskara olma peşindeler.
Ne diyeyim kapı orada defolun gidin ne haliniz varsa görün.

Veteranlarda böyle bir şey vardır, yüzük aldıktan sonra doğal olarak paraya bakarlar.

Kieff'e verecekleri parayı da Marcus'a vermiş olabilir Clippers. 8-8 bölüşmüşlerdir.

NBA şartlarında o biraz sıkar bence.

Çevrimiçi yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #1258 : 22 Kasım 2020, 22:12 »
İkizler oğlum adamlar birlikte yaşıyorlar, bölmeseler ne olur adamlar kardeşim ben bu sene hiçbir şey ödemiyorum der olur biter. Bir ara banka hesapları ortak diye bir geyik çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam :D

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #1259 : 22 Kasım 2020, 22:15 »
İkizler oğlum adamlar birlikte yaşıyorlar, bölmeseler ne olur adamlar kardeşim ben bu sene hiçbir şey ödemiyorum der olur biter. Bir ara banka hesapları ortak diye bir geyik çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam :D

Aralarında parayı ne yaptıkları kimseyi bağlamaz ama Markieff biz sana veremiyoruz Marcus'a verelim o sana verir gibi bir olayda NBA siker.