Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 236875 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #1120 : 19 Kasım 2020, 10:41 »
Şimdi ben bu cap işlerinden bir halt anlamam; Mcgee'nin opsiyonunu kullanmayacağı söyleniyor, bu salary cap'te nasıl bir fark yaratır? Bir faydası olur mu?

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #1121 : 19 Kasım 2020, 10:50 »
Pistons Ariza'yı takas etti ya, sanki bırakabilirler gibi geliyor bana.. Faydalı olur mu, alsak mı?

Çevrimdışı kobeforthewinnn

• Rookie
  • *
« Yanıtla #1122 : 19 Kasım 2020, 12:19 »
Benim endişem daha çok 3&D konusunda.. Tamam Schröder çok iyi ekleme, Green istikrarsızdı vs ama Green'in gidişiyle 3&D yapacak adam kalmadı gibi elimizde.. Rakibin kanat oyuncusunu savunacak adamımız yok, Matthews falan diyorlar ama çok yetersiz bence.. Ibaka peşinde koşmaktansa buraya focus olmak daha faydalı olacak sanki ama orada da cap'e takılıyoruz, bizim cap'e uygun 3&D adam yok pek piyasada.. Kafamda deli sorular yani   :D

Çevrimdışı GeraltOfRivia

• Superstar
« Yanıtla #1123 : 19 Kasım 2020, 12:43 »
3&D'nin vücut bulmuş hali Jerami Grant boşta. Ama bizden fazla kontrat verecek birisi çıkar. Keşke alabilsek mükemmel olur.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #1124 : 19 Kasım 2020, 12:57 »
Ibaka peşinde koşmaktansa buraya focus olmak daha faydalı olacak sanki ama orada da cap'e takılıyoruz, bizim cap'e uygun 3&D adam yok pek piyasada.. Kafamda deli sorular yani   :D

Harkless, Pistons bırakırsa Ariza, genç ve şutu biraz sıkıntılı ama DJJ, eskisi kadar olmasa da Crawder, Solomon Hill bir nebze, yine bu sefer hiç kolsuz Rondae Hollis-Jefferson, James Ennis belki.. Aklıma gelen ilk isimler.

Çevrimdışı PrinceHektor

• Rookie
  • *
« Yanıtla #1125 : 19 Kasım 2020, 13:08 »
Pistons Ariza'yı takas etti ya, sanki bırakabilirler gibi geliyor bana.. Faydalı olur mu, alsak mı?

Pistons bırakıyorsa ben Ariza yı direk isterim 15-20 dakika ciddi katkı verir hala fakat Pistons ın kolay kolay bırakacağını düşünmüyorum ben geçen seneki iggy-memphis ilişkisi gibi sonuna kadar bekleyip bir şeyler koparmaya çalışacaklardır

Bir de İbaka gereksiz 3&D kovalanmalı deniyor da İbaka-Davis iki pota altında da çok etkili ve uyumlu bir ikili olacaktır ve bu ikili sana saha içinde çok çok esneklik kazandırır o yüzden free agent ta İbaka alınması için ne yapılabiliyorsa yapılmalı

3&D sıkıntılı mı evet sıkıntılı ama sezon içinde belki Ariza belki başka oyuncular serbest kalıcak o bölgeyi serbest kalan oyuncularla sezon içinde de güçlendirebilirsin fakat bir ibaka bulamazsın

Keşke Jerami Grant olabilse ben de isterim ama adam 9.4 ü reddetti ve serbest kaldı muhtemelen yıllık 15 civarı para alacağı bir kontrat alacak ve sen bu parayı veremiyorsun yani grant in lakers a gelme ihtimali yok

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #1126 : 19 Kasım 2020, 18:52 »
https://twitter.com/hoopsview/status/1328765078783414272

Pöfff, şunu 4 yıllık 40 yapalım hocam.

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #1127 : 19 Kasım 2020, 21:34 »
https://twitter.com/hoopsview/status/1328765078783414272

Pöfff, şunu 4 yıllık 40 yapalım hocam.

2021 yaz hayalleri iptal mi diyoruz?

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #1128 : 19 Kasım 2020, 21:44 »
Kime gireceğiz ki 2021'de? Giannis tabi şu son Bogdan olayından sonra dellenebilir belki ama hazır gidiyorken takım, eklemeler yapıyorken esneklik planını bozabiliriz. Baksana KCP Bradley falan herkes kısa ve yüksek kontrat değil 3-4 yıllık kontrat istiyor.

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #1129 : 19 Kasım 2020, 22:00 »
Kime gireceğiz ki 2021'de? Giannis tabi şu son Bogdan olayından sonra dellenebilir belki ama hazır gidiyorken takım, eklemeler yapıyorken esneklik planını bozabiliriz. Baksana KCP Bradley falan herkes kısa ve yüksek kontrat değil 3-4 yıllık kontrat istiyor.

Bence bu takımın geleceği için 2021 yazı çok önemli. Lebron önümüzdeki ay 36 yaşını dolduracak. AD ise 27 yaşında. İlerisi için AD'nin yanına da birini koymuş oluruz. Gİannis, Kawhi, Oladipo'dan birini almamız lazım. 1-2 role player için bu plandan vazgeçmek takımın geleceğini satmak gibi geliyor bana. Ibakalar, Bradleyler bulunur da süper yıldızlar kolay bulunmuyor işte.