Gönderen Konu: #23 LeBron James  (Okunma sayısı 65910 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
Ynt: #23 LeBron James
« Yanıtla #660 : 03 Kasım 2023, 00:39 »
Dayı sen n'apıyosun ya?

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #662 : 21 Kasım 2023, 18:33 »
Saçma sapan bir vaziyette. Android bu adam.

Çevrimdışı korkuncfeanor

• Sophomore
  • **
  • Alexander The Goat
« Yanıtla #663 : 28 Kasım 2023, 17:19 »
Phila maçında KAJ'ı geçerek en çok süre alan Nba oyuncusu olmuş. 2010 yılından beri ilk defa sıfır (0) ribaund ile oynamış. Phila çok az şut kaçırdığı için olsa gerek.

Ayrıca 44 sayılık yenilgi de LeBron için kariyer rekoruymuş.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #664 : 08 Aralık 2023, 08:22 »
Bize ne izletiyor..

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #665 : 08 Aralık 2023, 09:25 »
Kobe'nin son maç efsanesi gibi Lebron'a da son bir şampiyonluk çok yakışır be...

Hatta bu uygulamayı daha da geliştireceklerini düşünürsek In Season Tournament feci tutmuş görünüyor. Kariyerine bunu da eklemesini çok isterim.

---
...ve bugün ben artık Lebron'u çok sevdiğimi fark ettim lan. Bu eşiği aşmak 20 yıl sürdü ama ciddi ciddi bu adama hayran olmamak elde değil.

G.O.A.T.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #666 : 09 Aralık 2023, 18:53 »
Benim LeBron eşiğim geçen sezon Dallas maçında 27'den dönerken ayağını sahada bıraktığı belli olmasına rağmen oynamasıyla aşıldı. Geçen sezon cidden 2 yıldır ilk defa şampiyonluğa inanan bir adam gibi götünü yırttı, Davis ve kendisinin fiziksel olarak bitik olması yüzünden güçleri yetmedi. İkisinden de razıyım ama bu sezon ikinci bir şampiyonluk ile taçlandırırlarsa bu dönemi, tadından yenmez.

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #667 : 09 Aralık 2023, 19:57 »
Benim LeBron eşiğim geçen sezon Dallas maçında 27'den dönerken ayağını sahada bıraktığı belli olmasına rağmen oynamasıyla aşıldı. Geçen sezon cidden 2 yıldır ilk defa şampiyonluğa inanan bir adam gibi götünü yırttı, Davis ve kendisinin fiziksel olarak bitik olması yüzünden güçleri yetmedi. İkisinden de razıyım ama bu sezon ikinci bir şampiyonluk ile taçlandırırlarsa bu dönemi, tadından yenmez.

Lebron James izlediğin en iyi basketbolcu diyebilir miyiz?

Çevrimdışı King James

• Laker
« Yanıtla #668 : 09 Aralık 2023, 20:23 »
Benim için kesinlikle Lebron tarihin en iyi basketbolcusudur ve en iyi sporcularından biridir. Jordan'un basketbol için anlamı farklıdır. Çoğu insana bu sporu sevdirmiştir . Ama LeBron en komple oyuncudur bu sporun. Sürekliliği de ve bu yaşında yaptıkları da kendisini Jordan'in önüne gecirmiştir.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #669 : 14 Aralık 2023, 20:54 »
Lebron James izlediğin en iyi basketbolcu diyebilir miyiz?

Kesinlikle en komple basketbolcu. Büyüklük algısı herkesin farklıdır. Kariyer başarısı olarak bence bir kısmı şanssızlık bir kısmı kendi hataları nedeniyle bir türlü o en tepe noktasına ulaştı gibi hissettirmedi ama oyunun en üst seviyesinde bu kadar uzun süre kalmayı başarmış olması akıl almaz bir şey. Bunu hep Magic ve Jordan için "what if" olarak düşünürdüm. 37-40 yaşlarında yaptıklarına bakınca 20 sene bu oyunun en tepesinde olabilirlermiş acaba nasıl olurdu vs diye. LeBron nasıl olurdunun en iyi örneği.