Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 238302 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Giampaolo

• Sophomore
  • **
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #2240 : 23 Mayıs 2023, 23:08 »
Trae'yi alır yoluma bakarım, Atlanta'da bırak Trae'yi, dünyanın en iyisi olsa bu kadar oynar. Camia olarak Minnesota'dan halliceler maalesef. Takımdaki yetenek seviyesini sahaya yansıtamama problemi var adamlarda. Trae, bize hem ilaç gibi gelcektir skor anlamında hem de topu yönlendirebilme özelliğine sahip. LA'de oynamayan yıldız, henüz yıldız olamamıştır düsturuyla devam. Ek olarak ne olursa olsun günümüz basketbolunda oynayabilmek için atletik ve iyi savunmacı kanatlara ihtiyaç var, bunu artık çözmeliyiz.

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #2241 : 23 Mayıs 2023, 23:48 »
LA'de oynamayan yıldız, henüz yıldız olamamıştır düsturuyla devam.

Ben Kyrie derim. Adamın saha dışında ne kadar toksik olduğu kesin ama saha içerisinde uyumsuz bir karakter değil. Ben takım arkadaşlarından da absürt bi açıklama duymadım ilişkilerinin kötü olduğuna dair.

"Lakers adam eder" diye de ben düsturumuzu koyayım.

Bize saha içerisinde bir lider lazım artık Lebron'un turşu hale geldiğini düşünürsek. AD bu işi kotaramayacak, o belli.

Kyrie gelsin ya.

Çevrimdışı Ahkam Kuşu

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #2242 : 24 Mayıs 2023, 00:33 »
Bugün bile dış şutu sıkıntılı olan Trae, Lakers'a gelince çemberi tutturamaz hale gelir. Aman diyeyim.

Çevrimdışı EdizDavis93

• Laker
« Yanıtla #2243 : 24 Mayıs 2023, 00:36 »
Aman uzak dursun ikiside...

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #2244 : 24 Mayıs 2023, 00:55 »
İşin ucunda kingim olacaksa eğer tercihi de kendisi gerçekleştirecektir. Bence Kyrie'i tercih eder, yarak kürek bir sezon izleyebiliriz. Umarım Trae ve Kyrie'den ziyade tamamlayıcı, iyi savunmacı bir oyuncu profiline yönelirler.

Fakat kingimin artık oyun kuruculuk sevdasından vazgeçmesi lazım. Topu getirirken gereksiz yorulması vs. maç sonlarını çok etkiliyor. Postta yaşlı bir king daha verimli olur bence. Posttan oyun çizebilecek bir koç lazım tabi. Zor şeylerden biridir tepeden vs. oyun kurmak, çizmek. Bunu yapabilecek asistan da yok gibi...

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #2245 : 24 Mayıs 2023, 01:43 »
Fakat kingimin artık oyun kuruculuk sevdasından vazgeçmesi lazım. Topu getirirken gereksiz yorulması vs. maç sonlarını çok etkiliyor. Postta yaşlı bir king daha verimli olur bence. Posttan oyun çizebilecek bir koç lazım tabi. Zor şeylerden biridir tepeden vs. oyun kurmak, çizmek. Bunu yapabilecek asistan da yok gibi...

Abi seriyi kaybettiren bu olmadı bence bize ya... Bu tahlili doğru bulmadım. Bana kalırsa adam kendisi her işe el atmadan Denver'dan çıkamayacağımızı gördü, gereksiz yere zorladı...

Şurayı atlıyor olabiliriz; acaba 48 dakika oynamasaydı son maçta; o maç 2 sayı farkla biter miydi?

Her maçın son 1-2 dakikasında sıçmasına çok takıldık ama o olmasa son 1-2 dakikaya gidebilecek miydik?

Kyrie gibi topu bilfiil domine edebilecek bir adama ihtiyacımız var. Bir de AD'yi rahatlatabilecek bir uzun...

Rui'nin gelişimine güvenerek onu tutma taraftarıyım; Kyrie bize cuk oturacak bu senaryoda.

Çevrimdışı ROCKYBALBOA

• Rookie
  • *
« Yanıtla #2246 : 24 Mayıs 2023, 02:21 »
Kyrie veya Lillard'ın takıma eklenmediği bir senaryoda şampiyonluk çok zor. 4 sene önceki Lebron olsa bu oyunculara ihtiyaç olmazdı ama şu an çok iyi bir oyun kurucu lazım. Play-off boyunca oyunu Reaves ve Russell'ın kurduğu her senaryoda patır patır sıçtı takım. Denver maçında bu 2'si yüzünden o kadar çok hızlı hücum şansı verdik ki Rondo, Chris Paul tarzı bi veteran olsa dahi çok kolay oynayabilirdik o anları.Son maçta LBJ yine 1 çeyrek dinleneyim dedi takım potayı göremedi.Reaves'i oyun kurucu olarak kullanmak hem ona hem takıma zarar veriyor. Bence ihtiyacımız olan Play-off Rondo tarzı bir oyuncu. Howard tarzı bir uzun da şart. Duygusal düşünmeyince Lebron'un gitmesi en iyi senaryo olur. Yerine Irving'i çektiğin kalan cap ile çok daha iddialı bir takım kurulabilir.LBJ oyun kurmadığı takdirde o aldığı kontrat bence takım için de yük. Keşke maksimum kontrat almak yerine  kendi kariyeri için fedakarlık yapsaydı da Showtime Lakers tarzi bir takım izleyebilseydik.

Çevrimdışı kaan

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #2247 : 24 Mayıs 2023, 11:37 »
Kyrie ile play-off'a bile zor gireriz, Lakers adam eder, LeBron'un yanında saçmalamaz vs. gibi şeylerin hiç birine güvenmiyorum.
Kyrie'nin mental durumu dışında unutulan bir şey Kyrie de Paul gibi sağlıklı kalmayaı becerebilen bir oyuncu değil. AD zaten malum LeBron 40'ı zorluyor. Bu takım 82 maçlık sezonda darmadağın olur.

LeBron gelirse Lakers'ı bırakırım diyordum yapamadım, ama Kyrie gelirse kesin askya alırım. Cahilliğine, şımarıklıklarına tahammülüm yok. (fare dağa küsmüş dağın haberi olmamış)

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #2248 : 24 Mayıs 2023, 12:06 »
Kyrie'nin mental durumu dışında unutulan bir şey Kyrie de Paul gibi sağlıklı kalmayaı becerebilen bir oyuncu değil. AD zaten malum LeBron 40'ı zorluyor. Bu takım 82 maçlık sezonda darmadağın olur.

Kyrie'nin aşı olmadığı için kaçırdığı maçlardan dolayı o konuda üzerinde kötü bir algı oluşmuş herhalde. Sakatlıkla ilgili çok kötü bir geçmişi yok. Zamanlama olarak çok kritik 1-2 yerde sakatlandı evet ama uzun süreli sakatlıklar yaşamadı.

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #2249 : 25 Mayıs 2023, 00:09 »
Olm biz bu adamları hangi cap ile alabiliyoruz var mı öyle bir ihtimal?
See y'all on the dark side of the moon.