Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 238310 defa)

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #960 : 19 Ekim 2020, 22:41 »
Minimuma gelecek Bir carmelo ya bakışınız ne? Fayda sağlar mı yoksa sezon içinde vogel hocamdan çizdiği yer mi?

Kadronun nasıl şekilleneceğine bağlı. Kuzma kalırsa veya Gallinari gelirse çok gereksiz olur. Ama ikisi de olmazsa belki düşünülebilir.

Çevrimdışı GeraltOfRivia

• Superstar
« Yanıtla #961 : 19 Ekim 2020, 23:13 »
Carmelodansa bize bir tane wing defender lazım.Bu isim Jeff Green olabilir.Kışın da konuşmuştuk zaten.Bence iyi bir ekleme olur.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #962 : 19 Ekim 2020, 23:39 »
Aslında bu kadroda Carmelo, Gallinari, Cousins hariç herkes iyi savunmacı. Ama belki Carmelo yerine bi wing defender olabilir.

Zaten aslında bu üçlü için demiştim. Üçüncü skorer bulduğumuz bir senaryoda daha çok sakatlık yedeği gibi kalır bir tanesi bile. Cousins'ı istememin temel nedeni de bu aslında. Normal sezonda çekip çevirsin, hücumda tuzu olsun ve playoffta da esneklik katsın kadroya. Dördüncü ağır sakatlığını yaşamamasını umarak tabi bunlar.

Forvet konusuna gelirsek de bir Mo Harkless tatlı bir isim gibi geliyor. Fiyat konusunda da çok zorlayacak birisi de değil gibi geliyor. Forvet savunmacısı, eli tuttuğunda iki üç ceza şutu sokma gibi işleri yerine getirebilecek bir oyuncu.

Yine de şampiyon rotasyondan en az 7 kişinin kaldığı ve giden parçaların alternatiflerinin peşinde koşulduğu bir senaryo en sıcak olacağım olur. Rondo gitti mi, guard bak. KCP sağlam kontratını başka yerden mi aldı, bir 2-3 oynayacak topçu peşinde koş. Kuzma+Green'i takasta mı kullandın, Melo alabilirsin. Avery Bradley falan da gelecek zaten.

McGee/Howard/Cousins
Davis/Markieff
LeBron/Kuzma
Green/KCP/Caruso
Bradley/Rondo

Bu ana rotasyon üzerinde küçük oynamalar ile ana yapıyı bozmadan devam.

Çevrimdışı Crazy_Kobe

• Yazar
  • Superstar

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #964 : 20 Ekim 2020, 19:48 »
Böyle bir talepte bulunduğumuza göre Rob'un kesin büyük bir planı var.. NBA ratingleri düşünüyorsa buna hemen onay vermeli yoksa decoder'leri iptal ederiz..

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #965 : 20 Ekim 2020, 20:50 »
https://twitter.com/shamscharania/status/1318591296865435649?

Wolves'ta sahaya çıktığı için olmaz deniyordu ama Pincus bir açık göstermiş sanırım. 

https://twitter.com/EricPincus/status/1318597324298285056

Her ne kadar Wolves'ta sakatlansa da, aşilini asıl Lakers'ta sakatladığı ve tekrar oynamaya çalıştığı ama yine aynı noktadan sakatlandığı maddesine dayanıyormuşuz. Yani kısaca oynamasına engel olan ilk aşil sakatlığı bizde oldu. Buna dair bir şey de sanırım 7. bölümün, h bölümünün 5. paragrafıymış.. 

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #966 : 20 Ekim 2020, 20:59 »
Salary Cap işlerinden anlamayan Pelinka başkana bak be :D

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #967 : 21 Ekim 2020, 15:25 »
Emekli olmuş adama niye para veriyoruz ben hiç anlamadım. Mantığı ne ki bu işin?

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #968 : 21 Ekim 2020, 15:28 »
Emekli olmuş adama niye para veriyoruz ben hiç anlamadım. Mantığı ne ki bu işin?

Çünkü kontratını stretch'ledik. Detroit hala Josh Smith'e para veriyor yanlış hatırlamıyorsam :D

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #969 : 21 Ekim 2020, 18:49 »
Mitch Kupchak salağının 2016 yazında aynı gün içerisinde Mozgov ve Deng denen çöp kovalarına 136 milyon dolar kaptırmasını hala idrak edemiyorum. Aga biz neler yaşadık ne çapsızlıklar gördük şu son 10 yılda ya. O yüzden bu şampiyonluk hala gerçek değil gibi geliyor. Sanki too good to be true gibi.