Gönderen Konu: 2019-20 KOBE BRYANT Sezonu: Maç Takibi  (Okunma sayısı 369480 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Crazy_Kobe

• Yazar
  • Superstar
Ynt: 2019-20 Anthony Davis Sezonu: Maç Takibi
« Yanıtla #3230 : 14 Ocak 2020, 11:59 »
Bradley biraz cesaret öğrensin Daniels'dan. Adam bana mısın demeden müsait olmayan pozisyonda bile direk kaldırıp atıyor.

Bu biraz yetenek ve rol işi bence ya. Cook'a bu eleştiriyi ve özgüven meselesini söylesen anlarım da Bradley zaten müthiş bir üçlükçü olmadı ki şimdiye kadar. Bu sene ekstra kötü atıyor ve bir dönem atmaya da çekiniyordu orada haklısın. Hala seçici kullanıp genelde orta mesafeyi tercih etse de son dönemde çekinmiyor ama. Geçen ay 23'te 4 gibi felaket bir yüzdeden sonra bu ay 19'da 9 atmış. Daniels maç kopmuşken yağdırdı şutları ama kritik maçlarda o da kendini gösteremedi bu konuda.

Cook'a dönecek olursam zaten beklentimiz sınırlıydı ama şu ana kadar koca bir sıfır. Takımın guard'ı sakatken, rakip Cavs'ken bile kendimi gösteriyim, kötü gidişime bir reaksiyon vereyim havasında değil. Mesela yanılmıyorsam ilk oynadığı hazırlık maçında müthiş işler yapmıştı, her yerden özgüvenli bir şekilde skor üretmişti ve takımın guard ihtiyacına belli yerlerde çözüm olabilecek havası yaratmıştı. Ama sezona kötü başladıktan sonra hala yerlerde kendine olan güveni.

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #3231 : 14 Ocak 2020, 15:24 »
Bu biraz yetenek ve rol işi bence ya. Cook'a bu eleştiriyi ve özgüven meselesini söylesen anlarım da Bradley zaten müthiş bir üçlükçü olmadı ki şimdiye kadar. Bu sene ekstra kötü atıyor ve bir dönem atmaya da çekiniyordu orada haklısın. Hala seçici kullanıp genelde orta mesafeyi tercih etse de son dönemde çekinmiyor ama. Geçen ay 23'te 4 gibi felaket bir yüzdeden sonra bu ay 19'da 9 atmış.

Repertuar meselesine katılıyorum ama kendisini göstermeye göstermeye insanlar biraz da unuttu bence. Boston'daki iyi dönemlerinde hatırı sayılır bi dış şutu vardı. Tamam yeterince tehdit oluşturmanı beklemiyorum ama boş şutlarda da tereddüte düşme be birader.

Cook için hiçbir şey demiyorum keza takımda kızgın olduğum tek adam. Net yılın en büyük hayal kırıklığı. Az beklentiye rağmen söylüyorum bunu.
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimiçi RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #3232 : 14 Ocak 2020, 16:16 »
Bradley takımın en iyi on-ball savunmacısı..

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #3233 : 14 Ocak 2020, 16:21 »
Bradley takımın en iyi on-ball savunmacısı..

Orası öyle. Vogel'ın çok tuttuğuna eminim. Zaten kısıtlı dakikalarıyla Caruso ve yarım porsiyon KCP hariç o işi yapabilen hiç yok.
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı Kara_Mamba

• Laker
« Yanıtla #3234 : 14 Ocak 2020, 17:44 »
Sene başında baya kızmıştık %90'lık bi kitle tarafından istenmeyen adamdı D.Howard geçmişte yaşanılanlardan ötürü.Ama şuana kadar takımın x-factoru olmayı başardı.Savunmadaki konsantrasyonuyla takıma pota altında büyük güç veriyor.Hücumda da eskisi kadar olmasa da atletikliğiyle özellikle hücum ribaundlarında ve pick and roll hücumlarıyla büyük katkı sağladı şu ana kadar.Herşeyden önemlisi kariyerinde hiç olmadığı kadar konsantre ve baya motive durumda.Benchten gelmesi çok önemli değil çoğu maçta zaten onunla bitiriyoruz ki bu daha önemli.Cousins sakatlığında baya üzülmüştük ama bi nevi Howardı kazanmış olduk bu sakatlıktan ötürü.Umarım devam eder bu konsantrasyonu ve takıma olan katkısı.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #3235 : 14 Ocak 2020, 19:02 »
Sene başında baya kızmıştık %90'lık bi kitle tarafından istenmeyen adamdı D.Howard geçmişte yaşanılanlardan ötürü.Ama şuana kadar takımın x-factoru olmayı başardı.Savunmadaki konsantrasyonuyla takıma pota altında büyük güç veriyor.Hücumda da eskisi kadar olmasa da atletikliğiyle özellikle hücum ribaundlarında ve pick and roll hücumlarıyla büyük katkı sağladı şu ana kadar.Herşeyden önemlisi kariyerinde hiç olmadığı kadar konsantre ve baya motive durumda.Benchten gelmesi çok önemli değil çoğu maçta zaten onunla bitiriyoruz ki bu daha önemli.Cousins sakatlığında baya üzülmüştük ama bi nevi Howardı kazanmış olduk bu sakatlıktan ötürü.Umarım devam eder bu konsantrasyonu ve takıma olan katkısı.

Howard'ı istemeyen ve bu konuda çok gürültü çıkaran insanlardan olarak sağlam yanılttı bizi. Bazen insanların 7.fırsata ihtiyacı oluyormuş demek ki :D

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #3236 : 14 Ocak 2020, 21:38 »
SAS yine konuşulmayanı konuşmuş, bunu bir Lakers taraftarı söylese yiyeceği linci hayal dahi edemiyorum.

https://twitter.com/Pels_Fan/status/1217143899535228928

Çevrimiçi RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #3237 : 14 Ocak 2020, 23:33 »
SAS yine konuşulmayanı konuşmuş, bunu bir Lakers taraftarı söylese yiyeceği linci hayal dahi edemiyorum.

https://twitter.com/Pels_Fan/status/1217143899535228928

Akşam üstü izledim, adam iyice Ahmet Ercanlar'a bağlamış dedim ama örnek olarak veriyor..

Çevrimdışı EdizDavis93

• Laker
« Yanıtla #3238 : 15 Ocak 2020, 00:42 »
Rajon Rondo is out for tomorrow’s game against the Magic. AD is questionable but since he hasn’t taken any contact or done any sprinting yet I wouldn’t be surprised if he is out too.

Çevrimiçi RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #3239 : 15 Ocak 2020, 07:40 »
"Son üç maçta bana ihtiyaçları yokmuş gibi görünüyordu, bu yüzden süreci normalden biraz daha yavaş alıyorum" dedi AD.. Muhtemelen oynamaz..