Gönderen Konu: 2019-20 KOBE BRYANT Sezonu: Maç Takibi  (Okunma sayısı 369482 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
Ynt: 2019-20 Anthony Davis Sezonu: Maç Takibi
« Yanıtla #2310 : 20 Aralık 2019, 19:10 »
Onun ilacı şu tarz bi takas.

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=swugzfb

Şu takasa bi tane 2. draft hakkı Washinton'a bi tane de Memphis'e sallarsak olabilir sanki deadline civarı.

Baba soygun yapmışsın :D

Gta'da 6 yıldızla aranma seviyesi falan yani :d
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #2311 : 20 Aralık 2019, 19:15 »
Ulan hakikaten he; hem bütün ihtiyaçları kapatıyoruz, yetmiyor bir de cap boşaltıyoruz eheh..

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #2312 : 21 Aralık 2019, 07:36 »
Tamam her maçın hikayesi farklıdır ama, KAT'ın olmadığı Timberwolves'u sidik zoruyla yenen Denver'a da vurup geçelim artık ya..

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #2313 : 21 Aralık 2019, 20:37 »
Baba soygun yapmışsın :D

Gta'da 6 yıldızla aranma seviyesi falan yani :d
Ulan hakikaten he; hem bütün ihtiyaçları kapatıyoruz, yetmiyor bir de cap boşaltıyoruz eheh..

Hahaha :D Ya bu tarz bi takas yapabileceğimizi düşünmemin nedeni şu;

Şimdi, trade deadline 7 Şubat'ta. Yani deadline'dan sonra playoff yapamicak takımlar için sezonda geriye 2 ay yani yaklaşık 30 civarında maç kalıyor. Bu 2 takım Memphis ve Washington büyük ihtimalle o zamana kadar playoff yarışından uzaklaşıp kontratı sona eren oyuncularını özellikle veteranlarını, contender/playoff takımlarına takaslamayı düşünürler.

Attığım takastaki hem Isaiah Thomas hem de Jae Crowder'ın sezon sonunda kontratları bitiyor. Yani dolayısıyla sezonun o bölümünden sonra pek bi hedefi kalmamış 2 takım da oyuncusunu 2 ay daha oynatıp sezon sonunda hiçbir şey alamadan gitmesi yerine bir kaç genç oyuncu ve 1'er 2.tur draft hakkı almayı tercih edeceğini düşünüyorum.

Normalde dediğiniz gibi soygun olurdu ama şartlar düşünüldüğünde adil olduğunu düşündüğüm bi takas o.

Bu arada o takas olsa cidden hem bench skoreri/şutör/ball handler tipi bi oyuncu hem de 3&D oynayan wing oyuncu eksiğimizi kapatırız. Efsane olur. Pelinka'ya mailleyelim olmadı :D

Çevrimdışı Crazy_Kobe

• Yazar
  • Superstar
« Yanıtla #2314 : 22 Aralık 2019, 00:36 »
LeBron James has a thoracic muscle strain and is doubtful to play tomorrow against Denver. We’ll see if Frank Vogel has some details about when it happened, etc., in a moment.

Kyle Kuzma practiced in full today and is probable to play against Denver tomorrow.

Çevrimdışı EdizDavis93

• Laker
« Yanıtla #2315 : 22 Aralık 2019, 02:39 »
LeBron James has a thoracic muscle strain and is doubtful to play tomorrow against Denver. We’ll see if Frank Vogel has some details about when it happened, etc., in a moment.

Kyle Kuzma practiced in full today and is probable to play against Denver tomorrow.

Lebron'suz nasil oyun kurcaz merakla bekliyorum takim için iyi bir test olçakdir.

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #2316 : 22 Aralık 2019, 12:56 »
Harcarız piliçleri rahat olun.
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #2317 : 22 Aralık 2019, 22:19 »
Biraz öfke dökelim, LeBron iki maç kötü oynadı dedim bu sezon sağlam kredi kazandı ne olacak oynasın. Ama çat diye LeBron'un göğüs kası gerilmişti sakat sakat oynadı haberi, içinde aslında kasığı onu rahatsız ediyordu ve ciddi bir sakatlık bu falan diye haberler salınmaya başladı. Abicim bu adam kötü oynayamaz mı, her kötü oynadığında abi aslında sakattı yeaa haberleri niye salınıyor cidden sıkıldım şu LeBron mazeretleri medyasından...

Çevrimdışı EdizDavis93

• Laker
« Yanıtla #2318 : 22 Aralık 2019, 22:55 »
Biraz öfke dökelim, LeBron iki maç kötü oynadı dedim bu sezon sağlam kredi kazandı ne olacak oynasın. Ama çat diye LeBron'un göğüs kası gerilmişti sakat sakat oynadı haberi, içinde aslında kasığı onu rahatsız ediyordu ve ciddi bir sakatlık bu falan diye haberler salınmaya başladı. Abicim bu adam kötü oynayamaz mı, her kötü oynadığında abi aslında sakattı yeaa haberleri niye salınıyor cidden sıkıldım şu LeBron mazeretleri medyasından...

Medya'dan kaynaklaniyor buda kötü oynabilir ama hep bi mahzeret cikiyor böle olunca.

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #2319 : 23 Aralık 2019, 00:48 »

Umalım da sadece medyanın şişirmesi olsun bu sakatlık. Çünkü twitterda birkaç yerde sakatlığın beklenenden ciddi olduğunu okudum. Geçen sezonun flashbackleri canlandı hemen. Aman diyim.