Gönderen Konu: 2019-20 KOBE BRYANT Sezonu: Maç Takibi  (Okunma sayısı 369500 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kara_Mamba

• Laker
Ynt: 2019-20 Anthony Davis Sezonu: Maç Takibi
« Yanıtla #2040 : 14 Aralık 2019, 12:09 »
Macin ozetini simdi izledim de Davis buyuk oynamis yine. Lebron ilk yarida pek ortaliklarda gözukmemesine ragmen 2. Yarida yaptigi asistler ve attigi ucluklerle takimi toparlamis. Mcgee 3. Periyotta takimi savunma anlaminda maca ortak etmis tekrardan.Zorlu macta iyi galibiyet yolumuza devam. Son olarak da macin son topunu almaya calisan Butler'in Lebron'a yaptigi mudahaleye nasil hucum faul calinmaz arkadas gozunuzun onunde ya ayiptir.

Çevrimdışı system_k

• Rookie
  • *
« Yanıtla #2041 : 14 Aralık 2019, 13:30 »
Dec. 15, at Hawks
Dec. 17, at Pacers
Dec. 19, at Bucks
Dec. 22, vs. Nuggets
Dec. 25, vs. Clippers
Dec. 28, at Trail Blazers
Dec. 29, vs. Mavericks

ay sonuna kadar hiç kolay maçımız yok. buradan 4-3 çıkabilirsek ben okeyim. 5-2 harika olur.

Rakipleri gözünüzde fazla büyütüyorsunuz arkadaşlar. Her maç öncesi aynı korku var. Kolay maçımız yok denen fikstürde deplasmanda 25 fark attığımız Portland'la oynuyoruz, yüzdesi 6-20 olan Atlanta ile oynuyoruz, ortalama bir takım olan Indiana ile oynuyoruz, deplasmanda yendiğimiz Nuggets ile içerde oynuyoruz.

Burada gerçekten zor olan Bucks deplasmanı ve Clippers maçı var. Dallas'ı önceki maçtan ders alıp iç sahada bu sefer yeneriz. Clippers için de aynı şeyi düşünüyorum. Ev sahibi modunda intikam maçı. 5-2 çok muhtemel, 6-1 olursa da şaşırmam.

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #2042 : 14 Aralık 2019, 13:57 »
Rakipleri gözünüzde fazla büyütüyorsunuz arkadaşlar. Her maç öncesi aynı korku var. Kolay maçımız yok denen fikstürde deplasmanda 25 fark attığımız Portland'la oynuyoruz, yüzdesi 6-20 olan Atlanta ile oynuyoruz, ortalama bir takım olan Indiana ile oynuyoruz, deplasmanda yendiğimiz Nuggets ile içerde oynuyoruz.

Burada gerçekten zor olan Bucks deplasmanı ve Clippers maçı var. Dallas'ı önceki maçtan ders alıp iç sahada bu sefer yeneriz. Clippers için de aynı şeyi düşünüyorum. Ev sahibi modunda intikam maçı. 5-2 çok muhtemel, 6-1 olursa da şaşırmam.

Tam olarak aynı şekilde düşünüyorum.

Sitede ben de yeniyim henüz ama anladığım kadarıyla burada baya iyi bi totemcilik var ve tutuyor da yani :D
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #2043 : 14 Aralık 2019, 14:16 »
Mevzu takımların zorluğu değil de 14 günde 7 maça çıkacak olmamız. Ayrıca bir içeri bir dışarı derken takımın buradan 6-1 çıkarması benim için mucize olur.

Tahminim Mavs, Clippers ve Bucks üçlüsünden iki maçı alıp, kalan 4 maçta da 2-2 çıkarak 4-3 geçeceğimiz yönünde.

Çevrimiçi Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #2044 : 14 Aralık 2019, 16:07 »
Tam olarak aynı şekilde düşünüyorum.

Sitede ben de yeniyim henüz ama anladığım kadarıyla burada baya iyi bi totemcilik var ve tutuyor da yani :D

Totemcilik değil de bu taraftar contender olmayı unuttu. Sadece Lakers değil, bu sene lig komple yeniden yapılandığı için de belirsizlik Allstar'a kadar anca oturacak. LakersTR de temkinlidir, kolay kolay tatmin olmaz orası ayrı.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #2045 : 14 Aralık 2019, 16:54 »
Umarım şu maçta Caruso'nun aldığı 10 dakika sadece bu maça özel bir durumdur..

Çevrimdışı EdizDavis93

• Laker
« Yanıtla #2046 : 14 Aralık 2019, 17:37 »
Umarım şu maçta Caruso'nun aldığı 10 dakika sadece bu maça özel bir durumdur..

Onu zaten hiç anlamadım. Genel olarak daha fazla süre almasi lazim ama.

Çevrimiçi Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #2047 : 14 Aralık 2019, 18:28 »

Onu zaten hiç anlamadım. Genel olarak daha fazla süre almasi lazim ama.

Dün Rondo genelinde bi kullanım oldu. Top kayıpları fazlalaşınca böyle bi önlem alındı sanıyorum. Bir de Derrick Jones Jr. savunmayı eski sistemde oynarken baya bozdu gereksiz yere. Bu maça özel bi durumdu diye ümit ediyorum ben de.

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar

Çevrimdışı EdizDavis93

• Laker
« Yanıtla #2049 : 15 Aralık 2019, 03:22 »
The Lakers have listed LeBron James as questionable with a sore right elbow for tomorrow’s game in Atlanta.

Dinlensin bucks maçı icin.