Gönderen Konu: 2019-20 KOBE BRYANT Sezonu: Maç Takibi  (Okunma sayısı 369436 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bryant81

• Rookie
  • *
Ynt: 2019-20 Anthony Davis Sezonu: Maç Takibi
« Yanıtla #380 : 23 Ekim 2019, 12:00 »
Bu kadar karamsar olacak bir durum yok.

Takımların eksiklerine bakınca; bize eklenecek Kuzma/Rondo/Caruso, onlara eklenecek George'dan daha büyük etki sağlayacaktır.

hiç sanmıyorum

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #381 : 23 Ekim 2019, 13:16 »
Bu kadar karamsar olacak bir durum yok.

Takımların eksiklerine bakınca; bize eklenecek Kuzma/Rondo/Caruso, onlara eklenecek George'dan daha büyük etki sağlayacaktır.
hiç sanmıyorum

Bundan ben de pek emin değilim.

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #382 : 23 Ekim 2019, 13:32 »
Her şeyi anlarım da p&r ' dan neden bu kadar uzak durduğumuzu anlamam.

Bu yıl tüm oyunun merkezine yerleştireceğimizi, hatta çok başarılı olursak ligdeki oyun temposunu tekrardan düşürebileceğimizi dahi düşünmüştüm.
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı Ahkam Kuşu

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #383 : 23 Ekim 2019, 14:12 »

Bundan ben de pek emin değilim.

Kimse Lebron ile nasıl oynayacağını bilmiyor daha. Lebron kötü bir günündeydi, fakat özellikle dördüncü periyotta çok defa içeri yüklenirken pas vermek isteyip verecek adam bulamadı. Top kaybı oldu onlar.

Dış oyuncuların o durumda Lebron'un nereye pas vereceğini, Lebron'un da o durumda oyuncuların nereye gideceini öğrenmesi gerek. Lebronball oynuyoruz ve koçun bu konuda çizebileceği bir oyun yok. Lebron kafasına göre oynayacak. Bu kafasına göre oynadığı setlerin işlemesi için de oyuncuların birbirini öğrenmesi gerek.

Bir de Lebron top dağıtırken birinin içeriye kat ederek oraları karıştırması gerekiyor. Bunu da Kuzma yapacak. Onun yokluğunda tamamen statik bir ekip olduk. Şutörlerin hiçbirinin başındaki adam yardıma gitmek zorunda kalmadı.

Lebron ile oynamaya alışkın bir tek oyuncumuz vardı, o da sakattı.

Rondo ve Caruso da Lebronsuz beşler için zaten hayati bir zorunluluk. Benchin bu kadar kötü görünmesinin sebebi onların ve Kuzma'nın yokluğu.

Paul George'un oyunu ise hücumda Lou Williams ile çok üst üste biniyor. Asist almadan bireysel hücum üzerinden oynayan oyuncular. George geldiğinde Williams'ın yerine bu toplrı kullanacak büyük ölçüde.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #384 : 23 Ekim 2019, 22:01 »
A key stat from my write up: Danny Green was on the court w/ Kawhi for 21 minutes. Kawhi shot 4-12 in those minutes & the Clippers were -6. In the 10 minutes Kawhi played when Green was on the bench, he went 7-8 from the floor & the Clippers were +11.

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #385 : 24 Ekim 2019, 01:04 »
LeBron ve KCP aynı anda sahadayken -30 muşuz :D

Çevrimdışı vence

• Administrator
  • Rookie
  • Bombardier
« Yanıtla #386 : 24 Ekim 2019, 01:32 »
Lakers'ın normal sezonda zamanının Rockets maçları olsun, Celtics, Cavs maçları olsun hedef maç kazandığını görmedim. O yüzden çok da şeyapmamak lazım. Bir de rezil takım görürsek kaybetmeden geçmeyiz, gelenekseldir. Onu da baştan söyleyeyim, boş yere sinirlenmeyin.

Clippers meydan okumaya çıkmış. Bizimkiler aynı havada olmadıkları için umursamaz göründüler. Hazır da değiliz, o net. Bir kere bizim takımın bu maç özelinde değil ilk 5'i, bütün rotasyonunda James, McGee ve adamdan sayarsanız KCP hariç geçen seneden kimse olmadığının farkında olmak lazım. LeBron da klasik yavaş sezon başlangıcını yapar. Kervan yolda düzülecek.

P&R ve post up meselelerini herkes yazmış. Bu maç özelinde fiziksel farkı avantaja çevirmek adına bu yöntem seçilmiş olabilir. Bugüne kadar görüp duyduğumuza dayanarak ana plan olmayacağını söyleyebiliriz. Aslına bakarsanız ilk çeyrek epey de işe yaradı. Clippers ikinci çeyrek Yaradan'ın da ittirmesiyle saçma sapan bir şut yüzdesi yakalayınca öne geçti fakat yarıyı genele baktığımızda adamlardan iyi oynayarak tamamlamıştık ve o noktada işler hiç de fena gitmiyordu. İkinci yarı Davis ve LeBron eşzamanlı su kaynatınca kaybetmek kaçınılmaz olsa da son çeyrek başında maç ortaya gelmişti.

İlk çeyrekte gördüğümü epey beğendim. Bu takım olur.

Bir de KCP ile Kawhi savunmak nasıl bir akıl tutulmasıydı öyle. Vogel evi, arabayı satıp Clippers'a bastı diye umuyorum. Diğer ihtimaller ciddi sıkıntılı çünkü.

İguodala, amin..

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #387 : 25 Ekim 2019, 08:44 »
Bu akşam da Jazz-Lakers var, beklentiler?

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #388 : 25 Ekim 2019, 08:57 »
The Los Angeles Lakers will start Rajon Rondo at point guard and slide LeBron James to small forward.

her ne kadar eskisi gibi olmasa da,böyle olması daha iyi sanırım.

Utah'a gelince..

evdeki ilk maç...

umarım sonu güzel biter.

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #389 : 25 Ekim 2019, 10:07 »
Utah'ın pre-season'ı baya kötü geçmişti galiba. Onların ritmini bulmasına daha baya var. Seyirci önünde ilk maçta kazanıp moral bulmalıyız.
See y'all on the dark side of the moon.