Gönderen Konu: 2019-20 KOBE BRYANT Sezonu: Maç Takibi  (Okunma sayısı 370981 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı EdizDavis93

• Laker
Ynt: 2019-20 Anthony Davis Sezonu: Maç Takibi
« Yanıtla #2480 : 26 Aralık 2019, 08:04 »
Bu kafa yapısıyla bazı şeyler zor duruyor bakalım bundan sonra asıl sezon başliyor.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #2481 : 26 Aralık 2019, 09:53 »
çift hanelere çıkan farktan maç vermek...

hislerimi tam olarak anlatan birşeyi ifade etmem gerekirse,Abdürrahim Albayrak'ın Arena'daki ilk derbi sonrası halini vardır bilenler...

dediği tam bu maçımzıa uyuyordu...

"hiçbirşey istemedik,derbi galibiyeti istedik"

yazık yani. o Beverley serserisinin öyle sevinmesi falan.

senelerce Los Angeles'ın diğer takımı etiketiyle dolaştılar. ne şampiyonlukları var,ne de finalleri vs.

ama şu havaları...

çok yazık oldu

Çevrimdışı Giampaolo

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #2482 : 26 Aralık 2019, 10:08 »
Can sıkıcı bir mağlubiyet, çok mu önemli ? Değil. Bir panayır maçı için gemileri yakmayacağız tabi ki. Xmas maçını galip gelmek ya da mağlup olmak mevzusu değil bu. Takım, artık sezonun ortasına gelmişken bazı şeyleri yapamıyorken ve gerekli performansı göstermesini beklediğimiz oyuncular beklenti altında kalınca düşündürücü oluyor. Kötü maç çıkarabilirsiniz, kötü şut atabilirsiniz ama bu sabah 2. yarıda mücadele seviyesini çok aşağıda buldum. Kendi görüşüm tabi. Dwight ve biraz KCP hariç herkes halinden memnun gibi bir tavır vardı. O isteğimiz 'ısıran' oyunun görememek can sıkıcı oluyor. Çok büyük beklentilerle kuruldu bu takım. Ve sezon ilerledikçe defolarımız biraz daha gün yüzüne çıkıyor ve bunlara playoff ortamında rakiplerimiz özellikle çalışacak. En önemli sorun bir oyun yaratıcımızın, topu yere vurabilecek tek oyuncumuzun LBJ olması, yardım alamıyor ve bu pozisyonda gereğinden fazla topu tutuyor. Kişi eleştirisinde bulunmayacağım, ama takıma hızlı bir şekilde topu yere vurabilecek, 10-15 dakika bandında 2. unit liderliği yapacak bir kısa lazım. Rondo'nun sahada kaldığı bir çok dakika eksi yazdığını tek ben düşünmüyorum diye tahmin ediyorum. Bunlar biraz daha göz önüne gelince acaba Bogdavonic takası gerçekten çözüm olacak mı diye düşünmüyor değilim.

Çevrimdışı damirmrsic

• Rookie
  • *
  • Mamba
« Yanıtla #2483 : 26 Aralık 2019, 10:59 »
Kuz'un da hücumda etkili olduğu bir günde Clippers'a yenilmek Xmas maçında üzücü oldu. Tabii maç çok önem arz etmiyor ama mesaj vermek adına önemli bir gündü. Ayrıca üst üste 4 yenilgi olduk. Ve bu mağlubiyetlerin hepsinin direkt rakip olarak görebileceğimiz ekiplere karşı gelmesi de üzücü. 

Çevrimdışı EdizDavis93

• Laker
« Yanıtla #2484 : 26 Aralık 2019, 14:21 »
Can sıkıcı bir mağlubiyet, çok mu önemli ? Değil. Bir panayır maçı için gemileri yakmayacağız tabi ki. Xmas maçını galip gelmek ya da mağlup olmak mevzusu değil bu. Takım, artık sezonun ortasına gelmişken bazı şeyleri yapamıyorken ve gerekli performansı göstermesini beklediğimiz oyuncular beklenti altında kalınca düşündürücü oluyor. Kötü maç çıkarabilirsiniz, kötü şut atabilirsiniz ama bu sabah 2. yarıda mücadele seviyesini çok aşağıda buldum. Kendi görüşüm tabi. Dwight ve biraz KCP hariç herkes halinden memnun gibi bir tavır vardı. O isteğimiz 'ısıran' oyunun görememek can sıkıcı oluyor. Çok büyük beklentilerle kuruldu bu takım. Ve sezon ilerledikçe defolarımız biraz daha gün yüzüne çıkıyor ve bunlara playoff ortamında rakiplerimiz özellikle çalışacak. En önemli sorun bir oyun yaratıcımızın, topu yere vurabilecek tek oyuncumuzun LBJ olması, yardım alamıyor ve bu pozisyonda gereğinden fazla topu tutuyor. Kişi eleştirisinde bulunmayacağım, ama takıma hızlı bir şekilde topu yere vurabilecek, 10-15 dakika bandında 2. unit liderliği yapacak bir kısa lazım. Rondo'nun sahada kaldığı bir çok dakika eksi yazdığını tek ben düşünmüyorum diye tahmin ediyorum. Bunlar biraz daha göz önüne gelince acaba Bogdavonic takası gerçekten çözüm olacak mı diye düşünmüyor değilim.

Mesele bu zaten. Playoff ortamin şu durumda işimiz zor duruyor. Umarim bi hamle gelir.

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #2485 : 26 Aralık 2019, 14:22 »
LeBron on his health tonight: says he felt healthy to start the game but then was kneed in the groin by Patrick Beverly on an early possession and it “sent me back to where I was five days ago.” (LeBron missed LAL game vs Denver on 12/22 with a groin injury)

Her yenilgiden sonra aa sakatmiş muhabetinden biktim.

Kasığına işiyim. Galip gelince washed king tweetleri, mağlup olunca sakatım... Siktir ulan!

Çevrimdışı system_k

• Rookie
  • *
« Yanıtla #2486 : 26 Aralık 2019, 14:32 »
En çok da millet haklı çıktı ona yanıyorum. Lakers'ın balonu harbiden de patladı.

Çevrimdışı EdizDavis93

• Laker
« Yanıtla #2487 : 26 Aralık 2019, 14:38 »
En çok da millet haklı çıktı ona yanıyorum. Lakers'ın balonu harbiden de patladı.

Bunu sölemek icin erken daha ya. Sonuçta daha playofflar var ve ondan önce normal sezon nerde bitircemize bağlı.

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #2488 : 26 Aralık 2019, 14:43 »

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #2489 : 26 Aralık 2019, 14:45 »
Ben de balon patladı demem takıma şu an sinir olmuş olsam da. Zaten sezona girerken şampiyonluğun favoriyiz diyen çok yoktu. Ekstra iyi başladığımızda temkinli yaklaşıyorduk. Üstüne bir de Pacers ve Nuggets yenilgilerinin tek nedeni sakatlık, Pacers yenilgisinde Davis Nuggets yenilgisinde LeBron yoktu.

Takımın hata payı çok düşük, LeBron ve Davis'ten tepeye yakın performans ve en az bir iki oyuncudan her maç ekstra katkı almamız gerekiyor. Playoff'larda saçma sapan bir 2011 Mavericks ya da 2019 Raptors moduna girmezse takım, batı finali en tepe noktası olacak sezonun.