Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 238406 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #1600 : 01 Ağustos 2021, 12:09 »
Baya sağlam veteran çöplüğü olacağız. Yaş ortalaması 33 falan olacak gibi gelmeye başladı :D

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #1601 : 01 Ağustos 2021, 12:11 »
Aslında bu kadar veteranın gelmek istemesi, en azından gelmeyi düşünmesi, Westbrook takasının lig genelinde, seyirci ve yorumculardan daha farklı algılandığını gösteriyor.

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #1602 : 01 Ağustos 2021, 12:48 »
Aslında bu kadar veteranın gelmek istemesi, en azından gelmeyi düşünmesi, Westbrook takasının lig genelinde, seyirci ve yorumculardan daha farklı algılandığını gösteriyor.

Ben de tam onu yazacaktım. Bu kadar güven biri olduğuna hiç inanmazdım.

Lebron, Cavs ve Heat'te yaptığı adam toplama işini burada yapamamıştı. Ben bize ilk geldiğinde o minval bir yapılanma beklemiştim aslında. AD'den sonra bile o kadar olmadı. Westbrook'tan sonra birden bu kadar cazibe merkezine dönmemiz şaşırtıcı.
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #1603 : 01 Ağustos 2021, 13:02 »
Oyuncuların her zaman süper takım algısı taraftarlardan farklı, iyisiyle kötüsüyle.

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #1604 : 01 Ağustos 2021, 13:26 »
Benzer ilgi geçen 2 yazda da vardı aslında, çok farklı değil.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #1605 : 01 Ağustos 2021, 13:47 »
Bu sene yine bir tık ekstra gibi ama bunun nedeni serbest piyasadaki veteran sayısının inanılmaz fazla olması ve cap boşluğu olan takım sayısının da biraz daha az olması ile alakalı olabilir.

Dwight Howard kesin tekrar dönüyor deniyor bu arada. Gasol-Howard-Davis pivot rotasyonu çok ideal olur. Her tarzı oynayabilen esnek bir uzun üçlümüz olur.

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #1606 : 01 Ağustos 2021, 14:09 »
Bu sene yine bir tık ekstra gibi ama bunun nedeni serbest piyasadaki veteran sayısının inanılmaz fazla olması ve cap boşluğu olan takım sayısının da biraz daha az olması ile alakalı olabilir.

Dwight Howard kesin tekrar dönüyor deniyor bu arada. Gasol-Howard-Davis pivot rotasyonu çok ideal olur. Her tarzı oynayabilen esnek bir uzun üçlümüz olur.

Westbrook'u aldıktan sonra Howard yerine daha şutu olan alan açabilen bir uzunu tercih ederim ama piyasada veteran min'e alınabilecek öyle birisi var mı bilmiyorum.

Davis aslında bu sezon daha fazla 5 oynayacak galiba, Gasol de var. O yüzden Howard'ı özellikle Russ kenardayken deneyebilir Vogel ama güvenmiyorum işte. Gidip Westbrook ve Howard'ı maç başına 10-15 dakika oynatırsa şaşırmam. Benzer saçmalıkları geçen sezonda da yaptı.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #1607 : 01 Ağustos 2021, 14:18 »
Kadro yapılanması ve rotasyonlarda en belirleyici olacak nokta 2-3 eklemeleri olacak zaten. O pozisyonlara şutör eklemelerini yapabilirsek Howard'ın alacağı sürelerin nerede olduğu çok büyük sıkıntı oluşturmaz.

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #1609 : 01 Ağustos 2021, 22:30 »
GSW'ye gidiyormuş ama kayıp falan değil. Artık iyicene dede oldu..