Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 238412 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #1460 : 21 Haziran 2021, 21:33 »
Biraz fazla gömuyoruz sanki Simmons'ı.😊  howard- mcgee ile kiyaslamak da cok dogru degil bence. Bu playofu berbat gecirmis olabilir ,bizim takima hic uymuyor olabilir, ama kötü bir oyuncu degil.

Hahahahahahahaha kıyaslama olarak almana şaşırdım. Takıma ekleme şansımız yok da diyelim ki ekledik. LeBron ile sahadayken McGee rolünden fazlasını oynayamaz hücumda. LeBron yokken oyun kurma sorumluluğunu alabilir tabiki ama LeBron ve Davis'in bile zorlandığı spacing'de Ben Simmons'dan yaratmasını beklemek de hayalcilik olur. Yoksa tüm Klutch'ı toplayalım yani, Trae Young falan da var sanırım.

Ben Simmons'ın uzun vadeli rolünün 4 şutör etrafına dizildiğinde 5 numaradan oyun kuran bir uzun gibi olacağını düşünüyorum.

Çevrimdışı kaan

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #1461 : 22 Haziran 2021, 10:03 »
Ben Simmons'ın uzun vadeli rolünün 4 şutör etrafına dizildiğinde 5 numaradan oyun kuran bir uzun gibi olacağını düşünüyorum.

Alternatif dünyamda Simmons'ı tutup Joel Embiid'i Harden ya da Beal gibi bir isme takas edip. Harris-Horford-Simmons-Harden/Beal iskeletli bir takım izlemeyi çok isterdim.

Geçen sezon içerisinde Embiid'in sakat olduğu dönemde Simmons merkezli "small ball" ile çok eğlenceli bir görüntü vermişti Sixers.

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #1462 : 22 Haziran 2021, 10:33 »
Bu takımda şut atamayan bir malzemeciye bile tahammülüm yok artık. Bizden uzak, Allah'a da uzak olsun.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #1463 : 22 Haziran 2021, 12:28 »
Bu takımda şut atamayan bir malzemeciye bile tahammülüm yok artık. Bizden uzak, Allah'a da uzak olsun.

O zaman Buddy Hield hayırlı olsun?

Çevrimdışı King James

• Laker
« Yanıtla #1464 : 22 Haziran 2021, 15:14 »
KCP'yi tutacagimiza niye Bogdan'ı almadık. Yok savunma direnci duser, yok  ritm kaybederiz boyle diye diye kaçirdik adami. Budy Hield' da çok dengesiz adam boyle bir riske girilir mi? Girilir bence😁 kadroyu guzelce bir yapilandirmak lazim.

Çevrimdışı Ahkam Kuşu

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #1465 : 22 Haziran 2021, 19:26 »
KCP'yi tutacagimiza niye Bogdan'ı almadık. Yok savunma direnci duser, yok  ritm kaybederiz boyle diye diye kaçirdik adami. Budy Hield' da çok dengesiz adam boyle bir riske girilir mi? Girilir bence😁 kadroyu guzelce bir yapilandirmak lazim.

Neyin "güzelce yapılandırılması" gözünüzü seveyim. Davis sakatlanmamış olsa bu akşam Batı Koferansı finali 2. maçına çıkıyorduk.

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #1466 : 22 Haziran 2021, 19:57 »
Neyin "güzelce yapılandırılması" gözünüzü seveyim. Davis sakatlanmamış olsa bu akşam Batı Koferansı finali 2. maçına çıkıyorduk.

Bu sezon için durum öyleydi ama planları rakiplerde sakatlık olmamasına göre yapmak lazım. Nets sağlıklı olduğu sürece net şekilde önümüzde, finale çıktığımız takdirde tabii.

Çevrimdışı King James

• Laker
« Yanıtla #1467 : 22 Haziran 2021, 19:57 »
Kesinlikle haklisin Davis sakatlanmasa bu sene sampiyon olacagimiza bende inaniyorum benim demek istedigim Drummond, Gasol, Harrell, Mckinne , Kostas bu oyuncuların yerine bize daha çok verim verebilecek oyuncular almak.😊

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #1468 : 22 Haziran 2021, 22:43 »

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #1469 : 22 Haziran 2021, 23:00 »
Oo Nba tarihinin en overrated ismi geliyormuş, hoş gelmiş, sefalar getirmiş. Olmayan savunmamızı daha da yumuşatmaya gelmiş  :P

Şaka maka şut sokacaksa Justin Bieber'a bile razıyım.
See y'all on the dark side of the moon.