Gönderen Konu: #3 Anthony Davis  (Okunma sayısı 62368 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
Ynt: Anthony Davis
« Yanıtla #130 : 05 Şubat 2019, 10:23 »
En az bir kaç sene takımın contender olacağını varsaydığımız için ben draft haklarına çok takılmıyorum ama "young core" ekibinin tamamını vermek içime sinmiyor. Ve takımda PG de kalmıyor.

Yep, tüm gençleri vermek üzücü olacak ama sanırım hepimiz inanmak istemesek de LeBron geldiğine gençlerin sürüleceğini az çok tahmin ediyorduk. Bradley Beal için çok fazla insan "çöp" olan gençlerimiz takaslanması gerektiğini söyledi burada bile.

Şu an tam olarak "Endgame"deyiz ve Lakers takası yapsa da yapmasa da eleştirilecek. Yaparsa "Tüm gençleri nasıl çıkarsın olacak eleştiri, yapmazsa "Davis gibi bir oyuncu için her şeyi nasıl vermedin" olacak. Ben Maginka'nın ikinci senaryoya daha çok sıcak baktığını düşünüyorum çünkü gençlerin potansiyeline güvenmektense Davis-LeBron kombosuna oynamayı tercih edecekler gibi geliyor bana.

Tabi 3.değişken Pelicans'ın tutumu olacak. Biz 4 draft hakkı çıksak da Davis'i vermeyebilirler. Bunu düşünme nedenim de ne zaman isteklerini karşılamaya yaklaşsak standardın yükselmesi yüzünden. Sanki daha çok takas etmek istemedikleri ve Lakers'ı kötü göstermek istedikleri için biz isteğimizi belli ettik onlar vermediye getirilmeye çalışılıyor.

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #131 : 05 Şubat 2019, 10:24 »
Abi Lebron 34 yaşında, bu kadar asset verilerek contender falan olunamaz..
Ya LeBron'un ağzına sıçayım ben. Başından beri istemiyordum şu herifi. Ne kadar haklı olduğumuz ortaya çıkıyor.

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #132 : 05 Şubat 2019, 10:26 »
Yep, tüm gençleri vermek üzücü olacak ama sanırım hepimiz inanmak istemesek de LeBron geldiğine gençlerin sürüleceğini az çok tahmin ediyorduk. Bradley Beal için çok fazla insan "çöp" olan gençlerimiz takaslanması gerektiğini söyledi burada bile.

Şu an tam olarak "Endgame"deyiz ve Lakers takası yapsa da yapmasa da eleştirilecek. Yaparsa "Tüm gençleri nasıl çıkarsın olacak eleştiri, yapmazsa "Davis gibi bir oyuncu için her şeyi nasıl vermedin" olacak. Ben Maginka'nın ikinci senaryoya daha çok sıcak baktığını düşünüyorum çünkü gençlerin potansiyeline güvenmektense Davis-LeBron kombosuna oynamayı tercih edecekler gibi geliyor bana.

Tabi 3.değişken Pelicans'ın tutumu olacak. Biz 4 draft hakkı çıksak da Davis'i vermeyebilirler. Bunu düşünme nedenim de ne zaman isteklerini karşılamaya yaklaşsak standardın yükselmesi yüzünden. Sanki daha çok takas etmek istemedikleri ve Lakers'ı kötü göstermek istedikleri için biz isteğimizi belli ettik onlar vermediye getirilmeye çalışılıyor.
LeBron-AD team-up'ı da şu an için pek bir şey ifade etmiyor.

Buna katılıyorum. Plandan çok hayallerle hareket ediyoruz gibi. 3 süperyıldız bile toplasak etrafındakileri çok planlı ve uyumlu yerleştirebileceğimizden emin değilim, ki öncesinde daha o 3 süperyıldızın uyumu var.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #133 : 05 Şubat 2019, 10:27 »
Pelicans want:

- Lonzo
- Ingram
- Kuzma
- Rondo
- Lance
- Beasley
- FOUR first round picks
- TWO second round picks

Woj buyurmuş. Bu kadarına da gerek var mı, sanmıyorum ya..
özet ;

Çevrimdışı Ahkam Kuşu

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #134 : 05 Şubat 2019, 10:41 »
Lakers gösterildiği kadar çaresiz değil. Açıkça hakaret ediyor Pelicans şu anda. Bunun adı pazarlık değl. Şu takası yapan kulübün 3 paralık prestiji kalmaz.

Davis'i küçümsemiyorum. Ama 2000 Shaq'ı da almıyoruz.

Lakers'ın bu kadrosunun 1 tane süper yıldıza ihtiyacı var. Yazın da bu süper yıldızı almak için cap boşluğu olacak. Bugün A Planı o olmalı. Plan gerçekleşmezse, oluruna bakmak için daha 3 ayı olacak kulübün.

Ayrıca katılmıyorum, kimse Pelinca ve magic'i bu takastan vazgeçtikleri için suçlamaz. Dün geceden beri bakıyorum Lakers forumlarına, %95'i bunu intihar olarak görüyor. İnfial var forumlarda.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #135 : 05 Şubat 2019, 10:48 »
Lakers gösterildiği kadar çaresiz değil. Açıkça hakaret ediyor Pelicans şu anda. Bunun adı pazarlık değl. Şu takası yapan kulübün 3 paralık prestiji kalmaz.

Lakers'ın bu kadrosunun 1 tane süper yıldıza ihtiyacı var. Yazın da bu süper yıldızı almak için cap boşluğu olacak. Bugün A Planı o olmalı. Plan gerçekleşmezse, oluruna bakmak için daha 3 ayı olacak kulübün.

Ayrıca katılmıyorum, kimse Pelinca ve magic'i bu takastan vazgeçtikleri için suçlamaz. Dün geceden beri bakıyorum Lakers forumlarına, %95'i bunu intihar olarak görüyor. İnfial var forumlarda.

Benim tercihim zaten gençlerin kalması ve playofflar'da performanslarını görmek. Ama LeBron'un Pacers maçında falan da dinlenecek olması sanki bu işi bitirin mesajı vermeye çalışıyor gibi geldi. Tabi bu tamamen benim spekülasyonum kesinlikle bir iddiam yok.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #136 : 05 Şubat 2019, 10:48 »
son 2 gün mü şimdi deadline için? bakalım neler dönecek :/

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #137 : 05 Şubat 2019, 10:54 »

Müthiş özet, eline sağlık.

:zen:

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #138 : 05 Şubat 2019, 12:17 »
NOLA, Tatum için yazı beklemek istiyormuş. Bu takas olsa da olmasa da işin boku çıktı bence. Çocuk yaştaki bu insanların tümünden alenen vazgeçebileceğini göstermek çok tutarsız. En azından Ingram, Kuz ya da Lanzo'dan birini konuşmalardan ayrı tutup, onure etmek gerekirdi. AD en değerli uzun olabilir belki MVP'de olur ileride fakat bu kadar sık sakatlanan tek bi oyuncu için dükkandaki bütün malzemeyi vermek garip.
« Son Düzenleme: 05 Şubat 2019, 13:33 Gönderen: Damar »

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #139 : 05 Şubat 2019, 20:12 »
Dün geceki maçta oynamak istemiş, Pelicans yönetimi izin vermemiş. Kesin gidici diyebiliriz sanırım.