Gönderen Konu: 2020-21 Off-Season - Beklentiler & Değerlendirmeler  (Okunma sayısı 20726 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
NBA'de off-season, tarihte ilk kez kış aylarına taşınacak.

Bu dönemden beklentileriniz, takas veFA ihtimalleri, takım içi hamleler, muhtemel rotasyon farklılıkları ve off-season'la alakalı bilimum konuları burada konuşuyoruz.

Diğer başlıklarda dağınık şekilde konuşuldu, konuşuluyor ama burada toparlayalım.

#Hedef18  :title:

Çevrimdışı Kara_Mamba

• Laker
Ynt: 2020-21 Off-Season - Beklentiler & Değerlendirmeler
« Yanıtla #1 : 23 Ekim 2020, 11:36 »
4. Yildizi Boston'dan once takmaliyiz 😂 Bu yuzden Lebron ve Davis'e katki yapabilecek takviyeler yapabilirsek iyi olur.Green'i elden cikarabilirsek tabi. Green-Kuzma paketiyle biseyler almaya calisacaktir Pelinka.Guard rotasyonunu guclendirmemiz lazim Bradley her ne kadar takima katilacak olsa da yeterli olmayacak onun vereceği katkı.

Çevrimiçi Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #2 : 23 Ekim 2020, 11:43 »
+bir miktar para olan 28. sırayı da unutmayalım.
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı korkuncfeanor

• Sophomore
  • **
  • Alexander The Goat
« Yanıtla #3 : 23 Ekim 2020, 12:07 »
Bence bir takımın en önemli gücü maçı bitiren beşinin niteliğidir. Heyt be, aforizma gibi oldu.  :D

LeBron ve Davis dışındaki 3 isim çok önemli. Davis'in 5 numara oynayacağını varsayıyorum. Caruso'nun maç sonlarını çok iyi oynadğını biliyoruz. 3&D clutch bir guard zaten olmazsa olmaz; KCP bu konuda gayet yeterli bir oyuncu. O hâlde son oyuncu olarak kimi istersiniz?

Bence takımın ihtiyacı 3&D özelliği olan atletik bir forvet. Keşke Kuzma bu role uyabilse. Aslında Bradley, Green, THT, Morris ve Howard ile zaten çok güzel bir kadromuz var. Ekleme olmasa bile bence hâlâ en iyi takımız.

Green iyi bir oyuncu, Kuzma biraz kendini geliştirse belki takasa ihtiyacımız olmaz. Bu sene atletik bir forvet draft etsek ve takıma uyum sağlasa birçok sorunumuz çözülebilir. Mcgee yine sezon içinde katkı verir, Rondo da pastanın kreması olur.  :D

Daha dudley reisi saymadım dikkat ederseniz. ehehe.
« Son Düzenleme: 23 Ekim 2020, 19:17 Gönderen: korkuncfeanor »

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #5 : 23 Ekim 2020, 19:42 »
Dinlemeye biraz üşendim ama Pelinka Woj'un podcast'ine çıkmış.

Çevrimdışı PrinceHektor

• Rookie
  • *
« Yanıtla #6 : 23 Ekim 2020, 21:46 »
Dinlemeye biraz üşendim ama Pelinka Woj'un podcast'ine çıkmış.
Twitterda denk geldiğim 2 dakikalık bir bölümünde lebron ve  davis in arasındaki bağdan ve bu bağın takımın geneline yansıyan olumlu halinden bahsediyordu
  Bu bubble ortamı kimi takımları takımdaşlık konusunda patlatırken kimi takımları da baya yakınlaştırdı. Lakers da bu durumdan en olumlu etkilenen takımlardan biri. Taşlarla çok oynamadan bir iki nokta atışı yapılsa yeter gibi
  Bu durumu bozabilecek takımlar yapacağı hamleyle göre warriors ve durant in nasıl döneceğine bağlı nets tabi. Yoksa clippers ın falan bu seneden çok farklı olacağını düşünmüyorum ben

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #8 : 29 Ekim 2020, 12:02 »
Clippers geçen sene çöp dedikleri Rondo'nun peşindeymiş :D

Çevrimiçi Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #9 : 29 Ekim 2020, 12:35 »
Clippers geçen sene çöp dedikleri Rondo'nun peşindeymiş :D

Ben Rondo'yu tanıdıysam gider oraları karıştırır :D

Birazcık da hayal kuralım..

http://www.lakerstr.com/index.php/2020/10/29/lakers-icin-ruya-off-season-teorisi/

Abi bence asıl hücumda yılan gibi takım olmuş. Defansif kimliğimizi kimle sürdüreceğimizi anlayamadım pek.
See y'all on the dark side of the moon.