Gönderen Konu: #12 Taurean Prince  (Okunma sayısı 559 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
Ynt: #12 Taurean Prince
« Yanıtla #10 : 05 Şubat 2024, 21:48 »
Pek çok yerde yazıyorum, Kaan Kural gibi tekrara düşüyorum ama 20 yıldır NBA takip ediyorum. Daha önce hiç bir takımın daha önce kendisinde oynamamış, 1 yıllık MLE altı kontratı olan, 30 yaşında bir oyuncu için takımın ağzına sıçtığını görmemiştim. İNANILMAZ bir şey izliyoruz.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #11 : 05 Şubat 2024, 23:33 »
Pek çok yerde yazıyorum, Kaan Kural gibi tekrara düşüyorum ama 20 yıldır NBA takip ediyorum. Daha önce hiç bir takımın daha önce kendisinde oynamamış, 1 yıllık MLE altı kontratı olan, 30 yaşında bir oyuncu için takımın ağzına sıçtığını görmemiştim. İNANILMAZ bir şey izliyoruz.

Bu bir virüs olabilir mi?

Çevrimdışı King James

• Laker
« Yanıtla #12 : 06 Şubat 2024, 00:51 »
Virüs değil beceriksizlik, genel bir aptallık sürekliliği. Bu sene Prince için bu yapılır seneye yeni bir Prince için.

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #13 : 06 Şubat 2024, 07:10 »
Siz de taktığınız da takıyorsunuz bir topçuya...

Bu gibi yetersiz adamlar maç vermez, alırsa maç alır. Bu herif de olmayan basketbol IQ'su ile en az 4-5 maçta X faktör oldu.

Senenin en fazla ve en gereksiz üzerine gidilen adamı olduğunu düşünüyorum. Adam sanki silah zoruyla fazla süre istiyor. Koçun koç olsun.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #14 : 06 Şubat 2024, 08:21 »
Koçun koç olmaması bir yana..

Sahada asla sorumlu tutulmayıp 30+ dakika alacağını bilerek ne box-out için uğraşıyor, ne boşa düşen topa koşuyor ne de muhtemelen sakatlanırım diye ribauntlara girmiyor bile. Burada bahsettiğimiz adam bütün takım + ile maçı bitirirken, 38 dakika oynayıp - ile maç bitirmeyi başaran biri. Bench'ten gelip 20 dakika civarı oynarsa 4-5 maçta X faktör olup maç kazandırır ama ilk 5 çıkıp 30+ dakika süre alırsa 15 tane de maç kaybettirir.

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #15 : 08 Şubat 2024, 17:29 »
Westbrook ile bu eleman aynı sene denk gelseydi hiç bir maçı izlemezdim sanırım.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #16 : 08 Şubat 2024, 19:04 »
Westbrook ile bu eleman aynı sene denk gelseydi hiç bir maçı izlemezdim sanırım.

Bu sefer eğlenmek, gülmek için izlenirdi.