Gönderen Konu: 2019-20 KOBE BRYANT Sezonu: Maç Takibi  (Okunma sayısı 371434 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
Ynt: 2019-20 Anthony Davis Sezonu: Maç Takibi
« Yanıtla #1320 : 26 Kasım 2019, 11:57 »
Valla beni endişelendiren tek şey Danny Green'in nokta şutörlüğünden çok az yararlanmamız.

Koçun analiz yeteneği demeçlerine göre oldukça güzel. Her maç gelişen bir iki ufak parça da görüyoruz. Play Offlara bu işe de açıklık getireceğimizi umuyorum. Ben büyük farkla kendisini takımın 3. adamı olarka görüyorum. Tabi şu p&r işlerini de arttıracağımızı düşünüyorum.
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #1321 : 26 Kasım 2019, 12:20 »
Tek canımı sıkan nokta, savunmada en güvenilir adamımız olan AD'nin LaMarcus'un bu kadar etkili oyununu savunamaması oldu. Onu da gününde olmamasına ve erkenden 2 faul almasına bağlıyorum.

Dediklerinin de etkisi vardır, maçı canlı olarak izleyemedim ama attığı sayıların hepsini izledim. Açıkçası 2.11 boyundaki bir adamın el üzerinden şutlarını savunabilmek çok da mümkün değil. Gününde olduğunda atar. Bugün atmış, ilk maçta atamamıştı. Çok takılmamak lazım.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #1322 : 26 Kasım 2019, 12:52 »
Bugün atmış, ilk maçta atamamıştı. Çok takılmamak lazım.

Son periyot sayısı yok bu arada..

Çevrimdışı Giampaolo

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #1323 : 26 Kasım 2019, 13:27 »
Aldridge için şunu ekleyebiliriz, 14 ya da 15 playofflarında, Rockets'a deplasmanda +40, +40 yapmıştı 2 maçta. Gerçekten gününde olduğu zaman - ki ozamanki formundan uzakta artık, savunulması pek mümkün bir oyuncu değil. Oyun tarzı buna müsaade etmiyor. Bugün eski günlerden bir pasaj izletmiş olabilir ama arkadaşımızın değindiği gibi son periyot sayısı yok. Takım ipleri eline ne zaman alacağını, ne zaman gaza basacağını şimdiden öğrenmiş gibi. Bu naçlar kıstas maçları mıdır ? Bence de değildir ama aralık ayına girerken yalnızca 2 mağlubiyet aldık. Sezon başında bu kadar yüksek bir oranı bekler miydiniz ? Şahsen ben beklemiyordum. Çokça kez değindiğimiz gibi sezon ilerledikçe, playoff yaklaştıkça takım vites arttırıcaktık. Lebron bunu yapmakta. Sezon biterken, playoffa girerken başta lebron olmaz üzere işler daha da sıkılaşıp, 'canavar takıma' dönüşeceğimizi düşünüyorum. Düzeltme; Lebron takımları bunu yapmakta.

Çevrimdışı Kara_Mamba

• Laker
« Yanıtla #1324 : 26 Kasım 2019, 14:19 »
Maçın özetini izledim de yıllar önce geçen muhabbetler aklıma geliyo."Bu oyunla bizi Cleveland finalde öttürür".Bu baya geyik yapılan ama sürekli soru işaretleri olan sezonda kullanılan bi cümleydi.Bu sezon takımın durumu da bu cümledeki gibi biraz.Şuan 15-2 gibi muazzam bi başlangıç yaptık ancak kimse herkesi yeneriz bu oyunla diyemiyo.Yettiği kadar oynuyo gibiyiz ancak bi tık yukarı çıkabilecek miyiz zor deplasmanlarda bilemiyoruz.Hala takımda bi eksiklik varmış gibi duruyo.Bakalım allstara doğru 1-2 takviye yaparız diye düşünüyorum.Davis'in maç sonunda vurduğu blok da baya küfür gibi olmuş yalnız.

Çevrimdışı Giampaolo

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #1325 : 26 Kasım 2019, 14:39 »
Üstteki yazıma ek olarak; takımın, 7 maçlık serilerde rakip takıma karşı hazırlanıp dersine çalıştığı takdirde fark yaratacığını düşünüyorum. Her ne kadar geldiğimiz günde NBA'de oynanan oyun hareketlilik, ivme ve şut üzerine dönse de, bu iş sezon bitip playofflara gelince sertleşip, oyunun doğası gereği kısmen yavaşlayacaktır. Takımımızın potaaltını düşününce, batıda birçok takımı tabiri caizse döveceğini öngörüyorum. Keza yukarıda değindiğim gibi Lebron buraları yıllarca oynadı, 8 sene üst üste finale yürümek eşine benzer bir başarı değil. Load management topuna girmesek de, şuan takımın yeteri kadar ya da rakibe yetecek kadar oynamasını kabul edebiliyorum. Evet bu arada 15-2'yiz..

Çevrimdışı Marcellus

• Rookie
  • *
« Yanıtla #1326 : 26 Kasım 2019, 14:41 »
Play-off'ta daha iyi bir takıma dönüşeceğimiz fikrine ben de katılıyorum. Yeter ki tam kadro kalabilelim. Hele 1-2 takviye yapabilirsek mükemmel olur.

Çevrimdışı badass

• Sophomore
  • **
  • deadeye
« Yanıtla #1327 : 26 Kasım 2019, 14:47 »
Valla beni endişelendiren tek şey Danny Green'in nokta şutörlüğünden çok az yararlanmamız.

Koçun analiz yeteneği demeçlerine göre oldukça güzel. Her maç gelişen bir iki ufak parça da görüyoruz. Play Offlara bu işe de açıklık getireceğimizi umuyorum. Ben büyük farkla kendisini takımın 3. adamı olarka görüyorum. Tabi şu p&r işlerini de arttıracağımızı düşünüyorum.
benim de en şikayetçi olduğum konu bu. vogel bunun farkında mı ve çözüm üretmeye çalışıyor mu acaba? ne kendisine özel bir set çiziliyor, ne de sürekli destekleyici perdeler alıyor. genelde maçın ilk başlarında boş 1-2 tane üçlük atıp maçın kalanında geziniyor.

Çevrimdışı bombaleya

• Rookie
  • *
« Yanıtla #1328 : 26 Kasım 2019, 14:53 »
lebron deplasman serisinde kötü oynadığı iki maç sonra gerektiğinde ağırlık koyabileceğini tekrar gösterdi. bugün oyunu ele geçirmemizdeki en büyük pay sahibi. ilk yarıda da 19 sayısı vardı. ve son periyotta da maçı kopardı. tam oynamasını istediğimiz oyun işte bu.

davis'in savunma gayretine bayılıyorum. ben yıldız oyuncuyum deyip umursamazlık asla yapmıyor.

çok yüksek yüzdeyle üçlük atıyoruz bir kaç maçtır. tütütütü maşallahhh :)

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #1329 : 26 Kasım 2019, 15:14 »
Yettiği kadar oynuyo gibiyiz ancak bi tık yukarı çıkabilecek miyiz zor deplasmanlarda bilemiyoruz.Hala takımda bir eksiklik varmış gibi duruyor.

Toronto maçındaki gibi 12-13 sayıdan bir maç verirsek belki bizi kendimize getirecek tokadı yemiş oluruz..