Gönderen Konu: Svi Mykhailiuk  (Okunma sayısı 2956 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
Ynt: Svi Mykhailiuk
« Yanıtla #10 : 06 Ocak 2020, 15:35 »
Bu, Wagner ve Zubac.. Hani Zubac'ı anlarım, sözleşme zaten uzatmayacaktın ama ulan bari bu adamları gönderirken draft hakkı alabileceğin bir yerlere gönderseydin.. Şükür ki Magic'ten kurtulmuşuz..

Çevrimdışı Nickvanexel

• Laker
« Yanıtla #11 : 06 Ocak 2020, 15:45 »
Bu sene kesin Lakers'da süre alırdı. Dönüp baktığımda D.Lo, Ingram vs gidişine zorundalık diyebilirim. Bu adamı ne mantıkla siktir ettiler çözemiyorum.
D.lo takası da bize magic ve kupchak in kazıgıdır

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #12 : 06 Ocak 2020, 16:49 »
Magic hamlelerine bakıyorum da,konu başlığını bulamadım kendi adını taşıyan...

burada mı yürür konu?

Traded Marcelo Huertas to the Houston Rockets for Tyler Ennis and Brad Newley.

Traded Lou Williams to the Houston Rockets for Corey Brewer and a 2017 1st round draft pick (Tony Bradley was later selected)

Traded Tony Bradley to the Utah Jazz for Thomas Bryant and Josh Hart.

Traded Timofey Mozgov and D'Angelo Russell to the Brooklyn Nets for Kyle Kuzma and Brook Lopez.

Traded Jordan Clarkson and Larry Nance Jr. to the Cleveland Cavaliers for Channing Frye, Isaiah Thomas and a 2018 1st round draft pick (Moritz Wagner was later selected)

Traded cash and a 2019 2nd round draft pick (Bruno Fernando was later selected) to the Philadelphia 76ers for a 2018 draft pick (Isaac Bonga was later selected). (2019 2nd-rd pick is CHI's pick.) $1.5MM

Traded Sviatoslav Mykhailiuk and a 2021 2nd round draft pick to the Detroit Pistons for Reggie Bullock.

Traded Michael Beasley and Ivica Zubac to the Los Angeles Clippers for Mike Muscala.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #13 : 06 Ocak 2020, 16:51 »
D.lo takası da bize magic ve kupchak in kazıgıdır

Angelo takasıyla Mitch'in bize soktuğu Mozgov kontratını iteledik..

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #14 : 06 Ocak 2020, 19:19 »
Oooo Lakers yönetimi mi gömüyoruz, alırım bir dal. 2016 yazı kadar takımı geriye atan bir yaz yaşamadı Lakers. O yüzden Russell takasına gömemiyorum çok fazla. Onun dışında yaptıkları hamleler de Lakers değil de başka bir takım adı altında yapılsa %70'i falan işsiz kalmaya ve takımın 5 yıl daha götünü toparlayamamasına neden olurdu. Franchise'ın etiketinin ekmeğini yiyen yönetimlere hiç ama hiç saygım yok...

Çevrimdışı Nickvanexel

• Laker
« Yanıtla #15 : 06 Ocak 2020, 19:38 »
Angelo takasıyla Mitch'in bize soktuğu Mozgov kontratını iteledik..
Mozgovun kontratını itelerken nets te bize biraz iteledi sanki :)

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #16 : 06 Ocak 2020, 20:08 »
Mozgov gibi biri için 4 yıl 62 milyonluk bir kontratı verirken yanında bir şeyler vermek zorundasın.. Peynir ekmek parasına kimse almaz.. 2 gün önce konuşuyorduk, Orlando hala adama para ödüyor ve 2022 sonuna kadar da ödeyecek.

Ayrıca Angelo özelinden bahsedersek, Lakers'tayken tembelliğinden şikayet etmeyen kalmamıştı. Bizde olsaydı şu anki oyununun yarısını muhtemelen hala oynayamıyordu ve bence hala öyle hype'lanacak bir oyun da koymuyor ortaya..

Kobe'nin dediği gibi, Lakers'ta herkes oynayamaz..

Çevrimdışı EdizDavis93

• Laker
« Yanıtla #17 : 06 Ocak 2020, 20:15 »
D'lo kadar overrated yok bana göre kücük takım oyuncusu.