Gönderen Konu: LakersTR Premier 2021-2022 Metta World Peace Sezonu  (Okunma sayısı 1169 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı vence

• Administrator
  • Rookie
  • Bombardier
LakersTR Premier'in 15. yılı.

Geçen seneki takımları yeniledim. Şu anda sene içinde kayyum atadığım takım sebebiyle 1 kişilik yer var. Duruma göre 1-2 kişilik yer daha açılabilir. Oynamak isteyen varsa benimle özel mesaj üzerinden irtibata geçebilir.

Katılmak isteyen arkadaşların tecrübesine göre ligi forumdan oluşturma hedefimiz var. Bu sebeple oynama niyeti olan varsa iletişim kurmasında fayda olacak.

Katılmak isteyen arkadaşlar, yahoo profillerini aşağıdaki örneğe benzer şekilde iletebilirler;
https://profiles.sports.yahoo.com/user/NYAHLROERR22HC42CEGBCYKLYI/

Daha önce yahoo fantasy oynamamış fakat ligi takip eden, takımını düzenli güncelleyeceğini taahhüt eden arkadaşlar da katılım taleplerini iletebilirler. Ligi rekabetçi tutmak adına lige giriş sıralamasında öncelikli olmamakla birlikte değerlendirmeye alacağız.

Geçen sene oynayıp bu sene oynamak istemeyen arkadaşlar bilgilendirirlerse sevinirim.

Çevrimdışı vence

• Administrator
  • Rookie
  • Bombardier
Ynt: LakersTR Premier 2021-2022 Metta World Peace Sezonu
« Yanıtla #1 : 14 Ekim 2021, 13:01 »
Draft için Cumartesi, saat 10'u ayarladım. İtirazı olan var mıdır?

Draft için Salı, saat 22:30'u ayarladım. İtirazı olan var mıdır?

Salı 22:30'da Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi maçı var. Ben maçta olacağım için katılamayacağım. Pazar 22:00 için itirazı olan var mı?
« Son Düzenleme: 16 Ekim 2021, 11:54 Gönderen: vence »