Gönderen Konu: #3 Anthony Davis  (Okunma sayısı 62072 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kaan

• Sophomore
  • **
Ynt: #3 Anthony Davis
« Yanıtla #550 : 24 Mayıs 2023, 12:12 »
LeBron kadar ciddi sakatlığı olmasa da, tam sağlıklı da değildi. Playoff performansı beni çok üzdü ama gelecek sezon daha iyi olacaktır. Davis'siz bir senaryo yok bizim için.
işte çıkmaza girdiğimiz nokta da tam bu. Bizim için AD'siz bir senaryo yok, AD'nin de tam sağlıklı olduğu bir senaryo yok...

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #551 : 24 Mayıs 2023, 12:16 »
işte çıkmaza girdiğimiz nokta da tam bu. Bizim için AD'siz bir senaryo yok, AD'nin de tam sağlıklı olduğu bir senaryo yok...

LeBron sağlıklı olsaydı Davis'in şu hali de yetecekti finale çıkmamıza. Oraya D'Angelo yerine üçüncü bir yıldız getirebilirsek Davis'in hücumdaki yükü de azalmış olur.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #552 : 24 Mayıs 2023, 19:10 »
LeBron sağlıklı olsaydı Davis'in şu hali de yetecekti finale çıkmamıza. Oraya D'Angelo yerine üçüncü bir yıldız getirebilirsek Davis'in hücumdaki yükü de azalmış olur.

Çok düz dünyacı gördüm seni...

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #553 : 24 Mayıs 2023, 20:05 »
Çok düz dünyacı gördüm seni...

Kyrie şart değil de yapabiliyorsak D'Angelo'yu upgrade etmeliyiz. Reaves de önümüzdeki sezon olacak ana planda, LeBron ve Davis'in eli çok rahatlar. Normalde 2 süperstar'lı takıma lazım olan bir durum değil ama birisi 39 yaşında diğerinin de en zayıf olduğu şey bu konular.

Çevrimdışı FritzWalter

• Rookie
  • *
« Yanıtla #554 : 24 Mayıs 2023, 20:24 »
LeBron un yeni sezonda oyun kurma ve skorerlik konularında ikinci plan olmak istediği ile ilgili haber çıktı. Net şekilde Kyrie için düğmeye basmaya başladı bence. Ben Kyrie nin de Lakers da oynamak isteyeceğini düşünüyorum bakalım ne olacak olursa üçlünün etrafını nasıl dizeceğiz

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #555 : 24 Mayıs 2023, 20:29 »
Kyrie şart değil de yapabiliyorsak D'Angelo'yu upgrade etmeliyiz. Reaves de önümüzdeki sezon olacak ana planda, LeBron ve Davis'in eli çok rahatlar. Normalde 2 süperstar'lı takıma lazım olan bir durum değil ama birisi 39 yaşında diğerinin de en zayıf olduğu şey bu konular.

Teoride güzel de o oyuncu kim işte? Keşke D'Lo ile Schröder'in karışımını bulabilsek ama öyle bir adam Jrue Holiday falan oluyor sanırım.

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #556 : 25 Mayıs 2023, 02:24 »
Buraya bi döşenip gelmiştim ama kimseye ikinci adam olmayı tercih ettiği için kızamazsın.

Bence elinden geleni yapıyor. Bu çocuğa prime'ında bir lider lazım. Net.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #557 : 25 Mayıs 2023, 08:43 »
yabancı bir yazar "Randle ve RJ Barrett karşılığında takas edilmeli" demiş...

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #558 : 25 Mayıs 2023, 09:19 »
yabancı bir yazar "Randle ve RJ Barrett karşılığında takas edilmeli" demiş...

Yazar demeyelim, Colin Cowherd troll'ü o. Ciddiye almaya değmez.

Çevrimdışı FritzWalter

• Rookie
  • *
« Yanıtla #559 : 25 Mayıs 2023, 11:59 »
Büyük alfa oyuncuların bir numaralı özelliği ego dur. Daha önce de söyledim bu çocuğun problemi egosunun düşüklüğü. Ego dediğimiz şey ya çok yeteneklisindir çocukluktan beri övüle övüle o egon oluşur ve büyür yada o ego mizacında vardır o kadar yetenekli olmasan bile seni hep daha iyiyi yapmaya iter Reeves bu konuya çok uygun bir örnek mesela

Davis 17 yaşına kadar sıradan bir basketbolcu muhtemelen küçük bir okuldan burs olacak ve sonrasında da basketbol kariyeri bitecekken bir yazda 30 cm uzayıp fiziksel bir anomaliye dönüşüyor ve basketbol kariyeri 180 derece farklı bir yöne gidiyor. ego mizaçta yoktu kişilik oluşumunda da o övgüleri almadı hatta tipten dolayı taşak geçildi ve ortaya net bir şekilde beta bir karakter ortaya çıktı ve yaş oldu 30 geçti artık bu adamı çekinik karakter diye yermenin alfa olmasını beklemenin bir manası yok.

Yapılması gereken bu adamın yanına alfa bir karakter koyacağız başka çaresi yok. işin güzel yanı ise şu bütün alfa karakterler Davis gibi über yetenek bir beta karakterle oynamak ister. insanların aksine benim Kyrie ye yüksek olmamın sebebi bu. Şu an Lakers Kyrie nin hep istediği ortam. Büyük şehir büyük pazar alfalığı devretmek isteyen hala ve hala güçlü olan yaşlı kurt ve liderlik konusunda hiç onunla çatışmaya girmeyecek girmeyi zaten istemeyecek bir über yetenek. Etraflarını nasıl donatırız bilmiyorum bence ama bizim tek çıkış yolumuz kyrie

Kyrie yi güvenilmez bulanlara saygı duyarım o zaman da Lebron u karşımıza alıp diyeceğiz ki baba biz takımı sıfırlıyoruz seç bir takım seni oraya gönderelim açılan cap le de reeves rui yi falan tutup önümüzdeki sezon yeni alfamızı bulamaya bakalım

« Son Düzenleme: 25 Mayıs 2023, 12:11 Gönderen: FritzWalter »