Gönderen Konu: #3 Anthony Davis  (Okunma sayısı 62078 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Merih24

• Sophomore
  • **
Ynt: #3 Anthony Davis
« Yanıtla #330 : 12 Ekim 2020, 10:53 »
Artık kontrat uzatma haberini alalım ve rahatlayalım, güldük, eğlendik, sevindik ama bu konu bir an önce çözülmeli .

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #331 : 12 Ekim 2020, 11:01 »
%0.1 bile ihtimal vermiyorum gideceğine.

Aksine bence bir iki hamle ile daha fazla güçleneceğiz.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #332 : 12 Ekim 2020, 11:05 »
Kontratını uzatma mevzusu salary cap'in açıklanacak miktarı ile alakalı olacak sanırım. Bununla ilgili 1-2 şey okumuştum da şimdi bulamıyorum. Zira NBA Çin mevzusu yüzünden çok para kaybetti. 

Çevrimdışı kaan

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #333 : 12 Ekim 2020, 11:59 »
Çin'in üstüne bir de pandemi vurdu orası karışık ama şimdi Çin'le aralar düzeliyor tekrar. Finaller'de bir maç yayınlandı.
LeBron kontratına paralel 1+1 ya da 2 yıllık imzalar bence sonrası allah kerim.
keşke ömür boyu laker kalsa tabi lebron sonrası bayrağı devralsa.

Çevrimdışı Ahkam Kuşu

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #334 : 12 Ekim 2020, 12:05 »
Şu adam da artık bir zahmet 27 yaşındayken 36 yaşındaki Lebron'a parael sözleşme yapacak kadar vizyonsuz olmasın lütfen.

Öyle olursa büyük hayalkırıklığı yaşarım.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #335 : 12 Ekim 2020, 14:15 »
Şu adam da artık bir zahmet 27 yaşındayken 36 yaşındaki Lebron'a parael sözleşme yapacak kadar vizyonsuz olmasın lütfen.

Öyle olursa büyük hayalkırıklığı yaşarım.

Sadece onunla alakalı da değil ama bu kısa kontratlar. 7 yıllık veteran maksimumu, 10 yıllık veteran maksimumu gibi sınırlardan yararlanabilmek için ayarlıyor oyuncular kontratlarını. Ben 1+1 bekliyorum. Ama tüm sezon da aklımın ucundan geçmemişti ayrılacağı, şampiyonluktan sonra da pek sanmıyorum. Lakers organizasyonunun iyi yaptığı tek iş var desen, yıldızları mutlu etmek derim. Yüzümüzü kara çıkarmazlar bu konuda.

Çevrimdışı Nickvanexel

• Laker
« Yanıtla #336 : 13 Ekim 2020, 00:03 »
Sadece onunla alakalı da değil ama bu kısa kontratlar. 7 yıllık veteran maksimumu, 10 yıllık veteran maksimumu gibi sınırlardan yararlanabilmek için ayarlıyor oyuncular kontratlarını. Ben 1+1 bekliyorum. Ama tüm sezon da aklımın ucundan geçmemişti ayrılacağı, şampiyonluktan sonra da pek sanmıyorum. Lakers organizasyonunun iyi yaptığı tek iş var desen, yıldızları mutlu etmek derim. Yüzümüzü kara çıkarmazlar bu konuda.
2 sene imzalar bence bu adamın kafasında hep chicago var her açıklamasında onlardan bahsediyor yolu her türlü oradan geçecek

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #337 : 13 Ekim 2020, 09:04 »
Realgm'deki habere göre kararsızmış,ama en azından Lebron'un prime döneminin kalanında bizle olmak istiyormuş...

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #338 : 14 Ekim 2020, 11:02 »
2 sene imzalar bence bu adamın kafasında hep chicago var her açıklamasında onlardan bahsediyor yolu her türlü oradan geçecek

Reklam vs gibi gelirleri bir kenara bırak, sadece kontrattan gelen para için bile bu saatten sonra o riski alacağını pek sanmıyorum. Sebebi de Pelicans'tan ayrılırken masada bıraktığı super-max.. Bu yaz 2 senelik imzalar, 2 sene sonra super-max'ı koyar..   

Çevrimdışı badass

• Sophomore
  • **
  • deadeye
« Yanıtla #339 : 14 Ekim 2020, 11:08 »
Reklam vs gibi gelirleri bir kenara bırak, sadece kontrattan gelen para için bile bu saatten sonra o riski alacağını pek sanmıyorum. Sebebi de Pelicans'tan ayrılırken masada bıraktığı super-max.. Bu yaz 2 senelik imzalar, 2 sene sonra super-max'ı koyar..   
supermax'ı bırakmak kalıbının davis kalibresinde bir oyuncu için tam olarak doğru olup olmadığına emin değilim. zira her türlü, her takımdan supermax kontrat alabilir zaten. o yüzden pek de "masada bırakmış" sayılmaz.