Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 236932 defa)

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #2390 : 08 Şubat 2024, 14:03 »
Bak kaç sene oldu hala daha Miami'ye gittiği yaz, Knicks teklifini nasıl reddettiğini anlayamıyorum.
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimiçi yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #2391 : 08 Şubat 2024, 16:28 »
Bak kaç sene oldu hala daha Miami'ye gittiği yaz, Knicks teklifini nasıl reddettiğini anlayamıyorum.

Jordan'cı biri olarak Wade-Bosh ile kendi Jordan-Pippen-Grant üçlüsünü kurdu ve dynasty kurmak istedi büyük ihtimalle. Bir de Knicks'in sunumları sanki kötü geçmişti. Hayal meyal öyle hatırlıyorum.

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #2392 : 08 Şubat 2024, 18:02 »
Benim bildiğim Wade ile aynı takımda oynamak için 2 sene öncesinden anlaştıkları. Hatta o yaz Chicago ikisini birden almayı denemişti ama başaramayınca Heat'te buluştular.

Çevrimiçi yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #2393 : 08 Şubat 2024, 18:03 »
Benim bildiğim Wade ile aynı takımda oynamak için 2 sene öncesinden anlaştıkları. Hatta o yaz Chicago ikisini birden almayı denemişti ama başaramayınca Heat'te buluştular.

4 sene falan, Bosh Wade ve Lebron kontrat imzalarken maksimum yılın bir altı imzalamıştı. Carmelo mesela maksimum sürede imzaladığı için o bir yıl sonra FA oluyordu.

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #2394 : 10 Şubat 2024, 11:55 »
Jordan'cı biri olarak Wade-Bosh ile kendi Jordan-Pippen-Grant üçlüsünü kurdu ve dynasty kurmak istedi büyük ihtimalle. Bir de Knicks'in sunumları sanki kötü geçmişti. Hayal meyal öyle hatırlıyorum.

Knicks ne kadar berbat yönetilen bir yer olsa da New York dünyanın 1 numaralı şehri abi ya. Bunun büyüsüne kapılmamayı çok anlayamıyorum ben. Mesele para da değil, yan haklar falan inanılmazdı şehrin anahtarını veriyorlardı resmen. Ki hiç kontratta yazmaya gerek olmayan diğer doğal getirilerle acayip hayat yaşar insan.

Senelerdir bir tane yıldızın çıkıp "evet kardeşim ben geldim, dünyanın 1 numaralını şehrini hak ettiği yere çıkartacağım, buraların sahibi benim" challengeını göstermelerini bekledim ama henüz gelmedi. Big Apple ya boru mu.

Hayır sportif olarak da Knicks gibi rezil bir organizasyonu şampiyon yapmak > herhangi bir takımda 3peat zaten :d

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #2395 : 10 Şubat 2024, 12:11 »
Knicks ne kadar berbat yönetilen bir yer olsa da New York dünyanın 1 numaralı şehri abi ya. Bunun büyüsüne kapılmamayı çok anlayamıyorum ben. Mesele para da değil, yan haklar falan inanılmazdı şehrin anahtarını veriyorlardı resmen. Ki hiç kontratta yazmaya gerek olmayan diğer doğal getirilerle acayip hayat yaşar insan.

Senelerdir bir tane yıldızın çıkıp "evet kardeşim ben geldim, dünyanın 1 numaralını şehrini hak ettiği yere çıkartacağım, buraların sahibi benim" challengeını göstermelerini bekledim ama henüz gelmedi. Big Apple ya boru mu.

Hayır sportif olarak da Knicks gibi rezil bir organizasyonu şampiyon yapmak > herhangi bir takımda 3peat zaten :d

Belki biraz alakasız olacak ama, NBA 2K my player oynarken gittiğim ilk takımdır Knicks. Oyunda bile takımım ve şehrin garip bir aurası var.

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar
« Yanıtla #2396 : 10 Şubat 2024, 12:14 »

LeBron'un durumunu bir kenara bırakırsak, Knicks bir süperstar'ın ilgisini çekebilecek bir yapı kuramadı hiç. 1-2 yıldız olur veya 3 tane potansiyelli genç olur. Mesela şu anda fena değiller ama takımın yıldızı Brunson ligdeki en underrated oyunculardan birisi olduğu için hala ilgi çekmekten uzaklar.

Önemsiz gibi durabilir ama logoları bile o kadar kötü ki... Oradan başlasınlar değiştirmeye.

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #2397 : 10 Şubat 2024, 12:44 »
Belki biraz alakasız olacak ama, NBA 2K my player oynarken gittiğim ilk takımdır Knicks. Oyunda bile takımım ve şehrin garip bir aurası var.

Hiç alakasız değil, ben de her seferinde aynısını yapıyordum çünkü  ;D

LeBron'un durumunu bir kenara bırakırsak, Knicks bir süperstar'ın ilgisini çekebilecek bir yapı kuramadı hiç. 1-2 yıldız olur veya 3 tane potansiyelli genç olur. Mesela şu anda fena değiller ama takımın yıldızı Brunson ligdeki en underrated oyunculardan birisi olduğu için hala ilgi çekmekten uzaklar.

Önemsiz gibi durabilir ama logoları bile o kadar kötü ki... Oradan başlasınlar değiştirmeye.

Zaten New York'a dair asıl challenge tam da bu. Dünyanın en iyi şehri + dünyanın en berbat organizasyonu. Burayı bile ayağa kaldırmak bir oyuncunun bireysel olarak yapabileceği en büyük sükse. 20 yılda sadece 1 şampiyonluk bile alsan Madison'da göreceğin muameleyi düşünsene. Medyanın, en büyük markaların seni nereye taşıyacağını falan söylemiyorum bile. Leverage denen kavram kalan hepsinin toplamından fazla olabilir burada yani.

Tabii ki çok riskli. Bütün bir kariyeri burada harcamaya kaç kişi razı gelir, zor seçim. Lakin ben Lebron olsam bunu mutlaka denerdim. Jordan ve Kobe'den sonra gelmişsin, başka türlü bir hikaye lazım. Zaten güneş sistemi gibi adamsın gittiğin yerde her şeyi kendine çekiyorsun. Başkasının evine partner olarak gidip tüm saygınlığını zedelemişken, böyle bir challenge kariyerini çok daha başka bir noktaya taşırdı. Ha New York'ta kazanamadın diye bir şey de kaybetmezdin yani. Tabi bunları 2010 gözlüğüyle bakarak söylüyorum.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #2398 : 10 Şubat 2024, 21:22 »
espn
Breaking: Spencer Dinwiddie will sign with the Los Angeles Lakers when he clears waivers, a source familiar with his plans confirmed to ESPN

hadi bakalım...

Çevrimdışı King James

• Laker
« Yanıtla #2399 : 10 Şubat 2024, 23:15 »
Dinwiddie nasıl olur sizce?