Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 236973 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #1070 : 17 Kasım 2020, 12:12 »
Şu an cap boşluğumuz ne durumda? Bradley opsiyonu kullanmadı, mcgee ve cook'u göndersek jerami grant'a 15 m çıkabilir miyiz? Daha sonra da bird haklarıyla kcp'ye kontrat veririz. Mümkün mü böyle bir şey?

caruso-kcp-lebron-davis-howard

schröder-matthews-kuzma-grant-cousins

tht-dudley şeklinde bir kadro olabilir mi? bu olasılıkta mle, bae hakları kalır mı?

Hayır çıkamıyoruz. Kcp Davis gibi oyuncuların cap holdları var. Bu yaz cap boşluğumuz 0.

Çevrimdışı Ahkam Kuşu

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #1071 : 17 Kasım 2020, 12:17 »
Bence KCP'yi sign & trade + Kuzma ile DeRozan'a vermeyi planlıyorlar. Böyle bi duyum var mı bilmiyorum ama aklımdan geçen bu.

Sadece KCP'yi bile DeRozan'a bin kere tercih ederim şu kadroda.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #1072 : 17 Kasım 2020, 12:19 »
Bence KCP'yi sign & trade + Kuzma ile DeRozan'a vermeyi planlıyorlar. Böyle bi duyum var mı bilmiyorum ama aklımdan geçen bu.

Mcgee- Kuzma- S&T KCP ---> Oladipo.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #1073 : 17 Kasım 2020, 12:23 »
Windhorst Oladipo ve Westbrook'un lig genelinde talibi yok demeye başlamış. Oladipo'ya çökme zamanı geldi de geçiyor :D

Çevrimdışı korkuncfeanor

• Sophomore
  • **
  • Alexander The Goat
« Yanıtla #1074 : 17 Kasım 2020, 12:46 »
Oladipo'ya neden ihtiyacımız olsun ki?

Kcp gibi bir takım oyuncusu bulmak çok zor. Kuzma da iyi bir skorer. Bence atletik 3&D wing ihtiyacımız var.

Eğer böyle bir oyuncu bulamazsak kcp ve kuzma'ya kontrat verelim. Yeri geldiğinde takas edebiliriz.

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #1075 : 17 Kasım 2020, 12:48 »

Kcp gibi bir takım oyuncusu bulmak çok zor. Kuzma da iyi bir skorer. Bence atletik 3&D wing ihtiyacımız var.

Eğer böyle bir oyuncu bulamazsak kcp ve kuzma'ya kontrat verelim. Yeri geldiğinde takas edebiliriz.

Buna galiba ben de katılıyorum. Topla oynayabilen, kendi hücumunu yaratabilen Schroder'ı da almışken, bir de 3. yıldız katmak kimya anlamında ne kadar iyi olur emin değilim.

Çevrimdışı PrinceHektor

• Rookie
  • *
« Yanıtla #1076 : 17 Kasım 2020, 13:43 »

Ben de Kcp yi tutup  Kuzma yla takas aranması görüşündeyim bu isim şutör de olabilir yada atletik bir wing de olabilir. Uygun kaliteli bir isim düşecekse kcp+ kuzma da kullanılabilir.

Hele hele Schröder de gelmişken oladipo-Derozan gibi isimleri  kovalamak pek mantıklı değil bence de

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #1077 : 17 Kasım 2020, 13:57 »
Ben Oladipo alabileceksek alalım tarafındayım biraz daha. Ama risksiz bir hamle diyemem. Oyuncu profilinin cuk diye oturacağını düşünüyorum ancak sakatlığı ciddi soru işareti. Zaten sakatlığı olmasa söylediğimiz paketlere alma ihtimalimiz de olmazdı. O yüzden garantici oynamak istersek KCP tutulur.

Oladipo yine de bize çok iyi katkı verebilir diye düşünme nedenim de 1-savunması 2-şutu. Yüzdeleri çok ideal seviyede olmasa da 5-6 tane üçlük deneyen ve %35-36 ile atan adama her türlü okey oluruz.

Çevrimdışı PrinceHektor

• Rookie
  • *
« Yanıtla #1078 : 17 Kasım 2020, 14:34 »
Olayın özü de bu zaten şu anda Lakers ın risk almaya ihtiyacı var mı ? Ben gerek olmadığını düşünüyorum Schröder hamlesinden sonra hele Kcp de kalacaksa mid level ve Kuzma takasıyla yapılacak doğru hamlelerle ortaya gayet iyi bir takım çıkıyor zaten

Hatta çok güçlendi dediğimiz Bucks ın Lakers seviyesine yeni çıktığını düşünüyorum. Play off ortamında Davis mi Giannis mi dense benim seçimim her türlü Davis olur Tabi bu yorumu LeBron un dramatik bir düşüş yaşamayacağı varsayımına göre yapıyorum

Oladipo şu anda biraz zar atmak gibi olur ve bence lakers ın şu anda zar atmaya ihtiyacı yok

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #1079 : 17 Kasım 2020, 14:43 »
Windhorst Oladipo ve Westbrook'un lig genelinde talibi yok demeye başlamış. Oladipo'ya çökme zamanı geldi de geçiyor :D

Windhorst geçen sene başında Lakers son sıradan anca play off yapar demişti, o yüzden..