Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 236973 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kvothe

• Superstar

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #2001 : 14 Ocak 2023, 06:40 »
Ben Bogdanovic'e aşırı soğuk bakıyor ve sorunlarımıza pek çözüm olmayacağını düşünüyorum. Üstelik o yaş ve kontrata sahip birine karşılık değil vermek, draft hakkı almamız gerek asıl. Sadece yanında Bey vereceklerse draft hakkı çıkardım.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #2002 : 14 Ocak 2023, 21:00 »
Bogdanovic+Noel ikilisi ile ilgili çıkan söylentiye bir yabancı yorum

haklı...

"The last thing the lakers need to do is compound their bad decisions. Don’t trade a first round pick for a soon to be 34 year old role player. If you’re going to trade the pick for a role player at least make sure he is 26 years old or younger, that way he could be on the team in 3 years. There are better options out there like Gary Trent Jr. who is about turn 24 years old."

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #2003 : 15 Ocak 2023, 13:42 »
Ya şu kadar yaşında olmasın, şu yaştan küçük olsun triplerinden sıkıldım ve bunaldım.

Sanki 26 yaşında aldığın adam 34'üne kadar pick performansla oynayacak. Ya da ne biliyorsun 34 yaşında aldığın adamdan 2 sene üst düzey verim alamayacağını?

Adam zaten bir bilinmez için veriyor o oyuncuyu sana; hem risk alma hem pick verme, oh!

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #2004 : 15 Ocak 2023, 18:23 »
Ya şu kadar yaşında olmasın, şu yaştan küçük olsun triplerinden sıkıldım ve bunaldım.

Sanki 26 yaşında aldığın adam 34'üne kadar pick performansla oynayacak. Ya da ne biliyorsun 34 yaşında aldığın adamdan 2 sene üst düzey verim alamayacağını?

Adam zaten bir bilinmez için veriyor o oyuncuyu sana; hem risk alma hem pick verme, oh!

Abi daha basit bakabiliriz. Bojan'ı sene başı bedavaya aldı Pistons, şimdi 1.tura sokmaya çalışıyor. 34 yaşında 2 yıl kontratı olan adama 1st çıkan kafayla zaten ne kısa ne uzun vadeli bir şey kurabilirsin. Eğer Bojan alacaksan sene başında THT verip Beverley yerine alacaktın onu.

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #2005 : 16 Ocak 2023, 19:11 »
Abi daha basit bakabiliriz. Bojan'ı sene başı bedavaya aldı Pistons, şimdi 1.tura sokmaya çalışıyor. 34 yaşında 2 yıl kontratı olan adama 1st çıkan kafayla zaten ne kısa ne uzun vadeli bir şey kurabilirsin. Eğer Bojan alacaksan sene başında THT verip Beverley yerine alacaktın onu.

Abi dediğine katılıyorum da şu raddede sene başında yapacaktık demenin de bir faydası yok yani şu mevcut duruma.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #2006 : 16 Ocak 2023, 20:42 »
Hamle yapmalıyız ama bu isim Bojan değil. Defalarca yazdım buraya, Bojan'a karşı asıl biz draft hakkı almalıyız.

Çevrimdışı GeraltOfRivia

• Superstar
« Yanıtla #2007 : 23 Ocak 2023, 20:40 »
The Washington Wizards are in serious talks to trade forward Rui Hachimura to the Los Angeles Lakers for guard Kendrick Nunn and multiple second-round picks, sources tell @TheAthletic @Stadium.

The Los Angeles Lakers are finalizing a trade sending guard Kendrick Nunn and three second-round picks to the Washington Wizards for Rui Hachimura, sources tell @TheAthletic @Stadium.

İlk cemre düştü, daha büyük hamlelerle devam ederiz umarım. Bu hamleyi beğendim şahsen.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #2008 : 23 Ocak 2023, 20:41 »
3 tane 2. tur nedir ya, ben senin yapacağın işi sikeyim Pelinka!

Bu adam takas falan yapmayı bilmiyor, 2 taneye de hallederdin. Hatta bu takası 2 taneye halledemeyen adamı kıçı açık kapı önüne koyup gelen geçene siktirteceksin. Orospu çocuğu 2 takastır Wizards'ı ihya ediyor.

Çevrimdışı EdizDavis93

• Laker
« Yanıtla #2009 : 23 Ocak 2023, 21:10 »
Rui iyidir ama 3 2 tur çok bence bu adam'da beyinsizlik var  gibi...