Gönderen Konu: 2019-20 KOBE BRYANT Sezonu: Maç Takibi  (Okunma sayısı 369700 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
Ynt: 2019-20 Anthony Davis Sezonu: Maç Takibi
« Yanıtla #600 : 04 Kasım 2019, 07:33 »
Abi bunu da kazanmışız inanılmaz gerçekten.

D39, 7/7 ile 14 sayı 13 ribaund mu?

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #601 : 04 Kasım 2019, 07:49 »
Saat 3 maçları orospu gibidir derim hep; yatsan yatılmaz, kalksan kalkılmaz.. Gelsin boxscore üstünden yorumlar..

Hücumda bu kadar boktanken savunmayla ayakta durup kazanmak Vogel hocamın etkisi olsa gerek..

Şuraya bir tane nazar boncuğu bırakın..

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #602 : 04 Kasım 2019, 07:50 »
Abi bunu da kazanmışız inanılmaz gerçekten.

D39, 7/7 ile 14 sayı 13 ribaund mu?

Yedek Howard en iyi Howard diyebilir miyiz?

Çevrimdışı EdizDavis93

• Laker
« Yanıtla #603 : 04 Kasım 2019, 09:22 »
Simdi uzun özete baktim. Dwight baba adamsın müthis yürek koymus masallah diyelim  ;D

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #604 : 04 Kasım 2019, 09:34 »
Ben de şimdi bitirdim maçı, küçük maçların büyük topçusu KCP iki tane kritik şut sokmuş skor 90-90 iken. Savunmada zaten Kawhi ile eşleştirmediğimizde iyi gözüküyordu, böyle rastgele katkılar alabilirsek daha az söveriz. Howard da maşallah o yarı çıplak Venice Beach'lerde gösterdiği atletizmi sahaya yansıtmaya başlamış. 3 tane smacı var son çeyrekte biri alleyoop ikisi hücum ribaundu, baya noluyor lan dedim. Savunmada da 2-3 pozisyonu var top çalma yazılmayan ama rakibi top kaybına zorlayan. 6 maçta en nefret edilen oyuncudan taraftar sevgilisine döndü adam.

Çevrimdışı badmfker

• Rookie
  • *
« Yanıtla #605 : 04 Kasım 2019, 10:02 »
çok enteresan bir takım olduk. sezon başından beri ilk yarılarda uyuyup son çeyreğe doğru hançeri saplıyorduk. bu kez tam tersi ilk yarıdan 13 sayı fark yapıp, sonra 19'lara çıkarıp sonlara doğru rakibi ortak etmişiz. hem de sezona fişek gibi başlayan spurs'e karşı deplasmanda. ama yine kaybetmemişiz. henüz çok yeni bir takımız ama maçları kazanış şekillerimiz yıllardır bir arada oynayan "kaşar" takımlar gibi. bundan çok keyif alıyorum. her ne kadar fikstür kolay gibi görünse de deplasmanda 3 çok zorlu maç oynadık. böyle bir sezona 5-1'le başlamak mükemmel.

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #606 : 04 Kasım 2019, 10:19 »
DeMarcus sakatlanmasa rotasyonda 3. sırada olacak olan ve bu sürelerin yarısını bile alamayacak olan Dwight takımı taşıyor. İlk defa büyük bir talihsizlik bize olumlu döndü.

O sene bu sene mi acaba?

Şunu da eklemeliyim: Howard'ın bu kadar etkili olduğunu çok gördük prime dönemlerinde. Ama ben hiçbir döneminde bu kadar hırslı ve istekli, sadece sahaya odaklı bir Dwight görmemiştim. Bu mental olgunluğa geç de olsa erişmiş olması taktire şayan.

Çevrimdışı Zulada

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #607 : 04 Kasım 2019, 10:25 »
sabah erken kalkacağım için izleyemeyeceğim ama mavs maçını nasıl heyecanla beklediysem spurs maçını 2 kat heyecanla bekliyorum. sezona beklenenden çok daha iyi giriş yaptılar ve tam bir sistem takımı olarak oynuyorlar. deplasmanda olmamız işimizi çok zorlaştırıyor ama onlara karşı eşleşmelerimiz hiç fena değil. derozan'ı bradley ile aldridge'i de dönüşümlü olarak 3 uzunumuzla savunabiliriz. ayrıca hem lebron'a bir cevapları yok, hem de ad'ye. patty miles çok formda, ona dikkat etmek gerek. lebron/ad'den biri sağlam ağırlık koyar ve savunmada sürpriz sorunlar yaşamazsak kazanacağız gibi hissediyorum.

sabaha mutlu uyanmak dileğiyle, herkese iyi geceler :)
nasıl mutlu uyandım anlatamam :) sabahtan beri highlight ve benzeri ne varsa izliyorum. birazdan da kahvemi alıp yorum ve yazıları okumaya koyulacağım.

yalnız kaybetsek kimsenin bir şey diyemeyeceği üst üste 2 texas deplasmanından 2-0 ile çıkmak müthiş olay. nazar değmesin.

şimdi daha kolay maçlar var. vura vura devam inşallah.

Çevrimdışı bombaleya

• Rookie
  • *
« Yanıtla #608 : 04 Kasım 2019, 10:29 »
bu quinn cook ve troy daniels neden bir türlü ritim bulamadı ya? en güvendiğimiz şutör kısalardı. bir türlü sokamıyor herifler. canımı sıkıyor bu durum. kuzma'nın da bir an önce ritme girmesi gerek. green dışında güvenilir dış şutörümüz yok resmen. ama bu dış şut eksiğimize rağmen maçları kazanıyoruz. harika!!

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #609 : 04 Kasım 2019, 11:52 »
Yedek Howard en iyi Howard diyebilir miyiz?

Valla mevzu yedek veya ilk beş olmasındansa Howard'ın zihniyeti gibi duruyor. Şu an ilk beşi açık ara hak ediyor hatta ama düzeni bozmamak için aynen devam edilecektir. Bu kafa yapısının değişmemesini ve sağlıklı kalmasını dileyeceğiz. Ama fazlasıyla kabullenmiş, dahası bundan keyif almaya başlamış bir hali var. Yetenek ve çember altı sezgisi konusunda zaten kendini kanıtlamış bir adam, bu kafada oynayınca net fark yaratıyor. Ribaundlar, putbackler ve savunmadaki sezgi ve çabası muazzam.