Gönderen Konu: 2019-20 KOBE BRYANT Sezonu: Maç Takibi  (Okunma sayısı 369462 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
Ynt: 2019-20 Anthony Davis Sezonu: Maç Takibi
« Yanıtla #470 : 30 Ekim 2019, 12:45 »
abicim senin bu anlamsız caruso nefretin ne olacak böyle ya? :)
dedim ya,20 yıldır izlediğim şu takımda gözüme batan,nefretlik birkaç isim vardır. onlardan biri olmayı başardı. anlamsız yerde anlamsız işler yaparak.

normalde oyuncusunu kötüleyen biri değilim ama,istisna

Çevrimdışı badass

• Sophomore
  • **
  • deadeye
« Yanıtla #471 : 30 Ekim 2019, 16:02 »
lebron ve ad fazla dakika almayarak kendilerini yormadılar. şimdi 2 gün dinlenip dallas deplasmanına gidicez. çok zor maç. sezona 3-1 ile iyi girdiler. daha yeni deplasmanda denver'ı yendiler. porzingis ve doncic sezona çok iyi başladılar. çok daha üst seviye konsantrasyon ile oynamamız gerekiyor o maçı.

Çevrimdışı Zulada

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #472 : 30 Ekim 2019, 16:07 »
dedim ya,20 yıldır izlediğim şu takımda gözüme batan,nefretlik birkaç isim vardır. onlardan biri olmayı başardı. anlamsız yerde anlamsız işler yaparak.

normalde oyuncusunu kötüleyen biri değilim ama,istisna
abi tamam da adam zaten yıldız oyuncuyum demiyor :) kaldı ki büyük beklentilerle gelen bir adam da değil, hatta tam tersine piyangodan çıkan biri. takımın dengesini bozup sekteye uğratan, zarar veren bir oyuncu da değil. oyununu yetersiz bulabilirsin, o ayrı mesele. ki nereden baktığına bağlı. savunma gayreti ve topu getirmesiyle maçların kısa periyotlarında takıma katkıda bulunuyor. mesela kcp'ye gıcık olunmasını anlarım ama caruso'yu anlamıyorum maalesef.

Çevrimdışı Marcellus

• Rookie
  • *
« Yanıtla #473 : 31 Ekim 2019, 09:44 »
Bizim için avantaj olabilecek şöyle kritik bir nokta var. Pasific grubundaki takımlardan GSW çok kötü durumda, şimdi Steph'i de kaybettiler. Sacramento rezalet başladı, Luke hocam sağ olsun. :) Phoenix fena başlamasa da kağıt üzerinde zayıf takım. Clippers'ı hariç tutmak kaydıyla, tamamına karşı 4 maç oynayacağız ve bunu sezon içi pozisyonumuz için ciddi anlamda avantaja çevirmek bizim elimizde.

Toplamda 16 maç oynayacağız gruptakilerle. Clippers'a karşı 2 mağlubiyet yazsak (2-2 yaptığımızı varsayıyorum) ve durumu kötü olan diğer takımlara karşı kalan 12 maçta 2 de tolerans vererek 10 galibiyet yazsak, 16 maçta 12 galibiyet hiç de fena bir skor olmaz bizim için.

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #474 : 31 Ekim 2019, 11:02 »
Mavs maçını acayip merak ediyorum.
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı badmfker

• Rookie
  • *
« Yanıtla #475 : 01 Kasım 2019, 13:48 »
arkadaşlar şimdiden söylüyorum, bu gece Dallas'a yenilirsek kimse moral bozmasın :)

Çevrimdışı badass

• Sophomore
  • **
  • deadeye
« Yanıtla #476 : 01 Kasım 2019, 13:54 »
arkadaşlar şimdiden söylüyorum, bu gece Dallas'a yenilirsek kimse moral bozmasın :)
deplasmandayız ve mavs çok iyi başladı. kaybetmemiz çok olası bence de.

pozingis ve doncic, her takıma olduğu gibi bize de problem yaratacaktır. doncic'i green ile savunuruz muhtemelen. porzingis'i de mcgee/howard olabilir, ad'yi orada yormamak lazım. onları savunurken dış şutlara da dikkat etmek gerek. oldu bitti. sanırım kaybedicez :D

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #477 : 01 Kasım 2019, 15:48 »
Bu maçta tek görmek istediğim şey 20 dakika oynayan bir Kuzma, gerisi teferruat.

Çevrimdışı Playboy

• Superstar
  • Burak
« Yanıtla #478 : 01 Kasım 2019, 15:55 »
Cuban büyük bir iştahla bu geceyi bekliyordur.

İçimden bir ses AD 30-35 dk çıkarabilirse bir sürpriz yapıp herkesi şaşırtırız diyor. Umarım..
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #479 : 01 Kasım 2019, 17:07 »
Bu gece takım için önemli bi test Dallas maçı. Kuzma da döndü. Kazanırsak baya moral olur. Heyecanla bekliyorum geceyi. Yeminle özlemişim maçlarımızı böyle beklemeyi :D