Gönderen Konu: 2019-20 KOBE BRYANT Sezonu: Maç Takibi  (Okunma sayısı 369439 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
Ynt: 2019-20 Anthony Davis Sezonu: Maç Takibi
« Yanıtla #170 : 06 Ekim 2019, 04:11 »
Vogel hocam tüm maç Rondo izlettirecek heralde bize. Caruso veya Cook nerde yahu

Cook sakat olduğu için yok. Rondo yine gözüme battı benim de.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #171 : 06 Ekim 2019, 04:15 »
Davis bey ne yapıyorsunuz, yeter artık MVP mi olacaksın nedir bu hiddet?

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #172 : 06 Ekim 2019, 04:22 »
Rondo'yu tamamen bomboş bırakıyorlar dışarıdan. Şu boş 3lükleri %35'le falan atması lazım sahada kalması için.

Çevrimdışı Ahkam Kuşu

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #173 : 06 Ekim 2019, 04:25 »
Lebron, geçen sezonun ilk bir ayındaki Lebron'dan fiziksel olarak bariz çok daha iyi durumda.

Çevrimdışı vence

• Administrator
  • Rookie
  • Bombardier
« Yanıtla #174 : 06 Ekim 2019, 04:26 »
Rondo'yu tamamen bomboş bırakıyorlar dışarıdan. Şu boş 3lükleri %35'le falan atması lazım sahada kalması için.

Yaklaşık 5 senedir %35 civarı atıyor zaten. Geçen sene all-star öncesi %42 atıyordu..

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #175 : 06 Ekim 2019, 04:37 »
davis ve lebron çıktı ben de yatar artık, iyi seyirler devam edenlere

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #176 : 06 Ekim 2019, 08:21 »
Bu Anthony Davis iyi oyuncu..

Eheh tamam daha ilk hazırlık maçı falan ama, arkadaş faul ve üçlükte sıçmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz..

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #177 : 06 Ekim 2019, 09:52 »
Bu Anthony Davis iyi oyuncu..

Eheh tamam daha ilk hazırlık maçı falan ama, arkadaş faul ve üçlükte sıçmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz..

Kesinlikle haklısın abi. Cook, Kuzma ve Dudley oynadığında da bir bakmak lazım tabi ama iyi bir şut performansımız yoktu.

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #178 : 06 Ekim 2019, 10:23 »
Akbaba yine iş başında.

Maçı canlı izleyemedim ama tüm geniş özet ve yorumları okudum. Galiba bu takım olacak..

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #179 : 06 Ekim 2019, 11:21 »
Biraz üzerinden zaman geçmesini bekledim daha sakin kafa ile yorumlamak için. Bradley-Green-LeBron-Davis-Mcgee beşini beğendim. Ben Howard ilk beşe yerleşebilir diye düşünüyordum ama fiziksel olarak Mcgee'nin atletizmine yakın bile değil. Çember savunması açısından çok bir şey beklememek lazım, gücü ve zamanlamasıyla iyi ribaunt topluyor ve kenardan gelecek bir uzun olarak yeterli olacaktır.

Avery Bradley istatistik kağıdında çok gözükmese de bence fena bir maç çıkarmadı. Benim beklediğim rakip guardları rahatsız etmesiydi ve genel olarak Curry'ye karşı bunu yaptığını düşünüyorum. Curry'ye üçlük atarken yaptığı kötü bir faul dışında rahatsız olmadım yaptıklarından.

Davis ve LeBron'u yorumlamaya gerek olduğunu düşünmüyorum, ikisi de etkileyiciydi. Özellikle Davis. GSW'nin pota altı rotasyonunda fiziksel olarak eşleşebilecek kimsenin olmamasının ekmeğini de biraz yedi ama zaten her maç devrede 22-10 yapmasın beklemeyeceğiz.

Frank Vogel sezon öncesi LeBron ile Davis'ten en az birini sahada tutacağız demişti zaten ve bunu yaptı ilk yarıda. Bir tek bunu yaparken Rondo'yu da en fazla süre alan oyuncuya dönüştürmese daha iyi olacak. Rondo ve LeBron'un birlikte oynadığı dakikaları umarım minimuma indirir. Cook'un oynamamasının bunda etkisi olduğunu umuyorum ama Caruso'yu ilk yarıda hiç denemedi. İkinci yarıyı izlemediğim için o kısım hakkında fazla bir yorum yapamayacağım ama izleyen Lakers taraftarları Caruso'dan baya memnun yorum yapmışlar.

Takımın şut performansı da biraz soru işaretiydi. Cook, Kuzma ve Dudley gibi oyuncular geldiğinde daha net bir tablo ortaya çıkacaktır bu konuda.