KCP’ye Özür Mektubu

KCP’ye Özür Mektubu

Kentavious Caldwell-Pope, hem geçtiğimiz iki sezonda, hem de bu sezon başından beri ciddi şekilde alay ve ağır eleştri konusu oldu. Şimdi ise bunu yapanlardan intikam alıyor. Bunu yapanlardan biri olarak ben, bizzat kendisinden detaylı bir şekilde özür dilemek istiyorum.

Sevgili Kentavious Caldwell-Pope,

Benim adım Anthony Irwin. Sana bu yazıyı, çok üzgün olduğumu ve özür dilemek istediğimi söylemek için yazıyorum.

Seni geçtiğimiz iki sene ve bu sezonun başında, özellikle maçların kritik anlarında Jeffrey Jordan gibi oynadığını ve maçların önemsiz dakikalarında Michael Jordan’a dönüştüğünü ima etmiş olabilirim. Ancak bu sene, sezonun en kritik anlarında, en kritik şutları sayıya çevirdin. Ve ben artık top senin elindeyken ve şuta kalkarken çok rahat olduğumu fark ettim.

Özellikle geçtiğimiz sezon, LeBron ve senin için işler çok karanlık bir hal almıştı. Sezon sonunda seninle devam edilmemesi gerektiğini düşünüyordum. Şimdi ise umarım sene sonu 8 milyon dolarlık oyuncu opsiyonunu kullanırsın diye umut ediyorum.

Gerçekten çok inişli çıkışlı ve taraftar için yorucu yıllar geçiriyor Lakers. Sen de lütfen bizleri anla.

Biliyorum, kötü oynadığın dönemlerde sana bir sürü lakap ve isim benzetmesi yapıldı. Ki bunlar arasında benim favorim Lentavious Caldwell-Pope idi. Ancak şu anki formun ve geçirdiğin sezona bakıldığında, kocaman harflerde “KCP” yazmaktan başka bir şey yapmak büyük saygısızlık olur.

Ayrıca, bildiğim bir şey varsa.. Takımda senin şu anki rolün, Lakers’ın Rich Paul ve Klutch Sports ile olan ilişkisinin de güçlenmesine yardımcı oluyor. Takımın şu an James ve Davis’ten sonraki en güvenilir hücum kanadı olduğun su götürmez bir gerçek. Üç sayı gerisinden %43 ile oynuyorsun. Bu inanılmaz bir şey.

İlk beşe yerleştiğin dönemden itibaren tüm rüzgarı tersine, yani kendi yönüne çevirmeyi başardın. Bu performans artışını ilk beşe yerleşmene bağlasan da, tekrar bench’e döndükten sonra da aynı şekilde oynamaya devam ediyorsun.

Evet bu sezon Lakers taraftarı için en büyük sürpriz belki Dwight Howard. Hem nefret edilen bir oyuncudan sevilen bir oyuncuya dönüşmeyi başardı, hem de imzalandığında akıllarda kalan soru işaretlerini tamamen ortadan kaldırdı. Ama bir dakika, sen sezon başında Staples seyircisi tarafından yuhalanıyordun. Şimdi ise taraftarlar arasında tekrar ilk beşe yerleşmen için çok büyük bir oy çoğunluğu sağlanmış durumda.

Hayat işte.

Şimdi bambaşka bir noktadayız. Şu ana kadar harika bir sezon geçiriyorsun ve maçların kritik anlarında sahada olman gerektiği konusunda herkes hemfikir.

Lütfen bunu yazdığım için beni küçük görme.

Saygılarımla.

İnternette takılan manyağın biri.


Şuradan çeviri: https://www.silverscreenandroll.com/2019/12/30/21043217/lakers-kentavious-caldwell-pope-sorry-lebron-james-anthony-davis-dwight-howard-david-nwaba