LeBron’un Christmas Maçında Oynaması Bekleniyor

LeBron’un Christmas Maçında Oynaması Bekleniyor

Bu sabah oynanan Denver Nuggets maçını göğsündeki ve kasığındaki problemler nedeniyle kaçıran LeBron James’in, uzun süre sahalardan uzak kalması beklenmiyor. ESPN yazarı Dave McMenamin’in haberine göre, LeBron’a yakın kaynaklardan gelen bilgi, Clippers maçını kaçırmayacağı yönünde. Üst üste 3 maç kaybederek sezonun en kötü dönemini geçiren Lakers için bu çok iyi bir haber.

Daha önce “Sağlıklı olduğum sürece oynayacağım.” diyen LeBron James’in Denver maçını kaçırması Lakers taraftarlarının kaygılanmasına neden olmuştu. Bu sezon sık sık Anthony Davis’in aman sakatlandı aman sakatlanacak korkularına, acaba LeBron’un sakatlığı ciddi mi konuşmaları katılınca, üstüne bir de Lakers son 3 maçtan yenik ayrılması eklenince, Lakers taraftarlarının bu sezon geçirdiği en moral kırıcı haftayı geride bıraktık.

Önümüzdeki Clippers maçı, taraftarlara her şeyin yolunda olduğu mesajı verilmesi için çok önemli bir fırsat ve bu fırsatı değerlendirmenin tek yolu da hem LeBron hem Davis’in sahada olması olacak.