Gönderen Konu: Kobe Bryant The #GOAT  (Okunma sayısı 23958 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
Ynt: KOBE BRYANT THE #GOAT
« Yanıtla #40 : 18 Ocak 2019, 21:23 »
Ne oyuncuydun be. Gittiğinden beri hiç bi oyuncu beni heyecanlandıramıyor. Özledik...

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #41 : 22 Ocak 2019, 14:40 »
Bu sitenin kuruluş sebebidir 22 Ocak 2006.

Çok net hatırlıyorum o geceyi. NBA TV'nin açık olduğunu dönemdi, eski tip kocaman uydu receiver'ıyla izliyordum. Bazen şifre koyuyorlardı, internetten biss key'leri bulup uyduya giriyorduk, tekrar açılıyordu. Lise sömestır zamanıydı sanırım. Cumartesi veya Pazar gecesi olması lazım. İlk yarı fark yemiştik, uyuklayarak izliyordum, ikinci yarı Kobe uyandırdı sağolsun. Kobe attıkça zamanın meşhur ekibiyle MSN grubunda coşuldu, sonra gaza gelip Şubat başında da LakersTR'yi kurmuştuk. 13 sene olmuş. Vay be..
« Son Düzenleme: 22 Ocak 2019, 14:43 Gönderen: Jr. Kobe »

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #42 : 22 Ocak 2019, 15:19 »
Bu sitenin kuruluş sebebidir 22 Ocak 2006.

Çok net hatırlıyorum o geceyi. NBA TV'nin açık olduğunu dönemdi, eski tip kocaman uydu receiver'ıyla izliyordum. Bazen şifre koyuyorlardı, internetten biss key'leri bulup uyduya giriyorduk, tekrar açılıyordu. Lise sömestır zamanıydı sanırım. Cumartesi veya Pazar gecesi olması lazım. İlk yarı fark yemiştik, uyuklayarak izliyordum, ikinci yarı Kobe uyandırdı sağolsun. Kobe attıkça zamanın meşhur ekibiyle MSN grubunda coşuldu, sonra gaza gelip Şubat başında da LakersTR'yi kurmuştuk. 13 sene olmuş. Vay be..

Nbatv vermis miydi bu maci yaa, somestr oldugunu hatirliyorum programa bakip aa yokmus mac neysr diyip yatmistim o gece:(((

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #43 : 22 Ocak 2019, 18:57 »
Kobe attıkça zamanın meşhur ekibiyle MSN grubunda coşuldu..

Hey gidi MSN grubu be.. Box Score'dan play by play maçı takip edip; atılan basketlerde ortamın yıkılması, gönderilen titreşimler, verilen faullerde hakemlere, oyunculara küfürler vs..

Bir nesil canlı izlemeden maç analizi yapmayı öğrendi..

Günümüz gençliği bu zevki anlamaz :( ..

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #44 : 22 Ocak 2019, 20:43 »
o dönem basketbol forumları da çok popülerdi. editörlük,yöneticilik yaptığım sitelerde sabahın köründe maçları,skorları girerdim falan.

e tabii burası zaten evimiz,yuvamızdı. tekrar kavuştuk be :)

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #45 : 23 Ocak 2019, 02:34 »
Ahahahah ne özenirdim o yıllarda League Pass'i olanlara. NTV'de haftada 1-2 kere yayınlanan kıytırık normal sezon maçları bile nasıl değerli ve özel gelirdi. Şimdi her şey HD şekilde elimizin altında ama eski değeri yok tabiki.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #46 : 24 Ocak 2019, 09:25 »
kenarda kalsın şu,şimdiki 23 numaralı balonu gördükçe aklıma geliyodu da. bulduğum iyi oldu...

Çevrimdışı badass

• Sophomore
  • **
  • deadeye
« Yanıtla #47 : 15 Haziran 2019, 12:20 »
LakersTR'nin prime zamanlarıydı.

https://twitter.com/BleacherReport/status/1139687768160784387
25k civarı üyesi vardı forumun ve üyelik alımları kapalıydı. üye olabilmek için özel referans istiyordunuz. uzun süre uğraşıp üye olabilmiştim sonra da birkaç ay sonra site kapanmıştı. hayattaki şansım :D

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #48 : 01 Ekim 2019, 11:56 »
Kobe'nin bu load management muhabbetleri hakkındaki düşüncesi :)

"What the hell is that?" Bryant said in an interview with Valuetainment, in reference to healthy players taking nights off. "I don't know what that is. That's crazy. Seriously, it's crazy. You've got a lot of people paying their hard-earned money to come watch you perform. Perform. Perform. It's your job to be in shape. It's your job to be strong enough to perform at that level every single night."

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #49 : 10 Kasım 2019, 18:42 »
Şimdi açtım dinliyorum ben de, Darius Miller'ın oyunculuk geçmişi de var onu söyleyeyim dedim. Bizim Van Damme'lı Sınav filminin orijinalinde oynuyordu. Scarlett Johanson falan da vardı, tam 3.sınıf komedi filmi bir şeydi.

EDIT:Q-Rich'in konuşması çooooook kötü ya :(
« Son Düzenleme: 10 Kasım 2019, 19:04 Gönderen: yituruz »