Gönderen Konu: NBA'den Haberler  (Okunma sayısı 38106 defa)

tokgoz32 ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi kobepartt

• Rookie
  • *
Ynt: NBA'den Haberler
« Yanıtla #590 : 19 Eylül 2020, 02:57 »
İstatistiklerde ribaund kassın diye OKC’nin uzunları, rakip kısaları post’a alıp Westbrook’a alan falan açıyorlardı. Neler gördük ya..

Bence onun asıl sebebi Thunder'ın hücuma Westbrook üzerinden hızlı çıkmak istemesiydi. Ama tabii bu tip şeylerden dolayı ribaund ve asist gibi şeylere sadece ortalama üzerinden bakmak yanlış oluyor.

Çevrimdışı Playboy

• Laker
  • Burak
« Yanıtla #591 : 19 Eylül 2020, 03:10 »
Bence onun asıl sebebi Thunder'ın hücuma Westbrook üzerinden hızlı çıkmak istemesiydi. Ama tabii bu tip şeylerden dolayı ribaund ve asist gibi şeylere sadece ortalama üzerinden bakmak yanlış oluyor.

Triple ortalama ile ilk bitirdiği sezon. Pozisyonları ve maçtaki dakikalarını hatırlıyorum, sağlam şerbetlediler adamı. O yıl çok da konuşuluyordu bu meseleler zaten.

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Laker
  • smartass *
« Yanıtla #592 : 19 Eylül 2020, 07:37 »
Dirk veya LeBron olabilirdi. Dirk 60 galibiyetli takımda 27-9-3 yapmıştı. LeBron da Kobe'yle hemen hemen benzer ortalamalar yapmıştı ama o da takım sıralaması olarak Kobe'nin 4 sıra önündeydi. O sezon Lakers ligi 10. sırada bitirdi. Westbrook dışında (o da almamalıydı) ligi 10. sırada bitirip de MVP ödülünü alan başka oyuncu hatırlamıyorum.

10. sıra nereden çıktı? Lakers o sezon 7. sıradan play-off yaptı, hatta Suns'a 3-1'den seri verdik. Kobe resmen tek başına takımı oraya kadar getirmişti.

2005 ile karıştırdıysan eğer -ki o sezon 10 değil 11. olduk- zaten 2005 hariç diye belirtmiştim o postta.

İstatistikleri zaten saçma sapan iyiydi o dönemin şartlarında. Ama ben istatistiki konuşmuyorum. Takıma verdiği etkiye göre konuşuyorum. Yoksa önüne birilerini koymak istediğinde her zaman koyabilirsin. Bu sezon Harden'a, Doncic'e, hatta Kawhi'a MVP olmalı diyen de vardır eminim.

Çevrimiçi kobepartt

• Rookie
  • *
« Yanıtla #593 : 19 Eylül 2020, 14:52 »
10. sıra nereden çıktı? Lakers o sezon 7. sıradan play-off yaptı, hatta Suns'a 3-1'den seri verdik. Kobe resmen tek başına takımı oraya kadar getirmişti.

2005 ile karıştırdıysan eğer -ki o sezon 10 değil 11. olduk- zaten 2005 hariç diye belirtmiştim o postta.

İstatistikleri zaten saçma sapan iyiydi o dönemin şartlarında. Ama ben istatistiki konuşmuyorum. Takıma verdiği etkiye göre konuşuyorum. Yoksa önüne birilerini koymak istediğinde her zaman koyabilirsin. Bu sezon Harden'a, Doncic'e, hatta Kawhi'a MVP olmalı diyen de vardır eminim.

Lakers konferansı değil ligi 10. sırada bitirdi dedim. Aynı şekilde Thunder da konferansı 6. ligi ise 10. bitirmişti.

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Laker
  • smartass *
« Yanıtla #594 : 19 Eylül 2020, 15:17 »
Lakers konferansı değil ligi 10. sırada bitirdi dedim. Aynı şekilde Thunder da konferansı 6. ligi ise 10. bitirmişti.

Özür dilerim, benim hatam. Yanlış görmüşüm.

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Superstar
« Yanıtla #596 : Bugün, 08:11 »
UNFINISHED BUSINESS

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • Superstar
  • Akbaba..
« Yanıtla #597 : Bugün, 14:53 »
Denene göre takımdakiler bu laflarına gözlerini devirip hayret etmiş.. Yani kısaca taşak geçmişler..