Gönderen Konu: Dedikodular, senaryolar..  (Okunma sayısı 35954 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı damirmrsic

• Rookie
  • *
  • Mamba
Ynt: Dedikodular, senaryolar..
« Yanıtla #480 : 26 Aralık 2019, 10:57 »
Bu sezon Detroit'i hiç izlemedim ama istatistiklere bakarsak;

-Derrick Rose 16 sayı, 6 asist ortalamayla oynuyor.
-Tony Snell %44 ile üçlük atıyor.
-Markieff Morris %41'le üçlük atıyor.

Kadroda kalan boşlukları da Jeff Green'le falan doldururduk. Fena olmaz sanki bu takas.

Rose çok bilmiyorum tabii ama dakika başına vurulduğunda mvp sezonuna yakın oynuyormuş.Bu takıma eli top tutan bir yaratıcı kısa şart oğlu şart bu Bogdan olur Rose olur ama şart biri yani. Bogdan olursa daha iyi olur tabii.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Superstar
« Yanıtla #481 : 26 Aralık 2019, 14:46 »
Draft hakkı ne zaman önemli, bu zaman önemli. Şu an Rose gibi bir oyuncuyu Cousins-Cook ve 1 adet 1.tur draft hakkıyla kapabilirdik kesinlikle...

Kafamda deli sorular

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Sophomore
« Yanıtla #482 : 26 Aralık 2019, 20:38 »
Beyler Kuzma'dan bu kadar çabuk mu vazgeçtik yav. Etmeyin.

Çevrimiçi RuSTeDSouL

• Yönetici
  • Superstar
  • Akbaba..
« Yanıtla #483 : 26 Aralık 2019, 21:40 »
Beyler Kuzma'dan bu kadar çabuk mu vazgeçtik yav. Etmeyin.

Abi ben vazgeçmedim ama Bogdanovic gibi bir parça için anında vazgeçerim.

Çevrimdışı Nickvanexel

• Rookie
  • *
« Yanıtla #484 : 26 Aralık 2019, 22:19 »
Abi ben vazgeçmedim ama Bogdanovic gibi bir parça için anında vazgeçerim.
Aynen ben de senin kafadayım. Kuzmayı gereksiz gömüyoruz ama bogdan için havada karada satarım

Çevrimdışı Ahkam Kuşu

• Rookie
  • *
« Yanıtla #485 : 26 Aralık 2019, 22:33 »
Biz Kuzma'dan zaten Davis takasını yaptığımız ve Kawhi'ı getiremediğimiz gün vazgeçtik. Gelecek yılların bütün draft haklarını ve Kuzma dışında takaslanabilecek bütün oyuncuları verdiğimiz anda, Kuzma'nın önüne imkansız bir hedef koyduk.

Ondan, asla olamayacağı bir oyuncu haline gelmesini istedik: Savunma yapan, istikrarlı skor katkısı veren bir all-star profiline yükselmesini bekledik.

O bu role soyunamayacağına göre ve eldeki tek takas parçası olduğuna göre, ilk çıkan fırsatta Kuzma'nın gönderileceği daha o gün belli olmuştu.

Çünkü takımı geliştirmek için Kuzma'nın içinde olduğu takas senaryoları dışında bir alternatif yok. Gelecek 2 sene salary cap bile dolu ağzına kadar.
« Son Düzenleme: 26 Aralık 2019, 22:41 Gönderen: Ahkam Kuşu »

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Sophomore
« Yanıtla #486 : 26 Aralık 2019, 23:09 »
Son 2 maçı izleyemedim. Fakat daha öncesinde fena takip etmedim takımı. Net bi sutör sıkıntısı belirgin şekilde göze batıyordu. Green hakkında beklentiye girmek çok yanlış. Adamın kariyeri görev oyunculuğuyla bitti. Kendi de üstünü hedeflemiyordur.  Hem 4 oynatabileceksin, hem de çatur şutur boş şut atıp ayakları fena hızlı olmayacak... Kuzma tarzı adam bulmak bence imkansız, her takım bu tip oyunculara aç. Kadro yapılanırken en önemli dengeleyici parça kendisiydi büyük ihtimalle. Takımdaki sancıların da büyük bi kısmı bundan kaynaklanıyor. Adı geçen oyunculara bakıyorum da hücum tarafında 2. beşin skor sorumluluğunu üstüne alabilecek biri de yok. Bu çocuğa biraz akıl verip durumun farkına varmasını sağlamak lazım. Lebron da bu tip şeyleri pek takacak bi adam değil yıllardır gördüğümüz kadarıyla. Bu sene en azından Batı Finali/ Finale kadar istikrarlı katkı verebilirse bir sonraki kontratı da katlayacaktır. Takas olacağını hiç sanmıyorum, adı geçtiğini bile düşünmüyorum.

Çevrimdışı EdizDavis93

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #487 : 27 Aralık 2019, 07:01 »
Valla bende satarim sonuçta takim icin ne iyse o dur.
Topu yere vurabilen oyun kura bilen bi adama kimse hayir demez :)

Çevrimiçi RuSTeDSouL

• Yönetici
  • Superstar
  • Akbaba..
« Yanıtla #488 : 27 Aralık 2019, 08:04 »
Bogdanovic, Kuzma'nın yaptığı her şeyi yapıyor, üstüne yapamadıklarını da yapıyor.. Takım çok ciddi boyut atlar.. Lebron'un dakikaları böyle bir takasla 29-30 seviyesine inerken, sahada çoğu zaman 2 oyun kurabilen kişiyle olabileceğiz.. Büyük lüks..

Hoş, ortada bu takasın lafı bile yokken neden bu kadar konuştuk onu da bilmiyorum..

Çevrimdışı EdizDavis93

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #489 : 27 Aralık 2019, 09:42 »
Belki konuşa konuşa getircez :)))