Gönderen Konu: Gel, tanışalım önce..  (Okunma sayısı 1620 defa)

Tellal

• Rookie
  • *
Ynt: Gel, tanışalım önce..
« Yanıtla #10 : 03 Temmuz 2017, 20:09 »
Eski sitede de vardım, ama nickimi hatırlayamadım, zaten çok da aktif bir üye değildim o zamanlar. Ama yaptırılan poları hala giyerim basket oynamaya giderken.

RuSTeDSouL

• Yönetici
  • Superstar
  • Akbaba..
« Yanıtla #11 : 04 Temmuz 2017, 02:07 »
Akbaba is back bitches..

aykutpurde

• Rookie
  • *
« Yanıtla #12 : 04 Temmuz 2017, 16:05 »
Tophane'de şampiyonluk maçını alıp Eminönü'nde üçlü çeken "genç" nesil burada mı :) georgebest idi en son nickim, şimdi isim soyad ile devam ediyorum. Odun adam oldum görüşmeyeli.

vence

• Administrator
  • Senior
  • Bombardier
« Yanıtla #13 : 05 Temmuz 2017, 02:15 »
Tophane'de şampiyonluk maçını alıp Eminönü'nde üçlü çeken "genç" nesil burada mı :) georgebest idi en son nickim, şimdi isim soyad ile devam ediyorum. Odun adam oldum görüşmeyeli.

biz kobethekobe olarak tanıdık, sevdik.

aykutpurde

• Rookie
  • *
« Yanıtla #14 : 16 Temmuz 2017, 01:12 »
biz kobethekobe olarak tanıdık, sevdik.

hakaten bir kobethekobe vardı. zaman uçuyor biz yaşlanıyor.

Ko8e_Bryant

• Rookie
  • *
« Yanıtla #15 : 25 Temmuz 2017, 10:39 »
Daha sonra nickimi "ENES" olarak değiştirmiştim; kendi ismim olsun diye ama ilk yeniden açılışın şerefine hiç güzel nick olsun diye kasmadan ilk nick'imle kayıt oldum.

Herkese selam olsun!  ;D

angelboy1905

• Rookie
  • *
« Yanıtla #16 : 26 Temmuz 2017, 11:30 »
merhaba eski üyelerdenim nick aynı olması lazım diye hatırlıyorum herkese selam

bryant81

• Rookie
  • *
« Yanıtla #17 : 18 Aralık 2017, 16:36 »
Sitenin dönüşünü yeni farkediyorum. Eski forumda yanlış hatırlamıyorsam bryant8 yada bryant81 kullanıcı adını kullanıyordum. Çok uzun zaman oldu.
Vallahi uykusuz maç başlıklarını, lakerstr özel röportajlarını, takas dedikodularını çok özledik.

Bodom

• Rookie
  • *
« Yanıtla #18 : 15 Temmuz 2018, 20:17 »
Herkese selam. Eski nickimde Bodom'du. Dün akşam gördüm forumun yeniden hayata döndüğünü. Önce acaba başkaları mı devraldı dedim. Ama Jr.Kobe nickini görünce Çağlar'la konuştum. Açıkçası 2006-2009 yılları arasında çok aktiftim. O dönemlerden kalan çok güzel dostluklar, kardeşler edindim ve halen görüşüyoruz. Fotoğrafın  foruma nasıl yüklendiğini hatırlarsam o dönem yaptırmış olduğumuz t-shirtler var paylaşmak isterim. Halen giyiyorum(eskimiyor valla  :) )

Lafı çok uzatmıyayım. Tekrar hoşgeldin Lakerstr.com
İki şeye hakkım olduğuna karar verdim: Özgürlük ve ölüm. Birine sahip olamazsam ötekini isterim çünkü hiç kimse beni canlı tutsak edemez.  "Harriet Tubman"

Jr. Kobe

• Administrator
  • Laker
  • smartass *
« Yanıtla #19 : 16 Temmuz 2018, 00:13 »
Herkese selam. Eski nickimde Bodom'du. Dün akşam gördüm forumun yeniden hayata döndüğünü. Önce acaba başkaları mı devraldı dedim. Ama Jr.Kobe nickini görünce Çağlar'la konuştum. Açıkçası 2006-2009 yılları arasında çok aktiftim. O dönemlerden kalan çok güzel dostluklar, kardeşler edindim ve halen görüşüyoruz. Fotoğrafın  foruma nasıl yüklendiğini hatırlarsam o dönem yaptırmış olduğumuz t-shirtler var paylaşmak isterim. Halen giyiyorum(eskimiyor valla  :) )

Lafı çok uzatmıyayım. Tekrar hoşgeldin Lakerstr.com
Sitenin bana ve İzmirli ekibe kattığı güzel dostluklardan biridir Umut abi. Zamanında buluştuk, yedik içtik, top oynadık.

Hoşgeldin abi.