Gönderen Konu: #3 Anthony Davis  (Okunma sayısı 61525 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ahkam Kuşu

• Sophomore
  • **
Ynt: Anthony Davis
« Yanıtla #160 : 16 Mayıs 2019, 10:05 »
Zion ile Knicks Davis takası yapamayacak iken neden 3.sıra draft hakkıyla Knicks'in eli güçlü durumda? Tam tersi 1'den seçecek olsa direkt Davis için verirlerdi şu an Knicks'e gitme ihtimali 0 bence Davis'in.

Çünkü Zion/Davis takası asla olmayacaktı. Mümkün değildi. Şu anda bile birileri Zion gibi bir marka Pelicans'da heba olmasın diye bağırırken, 1. sırayı seçmiş bir Knicks'in Zion'u verip Davis alması söz konusu olmayacaktı. Yani Knicks rakip olmaktan çıkacaktı.

Şimdi artık rakip. Hatta fazlası. Çünkü ellerinde RJ Barrett gibi bir koz var. 3. sıra için açık ara kesin aday. Bir sonraki sırada seçecek olan Lakers'ın ise kimi seçeceğine dair sadece ben 4-5 farklı isme denk geldim. Yani 3. sıra ile 4. sıra arasında uçurum var.

Draft haklarının yanına eklenecek genç oyuncuları karşılaştırmayacağım. Fakat Knicks gençlerinin şu anda daha tercih edilebilir oldukları açık. En azından ne Ingram'ın sakatlık korkusunu uyandırıyorlar, ne de Lonzo'nun türlü başka yüklerini taşıyorlar.

Ben Pelicans GM'i olsam Lakers gençlerini daha çok beğensem bile, Knox ve Smith Jr.'ı takasla takımımda görmeyi tercih ederdim. Hiç değilse kumar oynamamış olurdum.

Keşke 1. sırayı Knicks seçseydi.

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #161 : 17 Mayıs 2019, 08:08 »
Nola Zion'u mutlu etmek için Barrett'i denemek ister. Porzingis olsaydı belki makul bir paket önerilebilirdi. Yanına koyabilecekleri kimse yok. Draft hakları + RJ + DSJ + fasafisolarla zor gibi. Davis için olası en iyi senaryolardan biri hala Lakers bence.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #162 : 17 Mayıs 2019, 17:05 »
Ben de Knicks'in paketinin sağlamlık ile yakından uzaktan alakası olmadığını düşünüyorum. Tabi Pelicans'ın Barrett'ı nasıl değerlendirdiğine bağlı ama verimsiz istatistik üretmek dışında beklentilerin çok altında kalan bir Barrett izledik bu sene Duke'da. Barrett kısmını geçersek de Mitchell Robinson dışında genç çekirdek kategorisine girecek çok bir oyuncuları yok, Knicks taraftarları bile böyle bakıyor olaya zaten.

Ben hala Celtics'in en iyi pakete sahip olduğunu düşünüyorum. Ama Celtics kendi içindeki problemleri nedeniyle onların bu takasa nasıl bakacağı da önemli. Draftın serbest piyasadan önce olması bu konuda avantaj mı dezavantaj mı karar veremedim. Davis için "all in" yapmaları gerekiyor ama Kyrie'nin liderliğine güvenleri çok kırıldı. Drafttan önce bu topa girmezlerse zaten draft geçip oyuncular seçildikten sonra draft haklarının potansiyel değeri kaybolduğu için paketleri de değer kaybetmiş olacak.

Bu iş draft gecesine kadar belli olur. Draft gecesini geçerse Pelicans çok daha kötü paketlere takaslamak zorunda kalacak.

Bu arada Lakers'ın paketine hiçbir şekilde vermeyiz demesi de çok doğal bir tepki. Adamların sezonunun içine etti Lakers-Rich Paul bağlantısı, yerlerinde olsam ben de bu takımla anlaşma manlaşma yapmam derdim.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #163 : 18 Mayıs 2019, 01:09 »
Arada pozitif haberler de çıkabiliyormuş...

https://twitter.com/FletcherWDSU/status/1129457870565761025?s=19

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #164 : 03 Haziran 2019, 10:31 »
Takip eden kaç kişi var bilmiyorum ama şu sıralar çok sayıda, Lakers adına pozitif haber çıkmaya başladı. Windhorst kimse gelmek istemiyor laflarından geri adım atmaya başladı. Pelicans beatwriter'larından bile Lakers'ın Davis takası konusunda şansı olabileceği hakkında haberler çıkıyor. David Griffin bundan sonra Davis hakkında görüşmelerini Rich Paul ile yapacakmış, keza bu da kendileri için en iyi paketi ararken Davis'i de istediği takımlardan birine yollayabilirler izlenimini veriyor bana. Draft gününe kadar Davis'in takaslanacağını düşünüyorum, bu Lakers olur, Celtics olur ya da sürpriz bir takım olur. Draft zamanı askerde olacağım için çok yakından takip edemeyeceğim ama pozitif bakıyorum bu olasılığa hala.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #165 : 04 Haziran 2019, 22:29 »

Çevrimdışı Pardus

• Sophomore
  • **
  • MAMBA 4 LIFE
« Yanıtla #166 : 05 Haziran 2019, 00:22 »
Ben yine de draftten önce takas olacağını düşünmüyorum

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #167 : 11 Haziran 2019, 00:46 »

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #168 : 11 Haziran 2019, 10:49 »

Çevrimdışı Crazy_Kobe

• Yazar
  • Superstar
« Yanıtla #169 : 12 Haziran 2019, 23:03 »
Celtics and Lakers are engaged in trade talks with New Orleans on All-NBA star Anthony Davis, league sources tell me, @ZachLowe_NBA, @ramonashelburne and @WindhorstESPN. Lakers No. 4 pick has been discussed as trade chip to help Pels acquire high-level player in multi-team deals.

Hadi bismillah.