Üyelik Sözleşmesi

LakersTR Forum'a hoşgeldiniz  8)

Lütfen geçerli bir e-posta adresi giriniz. Üyelik aktivasyonu için buna ihtiyacınız olacak. Aktivasyon mail'i "Gereksiz/Spam/Junk" klasörünüze düşebilir.

FORUM KURALLARI ve ÜYELİK SÖZLEŞMESİ
  • En hassas olduğumuz konulardan biri mesajlardaki dil bilgisi, noktalama işaretleri ve üslup. Türkçe Lakers Sitesi olarak bu konuya önem vermekteyiz. Lütfen mesajların tamamını büyük harfle yazmayın, -de/-da/-ki eklerine dikkat edin. Noktalama işaretleri kullanmayı unutmayın. Bu hassasiyete uymayan mesajlar malesef silinecektir.
  • Lütfen foruma üye olur olmaz, kendinizi her yere mesaj atmak zorunda hissetmeyiniz. Önce biraz soluklanın, forumu gezin, tarzı kavrayın. Belki de yazmak üzere olduğunuz şeyler daha önce yazılmış olabilir. Ayrıca foruma yeni konu açmadan önce de lütfen yöneticilere danışın.
  • Lütfen istisnai durumlar dışında çok kısa mesajlar, Evet, Hayır gibi tek kelimelik cevaplar, yalnızca emoji içeren mesajlar atmayalım.
  • Foruma koyacağınız resimlerin sayfa düzenini bozmayacağından emin olalım. Genişliği 640 px'den fazla olan resimleri koymayalım.
  • Kimseye laf atmadan, iğneleme yapmadan, gereksiz tartışmalara girmeden mesaj atalım. Seviyeyi korumaya hep birlikte yardımcı olalım.
  • Hiçbir avatar veya imzanız (ve nickleriniz), ahlaka aykırı ve reklam içerikli olmamalıdır. Forumda kullanacağınız avatarların boyut olarak sınırı: 120x160 (enine 120, boyuna 160)'dır. İmzalarda ise boyut sınırımız; 600x150 (enine 600, boyuna 150)'dir. İmzalarda toplam boyutları bu kadar olacak şekilde istediğiniz kadar resim kullanabilirsiniz! Eğer avatar yada imzalarınızı boyutlarına uygun hale getiremiyorsanız, admin ve yöneticilere başvurabilirsiniz.
  • Forum içinde din, siyaset, futbol konuları ve illegal paylaşımlar kesinlikle yasaktır. Bu tür konular açan yada konuları bu tür muhabbetlere çekmeye çalışan üyeler uyarısız forumdan uzaklaştırılacaktır.

Bir soru veya sorununuz varsa yönetici ve admin'lere istediğiniz zaman özel mesaj yoluyla sorabilirsiniz.