Son İletiler

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Transfer Dosyası / Ynt: Anthony Davis
« Son İleti - Gönderen: Crazy_Kobe 15 Mayıs 2019, 17:16 »
Ingram'ın hastalığıyla birlikte iyice tükenen Davis umudum az da olsa yeşerdi. Draft hakkımız ilk 3'te olsa daha da yeşerirdi ama kısmet.

Pelicans'a ayar olduğum için 1. sırayı almalarına sevinmemiştim ama sabah sağlıklı düşününce Davis takası için uygun zemin hazırlanmış olabilir. Zion gibi bir hype sayesinde Pelicans franchise'ı Davis takasıyla zor duruma düşmekten kurtuldu. Bizim pick de 4'e çıkarak değerledi malum.

Boston'ın pick'ler de biraz yalan oldu böylece, seneye de top6 korumalı Memphis pick'i. Davis de lotarya biter bitmez ayrılık isteğini yineledi zaten. Umarım mümkün olur bu.
22
NBA ve Basketbol Genel / Ynt: NBA'den Haberler
« Son İleti - Gönderen: Crazy_Kobe 15 Mayıs 2019, 17:14 »
Morant- Reddish ikilisinden hangisi kalırsa gayet yeterli bir piyongo olur. 3. sıradan New York, Kyrie gelişmelerine göre tercihini yapacaktır.

Bu sene pek takip etmedim ama Zion, Morant ve Barrett üçlüsü diğerlerinden ayrılıyor gibi gözüküyor maalesef. 1 sıra daha çıksak Davis için büyük avantaj sağlayabilirdik tüh be.

Reddish'in kumaşı güzel gibi gözükse de beklentilerin altında bir sezon geçirmiş. Zion ve Barrett'la aynı takımda olduğu için de potansiyelinin altında kalmış olabilir ama soru işaretleri var. Niye bu kadar üçlüğe bağımlı oynadı,full maçını izleyen varsa sormak isterim. Kullandığı 12 şutun 8'i üçlük denemesi. Topu yere vurup bir şeyler yaratma konusunda pek başarılı değil gibi. Üçlük yüzdesi %34 ama genel yüzdesi çok düşmüş haliyle. 1.9 asist / 2.7 top kaybı oranı da baya kötü. Atletizmi de çok iyi değilmiş sanırım. Mock'larda 6-8'e kadar düştü. Ama başta da dediğim gibi  Duke'ta oynaması ne kadar etkiledi oyununu bunu iyi kavramak lazım potansiyeli açısından.

Yukarıda adı geçen Garland'ın da fiziği küçük ve zayıf gözüküyor, bir de çok az maça çıkmış söylendiği gibi. Ama 5 maça çıktığı halde 4'te gösterilmesi iddialı.

4. sıra için adı geçen diğer isimler Culver ve Hunter. İkisi de sophomore.

Culver şutör guard mış ama oldukça fizikli ve güçlü. Reddish'in aksine topu vurup içerilere girmeyi seviyor ve daha az üçlük atıyor. Üçlük yüzdesi %30. Baya bombeli bir şut stili var. Sayı, ribaund, asist rakamları fena değil ama bilemiyorum.

Hunter ise fiziği fena olmayan, orta ve dış şutu olan bir 4 numara gibi. Çevikliği ve kanat genişliği iyi gözüküyor ama atletizmini bilmiyorum. Çok yönlü savunma da yapabiliyormuş.

Tabii bunlar ilk izlenimlerim o yüzden çok sağlıklı olmayabilir.
23
Transfer Dosyası / Ynt: Anthony Davis
« Son İleti - Gönderen: DeadAsDeadCanBe 15 Mayıs 2019, 16:20 »
Anthony Davis olayı draft kurası sonrasında gayrı-resmi olarak bence şimdiden bitti. Bundan sonrası kimin ne alıp ne vereceğine kaldı.

4. sıra draft hakkı + Kuzma ve Ingram verelim huzur içinde çözülsün bu iş.
24
Transfer Dosyası / Ynt: Anthony Davis
« Son İleti - Gönderen: RuSTeDSouL 15 Mayıs 2019, 15:53 »
LJ için Phila adı geçmekte ne kadar doğrudur?

Bunlar fanteziden öte değil.. He tabii kalkıp Simmons, ve mutlaka Embiid'i vereceklerse uçak biletlerini ben alırım..
25
NBA ve Basketbol Genel / Ynt: NBA'den Haberler
« Son İleti - Gönderen: Damar 15 Mayıs 2019, 13:57 »
Morant- Reddish ikilisinden hangisi kalırsa gayet yeterli bir piyongo olur. 3. sıradan New York, Kyrie gelişmelerine göre tercihini yapacaktır.
26
Transfer Dosyası / Ynt: Kawhi Leonard
« Son İleti - Gönderen: CS_Cafer 15 Mayıs 2019, 11:13 »
Bu sabah bazı haberlerde LJ gönderip onu almaya çalışıyoruz gibisinden bilgiker mevcut. Ancak Kawhi için Clippers bir adım önde denmekte...
27
Transfer Dosyası / Ynt: Anthony Davis
« Son İleti - Gönderen: CS_Cafer 15 Mayıs 2019, 11:12 »
LJ için Phila adı geçmekte ne kadar doğrudur?
28
Lakers Genel / Ynt: 2018-19 Sezonu Maç Takibi
« Son İleti - Gönderen: Crazy_Kobe 15 Mayıs 2019, 11:11 »
Hatırlatma:)

Koskoca Zion göz göre göre gitti :)
29
Transfer Dosyası / Ynt: Anthony Davis
« Son İleti - Gönderen: badass 15 Mayıs 2019, 11:07 »
draft pick + lebron verip oradan ad + çer çöp alsak tav olmaz mı pelicans? olmaz. mecbur yine aynı yola çıkıyoruz. gençlerin 1'i hariç hepsini + draft pickini verip almak zorundayız.

lebron'un kontratı bir taraflarımıza nasıl girdi belli değil.
Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 10