Gönderen Konu: #4 Rajon Rondo  (Okunma sayısı 11408 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Brandon The Special One

• Rookie
  • *
Ynt: Rajon Rondo
« Yanıtla #10 : 03 Temmuz 2017, 16:04 »
Bu takıma katacağı bir şey yok. Magic ve Pelinka'nın geldiklerinden beri sürekli üstünde durdukları yüksek karakterli, şut atabilen ve savunma yapabilen oyuncu profilinin hiçbirini karşılamaz Rondo. Hala belli takımlarda rotasyonun içinde belli sürelerde iş yapabileceği kesin, ancak bu takım Lakers olursa yönetim karakteri konusunda soru işaretleri var diye yolladığı D'Angelo'dan sonra ondan bile daha sıkıntılı karakter olan Rondo'yu takıma katarsa benim güvenim oldukça azalır.

Geçelim istemez.

Çevrimdışı Kerem

• Rookie
  • *
« Yanıtla #11 : 05 Temmuz 2017, 13:30 »
Oynamaya çalıştığımız oyuna ve günümüz basketboluna tamamen ters bir adam ama illa bir yerlerde alıcısı çıkar, çok ciddi olmasa bile katkı da verir. Bizden uzak olsun.

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #12 : 12 Temmuz 2017, 08:17 »
KCP ile anlaştık ama Rondo'yu da almak için bastırıyormuşuz. Nedir bu ısrar, katiyen anlayamıyorum.

https://twitter.com/wojespn/status/884995401727836161

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #13 : 12 Temmuz 2017, 11:07 »
Rondo muhtemelen Lonzo'nun yedegi olsun 15-20 dk oynayip veteran katkisi versin mantigiyla dusunuluyor da cok sorunlu herif. Gecen sene Chicago'da yedek kaldigi icin cikardigi sorunlar ortadayken sikintili bir durum scikcasi.

Çevrimdışı Ahkam Kuşu

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #14 : 12 Temmuz 2017, 13:01 »
Rondo'daki tehlike, KCP'ye imzalatılan bu 18 milyonluk tek senelik kontratın ona verilmesi ihtimaliydi bence.

Şimdi geriye 4,3 milyonluk bir hak kaldı. Bu paradan Rondo'ya 1 senelik değil ama, (1+1) 2 senelik kontrat verilirse, gelecek yıl free agentlara cazip gelecek bir hamle olabilir. Sonuçta ben de hiç sevmesem de, adamın hala bir ismi var. Ve yedek guardı Rondo olan bir takım, George/Cousins/Lebron gibi adamlara cazip gelebilir. Ki sanırım gelecektir de. Magic bunu düşünüyor olabilir.
« Son Düzenleme: 12 Temmuz 2017, 17:18 Gönderen: Ahkam Kuşu »

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #15 : 12 Temmuz 2017, 13:51 »
Geçen sezon stuffla yaşadıklarının iç yüzünü bilemiyoruz. Bulls'un tüm elle tutulur oyuncuları yönetimsel sorunlar yaşadı.

Çevrimdışı Crazy_Kobe

• Yazar
  • Superstar
« Yanıtla #16 : 15 Temmuz 2017, 19:01 »
1 yıllığına Pelicans'la anlaştı.

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #17 : 15 Temmuz 2017, 19:16 »
Oh, çok şükür.

Çevrimdışı bryant

• Rookie
  • *
« Yanıtla #18 : 15 Temmuz 2017, 21:09 »
Tüm günün yorgunluğunu bir mesajla atıverdim. Teşekkür ediyorum.

Çevrimdışı Peace

• Rookie
  • *
« Yanıtla #19 : 03 Temmuz 2018, 01:18 »
Kremalı Rondo, Lakers'ta. Acaba tüm bu transferleri bir uçağa koyup ortadan mı kaldıracağız ?