Gönderen Konu: #23 LeBron James  (Okunma sayısı 65729 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
Ynt: #23 LeBron James
« Yanıtla #120 : 03 Mart 2019, 11:34 »
Bu seviyede, bu kadar kötü leadership özelliklerine sahip yıldız yoktur tarihte. 34 yaşındaki, bi sürü bireysel ve takım başarıları kazanmış adama yakışmayan mızmızlıklar içerisinde.

Çevrimdışı Pardus

• Sophomore
  • **
  • MAMBA 4 LIFE
« Yanıtla #121 : 03 Mart 2019, 11:37 »
Orospu evladını hiç sevmezdim, geldi 140 milyar dolara imza attı hadi dedik lakers'lıyız sıfırlayalım nefreti temiz bir sayfa açalım.

Geldiğimiz noktada ise hiç sevmediğim kadar sevmiyorum. 7/24 hater'ıyım bu adamın. Amınoğlu

Çevrimdışı Ahkam Kuşu

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #122 : 03 Mart 2019, 13:21 »
Lebron çok umurumda değil. Tek başına parkede çok zarar veremez.

Fakat hiç değilse şu olanlardan sonra magic'in onun kuklası gibi davranmaktan artık vazgeçeceğini umuyorum.

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #123 : 03 Mart 2019, 20:28 »
Çocuk gibi ya aq evladı. Hareketlere tavırlara bak, ulan sen lider olacaksın güya.

Çevrimdışı damirmrsic

• Rookie
  • *
  • Mamba
« Yanıtla #124 : 03 Mart 2019, 23:42 »
Kobe’nin gözünü seveyim ya üşüyoruz reyiz bizi çakma krallara bıraktın gittin

Çevrimdışı bryant81

• Rookie
  • *
« Yanıtla #125 : 04 Mart 2019, 10:32 »
Kobe'nin estetik ve yeteneği zaten hiçbir zaman polemiğe girmeyeceğim kadar büyüktü, ama gelince daha da emin olduk ki Kobe'nin liderliği ve azmi de bu arkadaşın çok daha önündeymiş.

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #126 : 04 Mart 2019, 10:46 »
Biz zaten biliyorduk ama, Batı'ya gelme gafletinde bulunup gözü kör olanlara "nasıl büyük oyuncu olunmaz" dersi verdiğin için teşekkürler kral. Senin gibi bir şark kurnazı nasıl böyle bir hata yapabildi hayret.

Çevrimdışı Zulada

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #127 : 04 Mart 2019, 10:53 »
gerçekten kocaman bir hayal kırıklığı. haftalardır foruma sadece giriyorum, can sıkıntısından bir şey yazasım bile gelmiyor. geldiğinde forum genelinin aksine çok sevinmiştim çünkü asla duygusal bakmam takım işlerinde olaya. 3-4 senedir ligi domine eden adam geldi diye sevinçten havaya uçmuştum. ama beni yanıltmaya devam ediyor. belki tarihin en yetenekli, en komple oyuncusu ama işte büyük oyuncu olmak, karakter oyuncusu olmak burada devreye giriyor. suns gibi ligin en zayıf takımına bile sürklase oluyorsan "GOAT" diyemezsin kendine. kobe, jordan karakterindeki oyuncular buna asla izin vermezdi. kobe çok çok daha kötü kadrolarla oynadı, playoff'a soktu takımı ve böyle zayıf takımları çıkıp tek başına yenerdi 50-60 sayı atarak. lebron'da buna isyan edecek karakter yok. isyandan kastım son maçlarda yaptığı gibi eliyle isyan etmek değil, gerçekten yürekten "isyan" edip bunu sahaya yansıtmaktan bahsediyorum. yazık. kendini bitirdi. kariyerinin son senelerini bu şekilde geçirecek ve o çok istediği "goat" ünvanından git gide uzaklaşacak... yaşı da oldu 34. geçmiş olsun yani.

Çevrimdışı Ahkam Kuşu

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #128 : 04 Mart 2019, 11:22 »
Kobe'nin Buss Başkan'ın öldüğü sene Lakers'ı playoff'a sokmak için gösterdiği çabayı hatırıyorum. Herife bir maçtan sonra oksijen takviyesi yapmak zorunda kalmışlardı. Yetmedi gitti aşilini patlatana kadar zorladı kendini.

Bir de buna bakıyorum...

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #129 : 04 Mart 2019, 11:25 »
Kobe'nin Buss Başkan'ın öldüğü sene Lakers'ı playoff'a sokmak için gösterdiği çabayı hatırıyorum. Herife bir maçtan sonra oksijen takviyesi yapmak zorunda kalmışlardı. Yetmedi gitti aşilini patlatana kadar zorladı kendini.

Bir de buna bakıyorum...
o kadar uzağa gitmeye gerek var mı? son maçını düşünelim...

şu haldeydi bu adam. onca ağır sakatlıkların ardından böyle bir finalle..

ama şimdiki 23 numaralı balona da hak veriyorum. çıkıyor STAPLES'a. bakıyor tavana 8 24 32 34 44 ulan diyor nereye geldim ben? bunların arasına giremem...

eh,serbest atış da kaçırır,game winner da kaçırır.

umarım sezon sonu "yeteneklerini" alıp da defolup gider başka bi yere...

gerekirse 19-20 sezonunu 10-72 bitirelim hiç farketmez.