Gönderen Konu: Trevor Ariza  (Okunma sayısı 5287 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
Trevor Ariza
« : 10 Aralık 2018, 07:58 »

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
Ynt: Trevor Ariza
« Yanıtla #1 : 10 Aralık 2018, 08:12 »
KCP verip Ariza almak, küfür gibi takas olur..

Çevrimdışı Ahkam Kuşu

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #2 : 10 Aralık 2018, 09:03 »
Savunma için gerekli Ariza. Rudy Gay'in, Derozan'ın yaptıkları çok taze. Daha bunun Durant'i falan var. Uzun kanatların önüne koyacak oyuncumuz yok. O yüzden her türlü sevinirim.

Çevrimiçi lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #3 : 10 Aralık 2018, 10:53 »
elde şutör yokken,sezon başındaki bitik halinden uzaklaşmışken KCP'yi göndermek?

Svi'yi mi parlatacaklar yani? :/

Çevrimdışı Giampaolo

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #4 : 10 Aralık 2018, 13:11 »
Ariza'nın iyi takımlarda ne denli katkı verebildiği aşikar, geçen sene Rockets'ın Tucker ile beraber tüm pis işlerini yapan oyunculardı. Genç takıma tecrübesiyle zaman zaman çok iyi abilik yapabileceğini düşünüyorum. KCP kadar üçlük tehtidi var, ben de gelmesini isterim, en azından bu forma altında tekrardan görmek güzel olur.

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #5 : 10 Aralık 2018, 13:57 »
Savunmaya çağ atlatır. Ayrıca KCP gibi günü gününe uymayan bir yapısı yok. Ne vereceği ne katacağı çok belli.

Ayrıca çok da sevdiğimiz bir adam. Gelirse mutlu olurum.

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #6 : 10 Aralık 2018, 14:46 »
Beal takası ihtimali ortadan kalıyor sanırım bu haberlerle birlikte. Ucuza kapatılsa şahane olur gibime geliyordu. Yaşı falan da müsait.

Çevrimdışı Giampaolo

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #7 : 10 Aralık 2018, 15:06 »
O konu biraz çetrefilli. Wizards biraz piyasayı canlandırmak için 'Beal' da takaslanabilir açıklaması yaptı fakat adamların şuan tek amacı Wall'dan kurtulmak. Kim olursa olsun Wall'ı itelemek istiyorlar şuanda. Ben Beal'in biraz yem olarak kullanıldığını anca tatmin edici paketlerde vereceklerini düşünüyorum. Bu arada keşke gelse, evi arabayı basarım o derece değerli oyuncu.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #8 : 10 Aralık 2018, 16:03 »
Beal takası ihtimali ortadan kalıyor sanırım bu haberlerle birlikte. Ucuza kapatılsa şahane olur gibime geliyordu. Yaşı falan da müsait.

Beal'i ucuza kapadığımız ve 2019 serbest piyasada maksimum oyuncu piyasasında olduğum çok bir senaryo yok, o yüzden imkansızdı genel olarak ona yönelmemiz. Ama mesela 2019 yazında aradığımızı bulursak 3. adam için belki peşinden gidebiliriz, bence düşük bir ihtimal olsa da.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #9 : 12 Aralık 2018, 12:11 »
Ariza son Suns maçında oynamadı, ilk 5 çıkmadığı ilk maç olmuş hatta bu. Birkaç yerde de Lakers'a takası kesin gibi diye okudum.