Gönderen Konu: NBA'den Haberler  (Okunma sayısı 145890 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
Ynt: NBA'den Haberler
« Yanıtla #160 : 04 Ocak 2019, 09:09 »
Bu seneki takımla geçen iki sezon arasında kadro ve bireysel gelişimler arasında büyük fark var yalnız.
Ooo eski Milwaukee'lilerden Umut Bey, gizli gizli takipteyiz hala. Hey gidi Michael Redd.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #161 : 04 Ocak 2019, 09:15 »
İzlemeyenler Houston-Warriors maçının özetini izlesin :)

Çevrimdışı Pardus

• Sophomore
  • **
  • MAMBA 4 LIFE
« Yanıtla #162 : 04 Ocak 2019, 09:18 »
İzlemeyenler Houston-Warriors maçının özetini izlesin :)

Abi adam neler yaptı ya ! Önce clutch üçlük attı uzatmaya götürdü sonra uzatmada dagger'ı vurdu. müthiş müthiş!

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #163 : 04 Ocak 2019, 14:10 »
sakallı tavernacıyı boşverin de,allstar ilk oy sonuçları açıklanmış

Rose'u görmek göz yaşartıyor...

umarım geçen yıl olan "sen aldın,ben aldım" olayı son bulmuştur...

All-Star demek Doğu-Batı demektir arkadaş...

Çevrimdışı Pardus

• Sophomore
  • **
  • MAMBA 4 LIFE
« Yanıtla #164 : 04 Ocak 2019, 14:28 »
Rose, Doncic ve Wade'i allstar olarak görmek güzel olacak eğer böyle biterse.

Ayrıca ne yazık ki geçen yıl olan "sen aldın, ben aldım" olayı son bulmayacak, son bulmadığı gibi TNT'den canlı yayınlanacak

Bir de Kuzma'yı da all-star yapabilsek güzel olacak. Ben her gün girip oyluyorum şahsen

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #165 : 08 Ocak 2019, 16:28 »
https://www.instagram.com/p/BsXAozBhc_G/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=et7rzlr7y34j

Şu adamı nası doğru kullanamadı Lakers, bu bile coaching dandikliğini anlamaya yetiyor. Hoş, geçen sene şut atamıyordu pek.

J. Kidd'i beğenmeyen Lakers ailesine soruyorum. Giannis'in oyun karakterini mükemmelleştiren kimdi vs. Kidd'in oyunu ve oyuncu yapılarını Walton' dan daha iyi anladığını görmek pek zor değil. Walton bu oyunculardan daha fazla hırs bekliyorum diye saçma sapan medyaya açıklama yaparken Kidd bi anda Giannis'i benchte başlatıp kendini sorgulamasına neden olabilecek taşaklara sahip bi koçtur.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #166 : 08 Ocak 2019, 19:48 »
https://www.instagram.com/p/BsXAozBhc_G/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=et7rzlr7y34j

Şu adamı nası doğru kullanamadı Lakers, bu bile coaching dandikliğini anlamaya yetiyor. Hoş, geçen sene şut atamıyordu pek.

J. Kidd'i beğenmeyen Lakers ailesine soruyorum. Giannis'in oyun karakterini mükemmelleştiren kimdi vs. Kidd'in oyunu ve oyuncu yapılarını Walton' dan daha iyi anladığını görmek pek zor değil. Walton bu oyunculardan daha fazla hırs bekliyorum diye saçma sapan medyaya açıklama yaparken Kidd bi anda Giannis'i benchte başlatıp kendini sorgulamasına neden olabilecek taşaklara sahip bi koçtur.

Burada, Lopez'e post'ta daha fazla top indirmeliyiz diye eleştirilmedi mi Walton? Ben mi yanlış hatırlıyorum. Bir Lopez'in biz de kötü kullanıldığını hiç düşünmüyorum, iki eleştiri nedeni olan dışarıdan şut kullanması nedeniyle Bucks'ta akıyor şu an.

Lopez yüksek tempoda oynayamaz gerek yokçular nerede asıl ben onu merak ediyorum. 3 sezondur adam ligin pace'te ilk 5'inde olan takımlarda oynuyor, hiç de sıkıntı çıkarmıyor.

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #167 : 08 Ocak 2019, 23:01 »
Şu an Mcgee daha hayırlı bi parça zaten. Ben geçen sene ki oyuncuları doğru rolde oynatamamaya vs örnek vermek istedim. Gençlerden Kuzma hariç saha içinde karakterini yansıtan adam yok bence. Kuzma'nın başarısının sebebi de mental özellikleri kaynaklı, manyak biraz belli.

Çevrimdışı Ahkam Kuşu

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #168 : 15 Ocak 2019, 20:31 »
Dennis Smith Jr.'a takas arıyormuş mavs.

Versinler bizimkiler Hart ve 1. tur draft hakkı ya da hakları.

Sonra ister oynat, ister Davis takasına dahil et.

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #169 : 15 Ocak 2019, 21:00 »
Dennis Smith Jr.'a takas arıyormuş mavs.

Versinler bizimkiler Hart ve 1. tur draft hakkı ya da hakları.

Sonra ister oynat, ister Davis takasına dahil et.

Son dönemde çok iyi değil gibiydi sanki. Çok takip edemedim ama.
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2019, 21:13 Gönderen: RuSTeDSouL »