Gönderen Konu: DeMarcus Cousins  (Okunma sayısı 7327 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Pardus

• Sophomore
  • **
  • MAMBA 4 LIFE
DeMarcus Cousins
« : 01 Temmuz 2018, 11:31 »
Yeni hedefimizmiş öyle gördüm instagramda. Galiba geliyor boogie başgan
« Son Düzenleme: 23 Kasım 2020, 11:40 Gönderen: Jr. Kobe »

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
Ynt: Demarcus Cousins
« Yanıtla #1 : 02 Temmuz 2018, 10:20 »
Ocak ayına kadar oynayamayacak ama yıllık 15 milyon civarına bağlansa (Cap durumuna bakmadım), iyi bir hamle olur.. Gerekirse yazın uzatılır zaten..

Çevrimdışı Pardus

• Sophomore
  • **
  • MAMBA 4 LIFE
« Yanıtla #2 : 02 Temmuz 2018, 14:30 »
Bence de iyi bir hamle olur hatta gelmesi lazım.. Şu an takımda Stephenson, Lebron ve McGee dışında playoff tecrübesi olan adam yok.

Çevrimdışı Zulada

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #3 : 06 Temmuz 2019, 09:42 »
:D

Çevrimdışı Marcellus

• Rookie
  • *
« Yanıtla #4 : 06 Temmuz 2019, 12:33 »
Her ihtimalde ben bu kumarın oynanması gerektiğine inananlardanım. Şu an Clippers'ın da bir center'a ihtiyacı var. Onlara kaptırırsak ve form tutarsa iyice durdurulamaz olurlar. Boogie hala 29 yaşında ve 1 buçuk sene öncesine kadar 25-13 ile oynayan ligin en iyi pivotuydu. AD varken o günlere dönmesine de gerek yok. Biraz silkelense muhteşem bir hale dönüşebiliriz. Vetersan minimuma imzalayacak zaten büyük ihtimal. İmza attırmadığımız her an boşa geçiyor bence.

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
Ynt: DeMarcus Cousins
« Yanıtla #5 : 06 Temmuz 2019, 21:40 »

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #6 : 06 Temmuz 2019, 21:44 »
Oh be! FA piyasasından en istediğim elemandı. Kim ne derse desin daha yaşı geçkin değil ve yaşadığı berbat sakatlıktan bence olabildiği kadar iyi dönmüştü. Sadece McGee'ye güvenmek zorunda olmak filan derken. Enfes bi haber.

Bok gibi başlayan günde birbiri ardına hep doğru işler yaptık. Kadro yakıyor.  >:D

Çevrimdışı Zulada

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #7 : 06 Temmuz 2019, 21:50 »
:D

hahahaa harika haber. pivot rotasyonunda kafamız rahat oldu en azından. bir de eski günlerinden esintiler sunarsa ballı lokma tatlısı olur.

hoşgelmiş.

Çevrimdışı Hollywood

• Superstar
« Yanıtla #8 : 06 Temmuz 2019, 21:51 »
Her şeye rağmen uzun rotasyonumuz açık ara ligin en iyisi.

AD-Kuzma
Cousins-Mcgee

Çevrimdışı Marcellus

• Rookie
  • *
« Yanıtla #9 : 06 Temmuz 2019, 21:54 »
Sabahtan beri bu riskin mutlaka alınması gerektiğini söyleyip durdum. Nihayet gerekli hamleyi yaptık. Bence şampiyonluk şansımız tamamen Boogie'nin oyununa bağlı. Çok net söylüyorum. Her halükarda iyi bir kadromuz var. Ama şampiyon olmak için biraz şansa, biraz da sağlıklı kalmaya ihtiyacımız var. Boogie eski günlerinin %60-70'ini falan bulabilirse ben abartısız şampiyonluk adayı olduğumuzu düşünüyorum. Sağlıklı bir Boogie ile AD ikilisi korkunç ötesi bir ikili. Hele bir de yanlarında LeBron varken...

Müthiş hamle.