Gönderen Konu: #4 Rajon Rondo  (Okunma sayısı 11364 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı GodofLakers

• Rookie
  • *
#4 Rajon Rondo
« : 03 Temmuz 2017, 02:27 »

Veteran oyun kurucu Rondo ile ciddi anlamda ilgilendiğimiz ile ilgili bi çok haber gördüm ve yazı okudum. Uzun süreli bir imzaya gerek yok, 1 yıllık atılacak imza ile bu geçiş yılında faydalı olabilir nefret reyiz. Ne yalan söyleyeyim nefret güdüyorum sadece Rondo'ysa karşı. Uzun lafın kısası gelecekse tek yıllık gelsin ve verebileceğini versin, belki LA havası adam eder onu.
« Son Düzenleme: 07 Temmuz 2022, 18:56 Gönderen: RuSTeDSouL »

Çevrimdışı Gkhaan

• Rookie
  • *
Ynt: Rajon Rondo
« Yanıtla #1 : 03 Temmuz 2017, 02:39 »
Yedek guard ihtiyacımız aşikar.Şahsi fikrim mclemore takviyesinin bizim için daha elzem olduğu yönünde

Çevrimdışı vence

• Administrator
  • Rookie
  • Bombardier
« Yanıtla #2 : 03 Temmuz 2017, 02:40 »
Geçtiğimiz boşa geçen amaçsız yıllarda Ingram yanına Deng, Randle yanında Boozer, D'Lo-Clarkson yanlarına Lou, Young, Huertas ve benzeri gelişmesini beklediğimiz oyuncuların sürelerinden çalacak veteranlar getirdik. 1-2 rotasyonunda Ball, Nwaba, Clarkson, Hart, Dozier gibi kalabalık bir genç oyuncu grubu mevcut. Hedefimiz önümüzdeki seneyken gelişimlerine ket vuracak bir adam önlerine değil, arkalarına dahi gelmesin.

Çevrimdışı rockwithyou

• Rookie
  • *
« Yanıtla #3 : 03 Temmuz 2017, 04:28 »
Lütfen ama lütfen bu takımdan uzak dursun.

Çevrimdışı emirilmagnifico

• Rookie
  • *
« Yanıtla #4 : 03 Temmuz 2017, 10:38 »
Lonzo Ball için #2 draft seçimimizi gönderdikten sonra Rondo'ya yürümek enayilik olacaktır. Önümüzdeki birkaç sezon, çılgın FA'lerle imzalamazsak ve/veya gençler bir anda patlamazsa, bırakın çocuklar oynasın sezonlarında olacağız. Bu yüzden Rondo gibi bir veteran bizden uzak, basketboldan da uzak olsun.

Rondo'yu istemememek için bir başka sebep ise mental olarak herifin ne durumda olduğunu asla çözemiyor olmak. NBA'de takip ettiğim kadarıyla herhangi bir oyuncu geldiğinde takıma ne etkisi olacağıyla ilgili iyi kötü bir tahmin yapabiliyorum ama Rondo bu, vezir de eder, rezil de. Mümkünse forumda bile tartışmayalım bu fikri.

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #5 : 03 Temmuz 2017, 10:46 »
http://bleacherreport.com/articles/2719540-lakers-rumors-rajon-rondo-reportedly-getting-strong-consideration-from-la?utm_source=twitter.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national

Söylentiler ciddi görünüyor. Ben istemem. Şu şartlarda takıma sınıf atlatmaz. Ayrıca nefret edilen, sinsi oyuncuların takıma büyük katkılar vermeyeceği durumunda gelmesi taraftarı değilim. Barnes'tan da nefret ederdik çoğumuz mesela, ama şampiyonluk iddiası yüksek olan takımda önemli bir parça olarak gelmişti, bekleneni veremese de.

Rondo gibi topu elinde isteyip takımı yönlendirmeyi seven ama şutu kısıtlı bir adam yerine, hücumdaki önceliği şut olan tamamlayıcı bir adama ihtiyacımız var.
« Son Düzenleme: 03 Temmuz 2017, 12:53 Gönderen: Jr. Kobe »

Çevrimdışı Crazy_Kobe

• Yazar
  • Superstar
« Yanıtla #6 : 03 Temmuz 2017, 11:25 »
D'angelo'yu takasladıktan sonra Ball'ın önünü Rondo ile kapatırsak saçma olur.Arkasına getirecek olsak bile mentor görevi için doğru bir karakter değil bana göre.

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #7 : 03 Temmuz 2017, 12:34 »
Geçen sezonun sonunda baya iyidi. Pozisyonunda daha az rekabet edeceği, üst seviye bi takıma gideceğini sanıyorum.

Çevrimdışı MambaVino

• Rookie
  • *
« Yanıtla #8 : 03 Temmuz 2017, 13:11 »
Rondo ile sadece 1 yıllığına imzalamayı düşünüyormuşuz . Bence şuan serbest piyasayada baktığımızda bizim içinde asıl önemli olan 2018 yazın olduğu için doğru bir tercih olabilir . Rondo Ball'a gelişimi konusunda yardımcıda olabilir , ben ona köstek olacağını düşünmüyorum . Rondo'nun iyi pasörlüğü takımımızdaki diğer oyuncularında seviye atlamasını sağlar . Geçen sezon Bulls - Celtics serisini izleyenler Rondo etkili olmak istediği zaman , takım için çok etkili ve takımın tamamını değiştirebilen bir oyuncu olduğunu gösterdi . Rondo oynadığı zaman Bulls bambaşkaydı ve çok yüksek ihtimal belkide süpürerek seriyi geçecek iken , Rondo sakatlanmasıyla takım aciz duruma düşerek 2-0'dan 4-2 seriyi vermişti .

Bu senede artık draft hakkımızda elimizde değil ve kötü bitirirsek Celtics'in eline geçiyor , takımımızın kötü olmasının üzüntüsünün yanı sıra bir de hakkımız Celtics'e geçerse bu durum bizleri dahada üzer , onun için tek hedefimiz Play-Off'a girmek başka birşey değil . Onun için ben Rondo'nun gelmesini istiyorum ve takımımıza faydalı olacağına inanıyorum .

Bu arada Rondo ile Clippers ve Knicks'te ciddi şekilde ilgileniyormuş . Yani bizim istememizle bize gelmeside garanti değil .

Çevrimdışı whitemamba

• Rookie
  • *
« Yanıtla #9 : 03 Temmuz 2017, 15:30 »
aman abi kalsın.