Gönderen Konu: 2019-20 KOBE BRYANT Sezonu: Maç Takibi  (Okunma sayısı 366947 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Marcellus

• Rookie
  • *
Ynt: 2019-20 Anthony Davis Sezonu: Maç Takibi
« Yanıtla #80 : 13 Temmuz 2019, 13:52 »
kadroya 15. oyuncuyu mutlaka katıcaz. yerimiz var. ama kim olacak? iguodala için bekledik ama buy out edilemeyeceği ve karşılığında 1. tur draft hakkı istendiği kesinleşti. şu an boştaki diğer oyuncular içinden hangisini istersiniz?

Kyle Korver
Shaun Linvingston
Pau Gasol
Justin Holiday
Kenneth Faried
Trey Burke
Jeremy Lin
Nik Stauskus
Iman Shumpert
Jamal Crawford
Vince Carter
Jonas Jerebko
Lance Stephenson
Carmelo Anthony
İlla birini katmak gerekiyorsa ben uzun katma taraftarıyım. AD, Boogie, McGee uzun rotasyonuna 4. bir ismin katılmasını bekliyorum. Marcus Morris olmadı, veteranlardan pek süre almamayı dert etmeyecek ama ihtiyaç halinde oynayacak birinin alınmasını isterim. Chandler tercih edilebilirdi. Bu listeden eski dost Gasol olabilir sağlıklıysa. Veya AD yedeği olarak Kenneth Faried düşünülebilir. Ama görünen o ki, maç içinde ara sıra kısalarak LeBron ve Kuzma'nın 4 numaradaki sürelerden çalacağını düşünüp son bir uzun katmayı planlamıyoruz. O halde tercihim Kyle Korver olurdu. Hala boşta olması ilginç.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #81 : 13 Temmuz 2019, 14:15 »
kadroya 15. oyuncuyu mutlaka katıcaz. yerimiz var. ama kim olacak? iguodala için bekledik ama buy out edilemeyeceği ve karşılığında 1. tur draft hakkı istendiği kesinleşti. şu an boştaki diğer oyuncular içinden hangisini istersiniz?

Kyle Korver
Shaun Linvingston
Pau Gasol
Justin Holiday
Kenneth Faried
Trey Burke
Jeremy Lin
Nik Stauskus
Iman Shumpert
Jamal Crawford
Vince Carter
Jonas Jerebko
Lance Stephenson
Carmelo Anthony

Dediğin gibi kesin bir şart yok. Sezon içinde buyout piyasasına düşecek herhangi bir oyuncu için şubata kadar açık bırakabiliriz o pozisyonu. Zaten çaktırmadan yeterince derin bir kadromuz oluştu normal sezon için. Boşluğumuz var sezon başlayana kadar doldurmalıyız diye bir heyecan içinde olduğunu düşünmüyorum Lakers yönetiminin.

Iguodala hikayesi de çok doğal, her zaman Chandler gibi aralıkta olmuyor buyout'lar. Genelde şubata kadar beklenir ve aradığı takası bulamazsa oyuncu ve menejeri ile sıkıntı yaşamamak için o dönemde bırakılır böyle oyuncular. Iguodala'ya 1.tur verecek ve 17M dolarlık kontratı match edecek piyasada çok bir takım yok, olsaydı 20 kere bu haber salınmazdı medyaya ve çoktan takas gerçekleşirdi.

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
« Yanıtla #82 : 13 Temmuz 2019, 14:20 »

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #83 : 13 Temmuz 2019, 15:39 »
Lance'e bunca nefret niye anlamıyorum. Herif gayet iyi top oynadı geçen sene.  :-[

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #84 : 13 Temmuz 2019, 16:16 »
Şu anda bu takımın en son ihtiyacı yedeğin yedeği bir uzun. 5-10 dakika arası bir uzun isteniyorsa Johnathan Williams' gibi birini G-Lig'den de buluruz.

Sağlam bir kanat savunucusuna ihtiyacımız var.. Bunun için de aslında listeye göre en ideal isim Holiday. Yeterince değeri bilinmeyen ideal bir 3&D.. Plase Shumpert, geçen sezonu fena geçirmemişti..

Çevrimdışı Ahkam Kuşu

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #85 : 13 Temmuz 2019, 17:35 »
Sağlam bir kanat savunucusuna ihtiyacımız var.. Bunun için de aslında listeye göre en ideal isim Holiday. Yeterince değeri bilinmeyen ideal bir 3&D..

Ben de kesinlikle Holiday'i isterdim.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #86 : 14 Temmuz 2019, 09:50 »
Tahmin ettiğimiz gibi, kadroda 1 kişilik yeri açık bırakacağımızı onayladı Pelinka da.

https://twitter.com/LakersSBN/status/1149818749803016192
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2019, 10:32 Gönderen: Jr. Kobe »

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #87 : 16 Temmuz 2019, 21:32 »

Çevrimiçi lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #88 : 17 Temmuz 2019, 13:31 »
Anthony Davis Not Yet Ready To Think Long-Term With Lakers

noliy? :/

"sadece bu sezona odaklandım,neler olacağını bilmiyorum.bir yıl buradayım,en iyisini yapacağım.zamanı geldiğinde ya da sezon bittiğinde "haziran ortası olmasını umuyorum" düşünmek için birkaç günüm olacak. ve bunun hakkında konuşabileceğiz.ama o zamana kadar bu takımın kazanmasına yardım etmek için ne yapabiliyorsam yapacağım"

demiş...

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #89 : 17 Temmuz 2019, 15:29 »
Kyrie de sezon başında beni kabul ederseniz kalmaya hazırım demişti Boston'a. Çok önemli değil, politik açıklamalar gibi duruyor sadece.