Gönderen Konu: NBA Playoffs 2019  (Okunma sayısı 8675 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı burak44

• Rookie
  • *
    • Fiyatlab
Ynt: NBA Playoffs 2019
« Yanıtla #10 : 18 Nisan 2019, 10:05 »
Pardus bende katılıyorum, direkt bu anlamda söyleyeceğini düşünmüyorum.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #11 : 18 Nisan 2019, 18:41 »
O anlamda söylese bile kaçımız haksız diyebiliriz?

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #12 : 22 Nisan 2019, 07:54 »
Lakers'a gelmemesini geçtim de, Paul George, Indiana'dan bunun için ayrıldı.. Bu nasıl berbat bir kariyer planlamasıdır..

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #13 : 22 Nisan 2019, 12:38 »
Lakers'a gelmemesini geçtim de, Paul George, Indiana'dan bunun için ayrıldı.. Bu nasıl berbat bir kariyer planlamasıdır..

Paul George çok sevdiğim bir oyuncudur, Kobe'nin aşili koptuktan sonra en yakından takip ettiğim süper yıldızdır hatta. Ama şu an OKC'de Westbrook'un yanında burnunun sürtülmesi hoşuma gitmiyor değil. Sakatlığının da etkisi var tabiki ama, yarım kalmış bir meselem var modundaydı. Bu muymuş yarım kalmış meselesi, Westbrook'un saçma sapan bireysel savaşa çevirdiği seride elenmek miymiş ilk turda?

Çevrimdışı Crazy_Kobe

• Yazar
  • Superstar
« Yanıtla #14 : 22 Nisan 2019, 17:21 »
Thunder'da kalması şampiyonluk anlamında ne kadar akıllıca tercih soru işareti tabii ama kişisel gelişim ve ispat anlamında iyi bir normal sezon geçirdi George.
« Son Düzenleme: 22 Nisan 2019, 17:30 Gönderen: Crazy_Kobe »

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #15 : 22 Nisan 2019, 20:12 »
Biraz da Playoff'lardan bahsedelim.

Boston Celtics ilk turda rakibini ilk süpüren takım oldu. 4 maçın 3'ünü izleyebildim, hem iyi hem de kötü birkaç işaret gördüm. İyiye işaret olarak bu seride 4 maçı da bir şekilde kazanmayı bildiler. Maç sonunda Pacers'ın dağılmasının etkisi vardı ama hiçbir maçı Pacers hak ediyordu Celtics çaldı dedirtmediler bence. Ben en az 1 belki 2 maç bırakırlar tembellikten diye düşünüyordum. Kötüye işaret ise 4 maçın 3'ünde ilk yarıyı geride kapadılar ve her maç kendilerini maç sonunda kanıtlamaları gerekti. Bu Pacers'a karşı hiçbir maçı vurup geçememeleri Bucks serisi için iyiye işaret değil. Bucks hem Pacers'tan daha iyi bir savunma takımı, hem de kat kat daha iyi bir hücum takımı. Pacers'ın yaşadığı tıkanmaları, maç sonu kararsızlıklarını yaşamayacaklardır.

Milwaukee Bucks bu gece büyük olasılıkla süpürecek Detroit Pistons'ı. Rahat bir seri oldu onlar için de. Özellikle merak ettiğim bir konu vardı Bucks için, o da Giannis tıkandığında ikinci, üçüncü hatta dördüncü opsiyonlar ne kadar devreye girebilecekti. Onu da 3.maçta göstermiş oldular. Celtics serisine hem saha avantajı hem de takım kimyası avantajı ile gireceklerini düşünüyorum.

Bu gece bitmemesini umduğum ama izlediğim maçlardan gözlemlediğim kadarıyla bitme ihtimali yüksek olan bir diğer seri ise Jazz-Rockets. Utah Jazz'ın savunma planını hiç iyi uygulayamadığını düşünüyorum bu seride. Gobert'in yardımlarını Harden'a etkili bir şekilde getirseler de, ikinci ve üçüncü yardımlar bir türlü doğru gelmedi ve hem Capela rahat alleyoop fırsatları buldu hem de köşe üçlüklerine çok izin verdiler. Üstüne bir de bomboş üçlükleri bile %19 civarında sokmaları eklenince bu seri Jazz için çok büyük bir hayal kırıklığı olacak gibi duruyor.

Çevrimdışı Crazy_Kobe

• Yazar
  • Superstar
« Yanıtla #16 : 24 Nisan 2019, 08:05 »
Hobaaaaa Lillard.

Orta sahada bekledi resmen. Muhteşem.

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #17 : 24 Nisan 2019, 09:22 »
4 tane sevimsiz guard ikilisi var nefret ettiğim. başımıza da sıkça bela olan herifler

lillard,mccollum
gary harris,jamal murray

bi tanesi işte thunder'ı bitirmiş bugün...

o takım da dağılır artık. ne o komutan traşlı coach kalır. ne de oyuncular...

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #18 : 03 Mayıs 2019, 08:40 »
Kawhi Leonard maşallah akıyor. Raptors'da Siakam ve bazı maçlarda Lowry dışında hücum katkısı vermekte çok sınırlı kaldı yanında. Hala Kawhi dilendiğim için umutla bakıyorum Sixers'ın öne geçtiği bu seriye :)

Çevrimdışı Damar

• Yönetici
  • Superstar
« Yanıtla #19 : 03 Mayıs 2019, 12:25 »
Maçı izlerken benim de aklımdan benzer şeyler geçti. Bu yıl inanılmaz bi seviyeye çıktı. Details'da reisin bahsettiği gibi omuz vurup attığı fadeaway şutlar vs. çok elit bi oyuncuya evrildi iyice. Birebir savunulamazlığı Durant ayarında. B. Simmons gibi bi yamyamın bile çoğu pozisyonda şutu izlemekten başka çaresi kalmıyor. Yalnız gerek Lowry'nin bu tip maçlarda pas istemekten dahi korkacak seviyede toptan uzak olması, Ibaka'nın sıradan rol oyuncusu seviyesini bile kaybetmesi, kemik maçlarda yok olan bench oyuncuları gibi nedenlerden ötürü Toronto'nun geleceğini en iyi Kawhi değerlendiriyordur içlerinde biri olarak.

Yalnız Phila bu seviyelerde olmayı salon atmosferiyle bir hayli hak ediyor.