Anket

Normal sezon tahmininiz nedir?

Konferansı 1-4 arası tamamlarız
12 (60%)
Konferansı 5-8 arası tamamlarız
8 (40%)
Play-off yapamayız
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 20

Oylama kapandı: 19 Ekim 2018, 10:12

Gönderen Konu: 2018-19 Sezonu Maç Takibi  (Okunma sayısı 123194 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
Ynt: 2018-19 Sezonu Maç Takibi
« Yanıtla #720 : 20 Ocak 2019, 13:21 »
O sırada Lonzo var mıydı yok muydu?

Birde izlediğim bölüm için şunu fark ettim; Lakers teknik kadrosunun en büyük eksiği tecrübeli biri.. Walton'dan sonra oyunu idare ediş biçimi ve kenarda duruşuyla Brian Shaw değil ben olsam da pek bir şey değişmezdi..

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #721 : 20 Ocak 2019, 14:07 »
O sırada Lonzo var mıydı yok muydu?

Birde izlediğim bölüm için şunu fark ettim; Lakers teknik kadrosunun en büyük eksiği tecrübeli biri.. Walton'dan sonra oyunu idare ediş biçimi ve kenarda duruşuyla Brian Shaw değil ben olsam da pek bir şey değişmezdi..

Lonzo çıkmıştı sakatlanıp fark 15'lerdeyken.

Aynen teknik kadro sıkıntılı asıl. Potacast'te Orkunço ile Kaan Kural da fark etmişler Arizona alumni bağlantısını sonunda :D

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #722 : 20 Ocak 2019, 14:34 »
bilmiyorum sadece bana mı battı ama. nedir bu Rockets'ın oyunu arkadaş? getir getir üçlük at. getir getir üçlük at. ne bir set,ne bir sistem. bu mu yani basketbol?

lanet herifler...

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #723 : 20 Ocak 2019, 15:24 »
bilmiyorum sadece bana mı battı ama. nedir bu Rockets'ın oyunu arkadaş? getir getir üçlük at. getir getir üçlük at. ne bir set,ne bir sistem. bu mu yani basketbol?

lanet herifler...

D'Antoni çapsızı ve Rocket o yüzden de biraz play off'larda kilitleniyor.. Öyle ya da böyle play off'larda da Harden'a normal sezondaki düdükler çıkmayınca..

Lonzo çıkmıştı sakatlanıp fark 15'lerdeyken.

He yani Lonzo'nun sakatlığıyla zaten patlamaya hazırdı..

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #724 : 20 Ocak 2019, 15:30 »

lanet herifler...

Bu çok konuşulan bir şey NBA genelinde. Warriors kazanırken başlamıştı aslında üçlüğün artık haksız avantaja dönüşmeye başladığı ve istatistiksel artısı nedeniyle şut tercihlerinin üçlüğe dönme olasılığının. Rockets bunun bokunu çıkarma moduna girdi. Son Nets maçında da 70 üçlük denediler.

Sanırım üçlüğü biraz daha uzaklaştıracaklar sonunda ama bu sefer de köşe üçlüğünün yakın olmasını nasıl çözecekler bilmiyorum. Sahayı genişletme konuşuluyordu ama o zaman da saha kenarı koltuklarından feragat etmeleri lazım takımların. O koltuklar inanılmaz pahalı olduğu için o da zor görünüyor. Playofflarda başarılı olmadığı sürece takımlar Rockets'ı taklit etmeyecektir ama bir kere şansa bala başarılı olurlarsa vay halimize :D

Çevrimiçi DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #725 : 20 Ocak 2019, 16:13 »

lanet herifler...

Son saniyede Gordon'ın şutuna el bile göstersek yenip dönmüştük. Bunlar çok saçma şeyler gibi geliyor bana.

Çevrimdışı Pardus

• Sophomore
  • **
  • MAMBA 4 LIFE
« Yanıtla #726 : 21 Ocak 2019, 12:36 »
Warriors’la oynuyoruz bu gece...

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #727 : 21 Ocak 2019, 14:20 »
Warriors’la oynuyoruz bu gece...
Rondo Lonzo ve Lebronsuz. Caruso yedek oyun kurucumuz olacak sanirim. Ilk bes de Kcp-Hart-Ingram-Kuzma-Chandler olur heralde. Icim karardi yazarken. Yillik Warriors galibiyetimizi de aldigimiza gore 40 sayi yiyebiliriz gonlumuz rahat bir sekilde...

Çevrimdışı lakerforever

• Superstar
« Yanıtla #728 : 21 Ocak 2019, 15:49 »
Ennis çöpünden kurtulduk da,Caruso kekosundan kurtulamadık diyodum...

an itibariyle ona kalmış görünüyor 1 numara :/ yani hayalinde bile Lakers forması göremeyecek tipler oynadı ya şu takımda... ne diyeyim :/

bu arada cbssports'un injury kısmına göre LeBraun v Rondo "game time decision" diyor.. ikisi birden döner mi bi de :')

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #729 : 21 Ocak 2019, 18:54 »

bu arada cbssports'un injury kısmına göre LeBraun v Rondo "game time decision" diyor.. ikisi birden döner mi bi de :')

En az 1 hafta veriyorum dönmelerine..