Gönderen Konu: #3 Anthony Davis  (Okunma sayısı 61534 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı badass

• Sophomore
  • **
  • deadeye
Ynt: #23 Anthony Davis
« Yanıtla #200 : 11 Temmuz 2019, 10:52 »
cumartesi günü resmi imza için basın toplantısı varmış. lebron, pelinka ve koç vogel de orada olacakmış. güzelce hypelanacağız belli oldu :)

Çevrimdışı Jr. Kobe

• Administrator
  • Superstar
  • smartass *
Ynt: #3 Anthony Davis
« Yanıtla #201 : 13 Temmuz 2019, 09:35 »
LeBron'un Nike anlaşması gereği 23 numarayı AD'ye vermesine izin verilmemiş.

3 numara giyecekmiş paşam.

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #202 : 13 Temmuz 2019, 09:39 »
LeBron'un Nike anlaşması gereği 23 numarayı AD'ye vermesine izin verilmemiş.

3 numara giyecekmiş paşam.

Nike anlaşması değil de, forma değişikliği talebini martta belirtmen gerekiyormuş sanırım. Deadline geçmiş yani. Ama LeBron paşam da bağlantılarını kullanıp ikna etseymiş Nike'ı bu zararı kabullenmeye.

Davis'in de 21 gibi 4 numara oynayan efsanelerin giydiği forma numarasını giymemesi üzdü. 3 numaraya gözümüz alışana kadar seneye 23'e geçer herhalde.

Çevrimdışı DeadAsDeadCanBe

• Superstar
« Yanıtla #203 : 13 Temmuz 2019, 09:41 »
Kaşını yalarım senin.

Çevrimdışı Ahkam Kuşu

• Sophomore
  • **
« Yanıtla #204 : 13 Temmuz 2019, 10:17 »
Nike o işi hallerdi. Ama taraftara bu sene Davis'in 3 numaralı formasını satıp, seneye hepsine sil baştan 23 numaralı olanı satmak çok daha tatlı gelmiştir.

Çevrimdışı Marcellus

• Rookie
  • *
« Yanıtla #205 : 13 Temmuz 2019, 14:02 »
Nike o işi hallerdi. Ama taraftara bu sene Davis'in 3 numaralı formasını satıp, seneye hepsine sil baştan 23 numaralı olanı satmak çok daha tatlı gelmiştir.
Bu iş tutmaz ama. Lakers forumlarını okuyorum. Herkes seneye kadar bekleyeceğini söylüyor forma almak için. Değişeceğini bile bile kim forma alır ki? İlla ki alan olur ama normal potansiyelin yarısını bile karşılamaz bu talep bence.

Asıl mesele, Nike'ın çoktan on binlerce 23 numaralı James forması üretmiş olması sanırım.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #206 : 13 Temmuz 2019, 16:08 »

Asıl mesele, Nike'ın çoktan on binlerce 23 numaralı James forması üretmiş olması sanırım.

Mesela aynen o.. He, AD, McDonalds'ı sponsor alıp karşılayabilirdi zararı belki ama aklına gelmemiş demek ki..

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #207 : 13 Temmuz 2019, 21:36 »
Bugün Vogel ve Pelinka ile birlikte basın toplantısı düzenlenerek tanıtımı yapılacak. Linki bulursam burada da paylaşırım.

BULUNDU: https://www.nba.com/lakers/livestream

Çevrimdışı yituruz

• Yazar
  • Hall of Fame
  • I wanna be the best
« Yanıtla #208 : 13 Temmuz 2019, 22:47 »
Jenerik cevaplar dışında bir kaç izlenim ve bilgi paylaşayım.

1-Davis çok heyecanlı göründü, bunu daha çok New Orleans'ta basın ile Lakers'ta bu sezon olacağı kadar etkileşimi olmamasına bağladım ben.

2-Davis cevaplarında samimiydi genel olarak, klasik jenerik cevaplar olan takımı ön planda tutarım kazanmak istiyorumları söylese bile.

3-Davis'in 3 numara giyme nedeni ilk forma numarasının 3 olmasıymış. Bu da Davis'in inanılmaz boy atmasına kadar guard oynaması hikayesiyle birlikte düşününce bir anda mantıklı geldi. Kişisel olarak alışma sürecimi hızlandıracak bir bilgi :)

4-Hangi pozisyonda kendini rahat hissediyorsun diye sorulduğunda, eveleyip gevelemeye gerek yok 4 oynamayı tercih ediyorum dedi. Sonra Vogel'a dönüp ama koç isterse 5 de oynarım tarzı bir cevap verdi gülerek. Vogel da duruma göre arada 5 oynarsın tarzı bir cevap verdi. En sonunda da Pelinka konuşmaya girip zaten Cousins ve Mcgee'yi bu yüzden aldık, Davis daha 26 yaşında ve çok uzun süre takıma hizmet etmesini bekliyoruz. Onu zorlamak istemeyiz dedi.

5-Load management hakkında ne düşünüyorsun dendiğinde, 26 yaşındayım oynamaya hazırım dedi. MVP'lik kasacağım demek olarak algıladım ben bunu.

Çevrimdışı RuSTeDSouL

• Yönetici
  • LakersTR Legend
  • Akbaba..
« Yanıtla #209 : 13 Temmuz 2019, 23:00 »
Atlamışsın; 23'ü alamayacağını öğrendikten sonra, 2K'yı açıp orada hangi numara yakışıyor diye sıradan bakarken 3 numarada karar kılmış..

Bir de abartı algılamışsın bence.. 26 yaşındaki biri "Arada dinleneceğim" demez..